Moderni švietimo įstaiga: technologijų ir dizaino visuma

Interjero dizainerė Anastasija Čaplinskaja-Michejeva

Balsai:
46

VIZIJA

Pristatomas meno mokyklos konceptas, kur galėtų praktikuotis ne tik mokiniai, bet ir skirtingos amžiaus grupės. Kadangi pasirinkta lokacija apsupta miško, mokyklos fasadas yra aiškios geometrinės formos, kad nekonkuruotų su aplinka. Langai ir fasado plokštės su veidrodiniu efektu atspindi medžių motyvą ir pabrėžia jungtį tarp gamtos ir architektūros. Pastato idėja siejasi su šiuolaikiniu menu – pasirinkti objektai yra ryškūs, grynų spalvų su skirtingais raštais.

Mokykloje yra skirtingų paskirčių klasės – praktinės ir teorinės, tačiau jas galima reorganizuoti ir naudotis jomis universaliai. Pagrindinis holas skirtas ne tik recepcijai, bet ir bendrauti bei ilsėtis. Tam pritaikytas centrinis suolas, taip pat prie recepcijos galima užsakyti kavos ir užkandžių. Salės paskirtis taip pat universali – joje vyksta koncertai, o esant poreikiui suolo amfiteatras demontuojamas ir salėje vyksta didelių grupių mokymai arba egzaminai. Laisvesnis mokyklos organizavimas neapriboja žmonių laisvės, suteikia jiems daugiau galimybių ir palaiko norą mokytis.

PARTNERIŲ PRODUKTAI

JUNG. Interjero projektui pasirinkti JUNG LS 990 CORBUSIER jungikliai, kurių spalvų gama puikiai dera prie meno mokyklos idėjos.

TARKETT. Visos grindų dangos projekte yra vinilinės TARKETT gamintojo. Šis sprendimas padeda palaikyti švarą pastate, lengvai nuplauti dažų arba pigmento dėmes.

SCALAMID. SKALAMID OLIVE ir OLD OAK BEIGE fasadų dekorai pabrėžia pastato jungtį su gamta.

ISKU. Modernaus dizaino ergonomiški baldai padeda mokymosi procesui, todėl klasėms pasirinktos reguliuojamo aukščio kėdės ISKU PISA ir patogūs stalai ISKU PRIMA su daiktų susidėjimo funkcija. Holo zonai pasirinkti minimalistinio dizaino staliukai ISKU MY FLOW ir pufai ISKU AMPHI.

GROHE. Pastato virštinkinė ir potinkinė santechnika pasirinkta GROHE gamintojo žinant idealią produktų kokybę bei ilgaamžiškumą. Daugiausia objektų yra iš ESSENCE serijos.

CORIAN. Recepcijos stalviršiai, holo suolas ir visų patalpų praustuvai yra pagaminti iš „Corian„ lieto akmens. Medžiagos savybės padeda palaikyti tobulą švarą ir pagaminti objektą pagal reikalingą dydį. Projektui pasirinkta CORIAN DESIGNER „white“ spalva.

BRASTA GLASS. Stiklinė pertvara GERDA dušo zonoje bei LTT KOMPACT sanitarinių mazgų zonoje pabrėžia modernų patalpų dizainą.

BMK. Klasėje montuojami interaktyvūs ekranai AVITEK SCREEN 6 CONNECT 98, dėl kurių dėstytojai gali rodyti mokymosi procesui reikalingus vaizdo įrašus.

PURSO. Elegantišką ritmą pastato fasadui duoda PURSO LK75 langų sistema. Varstomi segmentai suteikia greitą patekimą iš klasių į terasą. Ši langų sistema pasižymi atsparumu, kas pagerina pastato būklę.

BIOWNLIGHT. Dėstytojų darbo stalams apšviesti pasirinkta išmani LED technologija SKYLIGHTER SL-B6-2765-1-S. Šviestuvas padeda matyti natūralias spalvas uždarose patalpose, kas yra aktualu meno mokyklai.

TOP COLOR. Sienų horizontalus spalvų atskyrimas padarytas TOP COLOR XPERT dažais.

Pilka S-200-N spalvą apsaugo pertvaras nuo nusidėvėjimo ir dėmių. Pagrindinė S-0500-N spalva suteikia interjerui papildomos šviesos ir švarumo pojūtį.

Interjero dizainerė Anastasija Čaplinskaja-Michejeva

Interjero dizainerė Anastasija Čaplinskaja-Michejeva; anastasijachaplinskaja@gmail.com; +370 635 06 021