„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Interjero dizainerė Asta Kazickienė

Balsai:
50

VIZIJA

Kasdienis bėgimas, darbai, rutina mus spaudžia į rėmus, nuo kurių išsivaduoti veržiamės į gamtą, ieškome erdvių. Tačiau tie patys darbai neleidžia mums keliauti ir rasti ramybės gamtoje taip dažnai, kaip norėtųsi. Todėl sprendimas pasirinkti namus užmiestyje – puikus kompromisas.

GAJA DECOR GROUP. Dideli namų langai tarsi kviečia gamtą į vidų, o stabilizuoti augalai namų interjere sudaro įspūdį, kad gamta šį kvietimą mielai priėmė. Svetainėje samanų pagalvėlėmis dekoruota siena – ne tik jaukumą kuriantis elementas, bet ir akustinis sprendimas. SPA malonumai augalų apsuptoje vonioje leidžia atsipalaiduoti ir pasijusti, tarsi ištrūkus į egzotiškas šalis.

GEROS GRINDYS. Grindims panaudotas kamštinis vinilas. Jo gamybai naudojama kamštinių ąžuolų žievė išsiskiria ne tik unikaliomis akustinėmis savybėmis – tai itin ekologiška žaliava, nes jos gamybai ne tik nekertami medžiai, o kaip tik atvirkščiai – stiprinama šių medžių regeneracija. Dekoratyvinis sluoksnis suteikia dangai autentišką medienos išvaizdą.

EASE BALDAI. Pro svetainės viduryje esantį stoglangį krintanti šviesa pabrėžia prekinio ženklo „Sits“ kolekcijos „Rucola“ sofų, kietųjų baldų „Linea“ bei staliukų „Round“ derinio subtilumą ir eleganciją. Svetainėje prie židinio jaukiai įsitaisė fotelis „Alex“, o prieangyje ir miegamajame interjerą papildė foteliukų gamintojo „Mobitec“ ir stalelių „Miniform“ deriniai. Valgomajam pasirinktas stalo „Mobitec“ „Escape“ ir kėdžių „Cosy“ derinys bei baro kėdės „Mood 31“. Miegamajame jaukumą kuria belgų prekinio ženklo „Velda“ lova „Versus“.

DIMENSE. Skaitmeninės spaudos 3D rašto tapetai, puošiantys sieną virš židinio, bei miegamojo kambario sieną – gyvo alsavimo suteikiantis interjero akcentas. Šie tapetai pasirinkti dar ir todėl, kad dėl modernių technologijų kūryba nėra ribojama katalogais. „Dimense“ į 3D tapetų raštus perkėlė pasirinktus motyvus ir spalvas.

RENVERSA. Elektra valdomos minkšto audinio užuolaidos moderniam namui suteikia šilumos ir jaukumo. Jos taip pat padeda kontroliuoti į namus patenkančią saulės šviesą bei suteikia privatumo.

THINK LIGHT. Šviestuvai namams – tai tarsi makiažas moteriai. Tai ir pagrindinis namų apšvietimas įmontuojamais šviestuvėliais „Kalio“ ir papildomą apšvietimą skleidžiantys šviestuvai „Loon“ bei „Modo“, taip pat akcentiniai, ypatingą jaukumą kuriantys šviestuvai „Volta“ bei „Trigga“.

ARTFIKSA. Vonios apdailai pasirinktos įmonės „Keratile“ plytelės iš serijų „Rodano“, „Larvic“ ir „Portobello“ puikiai dera tarpusavyje ir tobulai įsilieja į bendrą harmoniją. Plytelės „Eire“ panaudotos ir namų eksterjere.

LAUFEN. Vonios eleganciją pratęsia keramika. Itališkasis „Kartell“ dvelksmas jaučiamas kiekviename grakščiame linkyje.

KAMĖ. Ansamblį papildo funkcionalumo ir modernaus dizaino derinys – spintelių ir lentynėlių „Easy“ bei veidrodžio „Lotus“ komplektas.

GROHE. Aukšta kokybe ir unikaliu dizainu išsiskiriantys maišytuvai – neatsiejama modernių namų dalis. Virtuvei pasirinktas maišytuvas „Ladylux“, o WC bei vonioje – maišytuvai „Allure“ bei itin funkcionali dušo sistema „Rainshower“.

CEDRAL. Namo apdailai panaudotos fasado apdailos dailylentės „Cedral Click“ su medienos rašto tekstūra, siekiant išlaikyti modernaus užmiesčio namo įvaizdį.

JUNG. Ir, žinoma, maksimaliam namų komfortui užtikrinti viską vainikuoja kompanijos išmaniųjų namų sistema KNX. JUNG sistema „Smart Visu Server“ užtikrina, kad grįžtančius mus pasitiktų iki optimalios temperatūros pašildyti kambariai, pagal saulės padėtį parinktas apšvietimas, elektra valdomų žaliuzių padėtis. Su „Smart Visu Server“ muzikos galima klausyti visuose namuose ir lengvu spustelėjimu reguliuoti namų šilumą bei apšvietimą, net nepakylant nuo patogaus krėslo. Modernūs kištukiniai lizdai su papildomomis A ir C tipo USB jungtimis gyvenimą daro dar patogesnį.

Interjero dizainerė Asta Kazickienė

Interjero dizainerė Asta Kazickienė, tel. 8 685 54 845, el. paštas a.kazickiene@gmail.com, „Facebook“ – Astos interjerai. Interjero projektai.