GRETA POCEVIČIŪTĖ

Balsai:
0

Aprašas. Vonios kambario interjero idėja – suderinti universalų dizainą su funkcionalumu taip, kad erdve galėtų ir norėtų naudotis tiek vaikai, tiek senoliai. Atviras dušas, platus priėjimas prie visų įrenginių ir patogus zonų išdėstymas – pagrindiniai pranašumai. Be to, interjere susitinka įvairios plytelių formos ir faktūros, o iš skirtingų tonų atspalvių kuriama jauki, atpalaiduojanti atmosfera, primenanti, kad vonios kambarys – erdvė, kuriai to labiausiai reikia. Geriausiai šiam vonios interjerui tinka žodis „atostogos“.

Pasirinkimas. Vonios kambario sienoms parinktos trijų rūšių plytelės iš „Vaineta ir partneriai“ tiekėjų, siūlančių ispaniškas keramines ir akmens masės plyteles „Mainzu“. Iš kolekcijos „Ravena“ išrinktos labiausiai tarpusavyje derančios ir temą atitinkančios plytelės „Ravena Blanco“, 20 x 20 cm, „Ravena Blanco“, 10 x 20 cm, bei „Decor Pietro Viola“, 20 x 20 cm. Grindims parinktos „Cerámica Saloni“ plytelės iš kolekcijos „Sunset“.

Vonios kambariui parinkta moderni technika: „Villeroy & Boch“ – bidė ir unitazas „Subway“, o jo vandens nuleidimo plokštelė – iš „Tece Baltikum“.

GRETA POCEVIČIŪTĖ