MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Inlizdas

Balsai:
0

Projektuojamas biuras pastatų komplekse „Burės 3“. Siekiama sukurti erdves, kurios būtų kuo universalesnės įvairių veiklų įmonėms. Biuro funkcinės erdvės: registratūra, dvi atviro biuro tipo darbo zonos, dvi nedidelės bei viena didelė konferencijų ir susitikimų erdvės, vadovų kabinetas, laisvo darbo erdvė, virtuvės ir drabužinės zonos.

Biuro interjere vyrauja neįpareigojančios neutralios spalvos – balta ir pilka. Ramiam interjerui pagyvinti ir funkcinėms zonoms atskirti naudojamos kelios ryškios spalvos. Samanų žalumo spalva ir tamsiai mėlyna naudojama registratūros, konferencijų kabinetuose. Šios spalvos ne tik atskiria erdves, bet ir suteikia darbuotojams energijos, padeda komunikuoti. Ryški oranžinė naudojama bendroje darbuotojų virtuvės ir valgomojo zonoje. Ji suteikia šilumos ir energijos.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

INTERJERO LINIJA. Vinilinė danga „Amtico“ iš kolekcijos „Signature Acoustic“ ir kiliminė danga iš kolekcijos „Colour“. Ryškiai oranžinė „Sevilla“ derinama su „Exposed Concrete“ ir samanų žalia „Anchor Meadow“. Patalpoje daug langų, todėl saulė bei natūrali šviesa veikia visus paviršius, bet net ir ryškios grindys yra atsparios blukimui.

ECOPHON. Pasirinktos akustinės lubų plokštės „Ecophon Focus Fixiform Ds“, pasirinktos spalvos „Sunset Heat“ ir „Moonlight Sky“. Jos naudojamos ne tik funkcinėms zonoms atskirti bei išryškinti, bet ir dėl jų akustinių savybių. Akustika labai svarbi atviro tipo biurams dėl susidarančių aidų bei triukšmo, todėl šiuo atveju padeda ne tik minkštieji baldai ir minkštos grindų dangos, bet ir akustinės lubų plokštės.

NARBUTAS. Ergonomiški pagal principą „sėsk ir stok“ veikiantis stalai „One“ leidžia darbuotojams keisti poziciją ir pagal savo ūgį prisiderinti stalo aukštį. Taip pat naudojamos kėdės „North cape“, ilgesnis stalas „Forum“, minkštasuoliai „Jazz Chill Out“, akustinės plokštės „Modus“, kėdės „Moon“ ir „Danae“ bei minimalistiniai staliukai „Mobi“.

JUNG VILNIUS. Jungikliai, USB bei kištukiniai elektros lizdai – iš „LS 990 Les Couleurs® Le Corbusier“. Spalvos „Rouge-vermillon“ įrenginiai naudojami oranžinei darbuotojų zonai, „Vert foncé“ – konferencijų, registratūros / žaliajai zonai, „Gris clair“ – bendroms darbo zonoms.

ELMO LIGHT. Modernus ir universalus sprendimas – magnetiniai akcentiniai šviestuvai ir magnetiniai linijiniai moduliai „Magnum“. Tam, kad galima būtų reguliuoti apšvietimo intensyvumą bei tipą, nereikia papildomai išvedžioti elektros, užtenka parinkti tinkamą šviestuvą bėgeliui.

GROHE. Virtuviniai maišytuvai „Blue“ su integruotais filtrais leidžia darbuotojams gerti tyrą vandenį tiesiai iš čiaupo.

INTERJERO SALA. Naudojama „Noken“ produkcija. Sanitariniame mazge – praustuvas, grindinis praustuvo čiaupas, veidrodis bei aksesuarai iš kolekcijos „Lounge“, taip pat klozetas iš kolekcijos „Mood“.

DOMUS LUMINA. Karnizai „Glydea“ su automatika naudojami konferencijų kabinete, norint sukurti šiek tiek privatumo, taip pat juose naudojamos sunkaus audinio užuolaidos.

GAJA DECOR GROUP. Samanų siena papildo žalią biuro zonos temą ir suteikia gyvumo kitoms ne tokioms spalvingoms erdvėms. Stabilizuoti augalai loveliuose bendrose darbo zonose sukuria zonų atskyrimo vaizdą ir suteikia šiek tiek privatumo.

Inlizdas

Vaiva Barbaravičiūtė Interjero dizainerė, www.interjerolizdas.lt, interjero.lizdas@gmail.com