„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Interjero studija „Eglės vizualizacijos“

Balsai:
86

VIZIJA

Ateities namo vizija – tvarūs, nepavaldūs laikui, funkcionalūs ir išmanūs namai. Šis projektas skirtas žmogui, kuris jaučia aplinkos jautrumą, vertina tikrąsias vertybes ir natūralumą. Architektūra nekonkuruoja su gamta, bet harmoningai įsilieja į aplinką, pastatas humaniškas ir kviečiantis užeiti. Namas nekalba apie masę ir kiekybę, bet yra sukurtas individualiai žmogui. Tai saugus prieglobstis su būtiniausiais daiktais ir technologijomis.

EASE BALDAI. Svetainės zonoje pasirinkta „Sits“ kampinė sofa iš kolekcijos „Linnea“. Kiekvienas sofos modulis yra atskiras, o tai suteikia dar daugiau galimybių ir lankstumo. Valgomojo baldai – prekių ženklo „Mobitec“, valgomojo stalas – „Terra T0100“. Keraminio stalviršio baldas juodomis metalinėmis kojomis tapo ne tik stilingu interjero akcentu, bet ir patogia vieta susitikimams, darbui ir poilsiui. Valgomojo zoną užbaigia kėdės „Mood 101“.

ARTFIKSA. Vonios patalpoje naudotos 90 x 180 cm akmens masės plytelės „Halley Argent“. Tamsiai pilkos spalvos plytelės su išraiškinga akmens tekstūra sukuria įspūdį, lyg stovėtum prie natūralios uolienos. Uždaroje WC zonoje parinktos tos pačios kolekcijos šviesios plytelės „Halley Light“.

KAMĖ. Vonios kambaryje naudojama „Kamė Exclusive Big“ serijos praustuvo spintelė. „Tabacco“ spalvos su juodomis matinėmis rankenėlėmis ir „Black Mars HPL“ stalviršiu. Praktiškumo ir individualizmo įkvėpta kolekcija dera ir papildo namo X koncepciją. Vonioje taip pat pasirinktas „Kamė“ apvalus veidrodis su paslėptu LED apšvietimu bei dušo sienelė (Nr. 14) su tamsintu juodu stiklu ir matinės juodos spalvos rėmu.

GROHE. Virtuvėje naudojamas mygtukinis plautuvės maišytuvas „Essence SmartControl“. Šiuo maišytuvu vandens srovė paleidžiama ar sustabdoma vienu mygtuko paspaudimu, taip pat ant jo sumontuotas ir specialus žiedas, kuriuo reguliuojamas srovės stiprumas.

Vonios erdvėje naudojama maišytuvų serija „Lineare“, sukurta naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausią „Grohe“ technologiją. Kiekvienas produktas taip pat užtikrina ilgalaikį ir patogų naudojimą. Dušo sienoje sumontuota potinkinė termostatinė sistema „Smart Control“ ir dušo galva „Cosmopolitan 310“.

LAUFEN. Vonios ir WC zonoje keramika parinkta iš „Laufen“ kolekcijos „Sonar“. Dizainerės Patricijos Urquiolos sukurta itin jautrių ir unikalių formų keramika pagaminta iš medžiagos „SaphirKeramik“ su reljefine tekstūra – bangelėmis. WC zonoje parinkti pakabinami WC ir bidė unitazai.

DIMENSE. Drabužinės zonai prie veidrodžio parinktas „Dimense Décor“ skaitmeniniu būdu spausdinamas sienų dekoras su 3D efektu. Pasirinktas apvalių formų reljefinis piešinys, primenantis name pasikartojančias lenktas formas.

GAJA DECOR GROUP. Ramių atspalvių namuose norėjosi įnešti šiek tiek gyvybės ir žaismingumo, todėl miegamojo zonoje parinktas išskirtinis „kilimas“ – stabilizuotų augalų ir samanų kompozicija, kuri atrodo kaip gyva žolė.

RENVERSA. Miegamojo ir drabužinės erdvėje parinktos šiuolaikiškos, tankaus audinio naktinės užuolaidos, kurios nepraleidžia šviesos ir užtikrina maksimalų komfortą poilsio metu. Aukštos kokybės tamsiai pilko audinio užuolaidos ne tik sulaiko saulės spindulius, bet ir puikiai atlieka garso izoliacijos funkciją.

GEROS GRINDYS. Interjere naudojama kamštinė vinilo grindų danga „Hydrocork“, šviesaus ąžuolo spalvos (kodas B5R1002). Stiprios, itin aukšto atsparumo grindys išklotos visame name. Lentų paviršius yra šiurkštintas, todėl sustiprina autentiškos medinės struktūros įspūdį. Didelio formato grindys, beveik 20 cm pločio, su nuožulniais grioveliais sujungimuose. Šios unikalios konstrukcijos vinilinės grindys su viduje integruotu kamštiniu sluoksniu suteikia nepralenkiamą akustiką bei šiluminį komfortą.

JUNG. Vienas pagrindinių „Dizaino X“ tikslų – kad namas tarnautų žmonėms ir būtų inovatyvus, todėl nuspręsta integruoti JUNG produkciją. Pagrindiniam valdymui pasirinkta kompaktiška konstrukcija „Smart Control 7“, kurios didelės raiškos jutikliniame ekrane galima patogiai valdyti norimas funkcijas ir mikroklimatą, langų užuolaidas, ritinines užuolaidas, apšvietimo scenarijus, vėdinimą, muziką. Visuose kambariuose naudojami KNX jutikliniai jungikliai F 50, kuriais lengvai galima reguliuoti šviesą, muzikos foną.

EQUITONE. Namo fasado architektūrai pasirinkta medžiaga „Equitone [linea]“, kurios linijinė tekstūra pabrėžia pluoštinio cemento natūralumą. Visas namas dengtas vertikalaus rašto plokšte. Šios medžiagos pranašumai: nedegi, gera garso izoliacija, atspari šalčiui ir drėgmei, nekenkia aplinkai, tvirta ir standi plokštė – patikimas ir ilgalaikis sprendimas.

THINK LIGHT. Bendros zonos pagrindiniais akcentais tapo LZF gamintojo šviestuvai „Black Note“. Virš valgomojo stalo – pakabinamas šviestuvas „Black Note Keys“, kurio vertikalūs šešėliai krenta ir leidžiasi, formuodami harmoningą šviesos ritmą, o metalinį rėmą darniai papildo šviesa, švelniai sklindanti pro medžio faneruotės gaubtus. Prie sofos pastatytas toršeras „Black Note Triplet“. Virš salos parinktas to paties gamintojo kolekcijos „I-Line Short“ linijinis šviestuvas. Šie rankų darbo šviestuvai sujungia natūralios medžiagos teikiamą jaukumą ir fluorescencinių lempų šviesos srauto intensyvumą. Sieniniai vario spalvos „Estiluz“ šviestuvai „Obs“ sušildo ir papildo akcentinę akmens rašto sieną prie sofos. Miegamajame prie lovos parinktas pastatomas „Estiluz“ šviestuvas „Asana“.

Interjero studija „Eglės vizualizacijos“

Interjero dizainerė Eglė Savickaitė, interjero studija „Eglės vizualizacijos“; „Instagram“ egles_vizualizacijos; el. paštas eglesavi.interjerai@gmail.com. Architektas, vizualizacijų kūrėjas Vykintas Sereičikas, studija „Vyrender“; https://www.vyrender.com/