MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Ieva Stankutė

Balsai:
0

„Siubhal“ – tai kelionių agentūra, siūlanti keliauti po Škotiją, todėl projekte stengtasi perteikti Škotijos kraštovaizdį įvairiomis detalėmis. Interjere dominuoja akmenų motyvai, kuriuos papildo augalai ir Škotijai įprasti raštai. Vos pakilus į 15-ąjį pastato, kuriame yra kelionių agentūros biuras, aukštą, matomas administracijos stalas, pereinantis kiaurai stiklą ir primenantis akmens luitą iš Škotijos uolienų. Tokiomis detalėmis stengiamasi, kad kiekvienas apsilankęs biure žmogus pajustų Škotijos dvelksmą, dar net į ją nenukeliavęs.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

GAJA DECOR GROUP. Škotija žinoma dėl nuostabių gamtos vaizdų, kuriuos norėta perteikti ir projekte. Pagrindinėje lankytojų erdvėje tai atspindi žalioji augalų siena, tarsi imituojanti apaugusias Škotijos uolienas.

DOMUS LUMINA. Biuras įsikūręs 15 aukšte, todėl, norint išvengti saulės akinimo, pasirinktos elektroniniu būdu valdomos širmos „Absolute“.

ELMO LIGHT. Interjere vyrauja švara, ją norėtą išlaikyti ir lubose su minimaliais šviestuvais. Tam pasirinkti įleidžiami rėmeliai, leidžiantys išlaikyti švarių lubų efektą. Dėl tos pačios priežasties sanitariniame mazge naudojami minimalūs lubiniai šviestuvai „Tamzo“.

GROHE. Sanitariniame mazge dėl tvarkingos formos pasirinktas maišytuvas „Essence“.

INTERJERO SALA. Norint atkartoti apskritas formas, esančias pagrindinėse patalpose, sanitariniame mazge pasirinktas apvalus veidrodis „Noken“ bei praustuvas „Forma retto“.

NARBUTAS. Vis labiau atsižvelgiama į žmonių individualumą, todėl, norint suteikti darbuotojams patogias darbo vietas, naudojami stalai „Nova“, kuriuos jie gali prisitaikyti pagal pageidaujamą aukštį, o šalia jų kėdės „One“.

INTERJERO LINIJA. „Amtico“ vinilinių grindų danga, imituojanti betoną, leidžia lengvai išvalyti biurą ir sumažina garso sklidimą didesnėse patalpose.

JUNG VILNIUS. Dėl spalvų įvairovės pasirinkti jungikliai „CD Plus“. Taip pat pasitarimų salėje naudojama apšvietimo sistema, leidžianti kontroliuoti šviesos užtamsinimą pagal poreikius.

ECOPHON. Norint pagerinti patalpų akustiką, panaudotos mineralinės vatos akustinės lubų plokštės „Ecophon Focus“.

Ieva Stankutė

VTDK