NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

IGNAS TALALAS

Balsai:
1

Projektas „Namas X“ – gyvenamoji erdvė, kviečianti vėl atrasti tai, kas tikra, atsigręžti į gamtą, geriau pažinti save. Namai – vieta ilsėtis, auginti šeimą ir augti pačiam, nestovėti vietoje. Išdrįskite laužyti normas, ypač kurdami savo aplinką. „Namas X“ kviečia geriau pažinti save, pagalvoti ne tik apie tai, kiek kambarių reikia, o kokių erdvių, ką norite name veikti. Atsisakykite svetainės modelio „Sofa–TV“, pagalvokite, kas iš tikrųjų daro jus laimingus. Ar namai – poilsio, ar kūrybos vieta, o gal turite išskirtinių pomėgių, kuriems neskiriate vietos, tad galiausiai tenka tūnoti garaže? Kiekvienas šeimos narys turi rasti savo vietą, savo erdvę, kurioje jausis saugus, bet kartu ir nesuvaržytas, neribojamas keturių sienų. Raskite geriausią savo gyvenimo namuose modelį, kurį paversti tikrove jums padės architektas. Kurkime sveiką ir įkvepiančią aplinką, kuri padėtų mums tobulėti ir judėti pirmyn.

Projekte pabrėžiamas vidaus ir lauko erdvių vientisumas, vizualiai ir net fiziškai išplečiant bendrąjį plotą, išnaudojant kiemą, terasas ir net stogą. Projekte naudojamos natūralios nekenksmingos medžiagos, aplinką tausojantys įrenginiai.

Sienų apdailai – fasado plokštelės „Eternit Dacora“: natūralaus paviršiaus, atskleidžia medžiagos prigimtį, išsiskiria ilgalaike apsauga nuo aplinkos poveikio, geromis akustinėmis savybėmis. Atsinaujinančių energijos šaltinių šildymo būdas – „Samsung“ sistema oras–vanduo. Geram orui – „Samsung“ kondicionierius „Wind-Free Plus“ su antibakterine ir antivirusine oro filtravimo funkcija. Tai, kas paslepiama po plytelėmis, turi veikti patikimai, todėl pasirinktas potinkinis tualeto rėmas „Geberit Monolith Plus sanitary module“. Pirtis – vieta, kur dingsta visi rūpesčiai, tai geriausias būdas vėl išgirsti savo vidinį balsą, atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir pasimėgauti ramybe. Kuriama namų SPA erdvė, kurioje įrengta dušo galva „Grohe AquaSymphony“ su valdymu „SmartControl“. Papildomos funkcijos suteiks išskirtinių pojūčių. Dušo sienutei – minimalistinio dizaino įmonės „Baltijos Brasta“ produktas „Dora“. Puiku, kai akimirksniu galite susikurti savo vidinę būseną atitinkančią atmosferą – tai įgyvendinama naudojant „Jung“ išmaniojo namo valdymo sistemą „eNet Smart Home, LS 990“. Šiuolaikiniam žmogui ateities saugumo standartai bei išmanus namo valdymas – jau ne prabanga, o būtinybė, padedanti taupyti energiją. Kai namuose gyvena žmonės, kuriems sunku lipti laiptais, ši problema sprendžiama įrengiant „Šiaulių lifto“ keltuvą „Terry Lifestyle Harmony Home lift“, kurio spalvos individualiai pritaikomos prie interjero. Miegamajame, darbo kambaryje ar kitose erdvės privatumą užtikrins įmonės „Audrineta“ užuolaidos ir kiti gaminiai, kartu pridėsiantys ir jaukumo.

Visi turime savų tikslų ir jų siekiame savaip. Tegu namas jums tarnauja ne tik kaip pastogė nuo lietaus ir šalčio, bet ir kaip įrankis, naujų idėjų įkvėpimo ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo erdvė.

IGNAS TALALAS