Interjero dizaino studija „Bloom House“

Balsai:
574

VIZIJA

Emocinės sveikatos centras „UŽDARA VISATA“

Vis skubame ir lekiame. Taip greitai, kad visai pamirštame sustoti ir pagalvoti apie save, savo mintis ir jausmus. Dažniausiai esame įpratę kalbėti apie fizinę sveikatą. Mums lengva atpažinti fizinius simptomus, nes tai sukelia skausmą. Lygiai taip, kaip rūpinamės savo kūnu, turime skirti laiko ir dėmesio emocinei sveikatai. Apie emocinę sveikatą mes žinome per mažai ir tikrai ne visi ją vertiname taip pat, kaip ir fizinę sveikatą. Pabandykime tai pakeisti.

Mums visiems reikalinga tinkama aplinka, kad galėtume nurimti, atsipalaiduoti, nors trumpam užmiršti kasdienius rūpesčius ir sugrįžti į save. Gamta, tekantis vanduo, medžiai, paukščių čiulbėjimas ir gaivus kvapas – tai būtent ta vieta, kur sustoja laikas, ir galime lengviau stebėti savo jausmus ir mintis. Tokioje vietoje įsikūrusi išmani klinika padės mums pasirūpinti savo emocine sveikata.

„Uždara visata“ suvienija „futurizmą“ – išmaniąsias technologijas ir „šiandieną“ – žmogų. Atskirų kupolų – planetų – išsidėstymas aplink pagrindinį registratūros pastatą – „Saulę“ – leidžia klientams jaustis saugiai ir turėti savo privačią uždarą erdvę, bet tuo pačiu dėl didelių stiklinių konstrukcijų ir atveriamų terasinių durų susilieti su gamta. Kiekvienas kupolas – tai atskiros planetos su savo individualiu interjero išpildymu, kuriame įrengta mažytė SPA zona su burbuline vonia ir masažo stalu. Esant poreikiui iš registratūros galima išsikviesti psichologą, kineziterapeutą ar masažo specialistą.

Sveikatingumo centras sudarytas iš septynių atskirų patalpų. Saulė – pagrindinis didžiausias kupolas – sudarytas iš dviejų dalių. Viršutinė stiklinė, ir vidinė uždaroji dalis. Šiame pastate įsikūrusi registratūra, sanitarinis mazgas, specialistų kabinetas ir ramybės oazė. Iš „Saulės“ pro atskirus išėjimus galima patekti į individualius apartamentus. Apartamentai realizuoti kaip atskiros planetos: Merkurijus, Venera, Marsas, Saturnas, Jupiteris, Neptūnas. Visa tai įsikūrė gyvybingoje Žemėje.

PARTNERIŲ PRODUKTAI

JUNG. Tai produktai, apjungiantys išmaniąsias technologijas, dizainą ir ilgalaikiškumą. Projekte naudojami LS990 gaminiai iš nerūdijančiojo plieno LS 990 „Les Couleurs® Le Corbusier“ leido mums įnešti akcentinių spalvų ir perteikti planetų idėjas.

„Jung“ produktai padeda įgyvendinti pačias įnoringiausias idėjas – bionikos integracija ir įvairūs bekontakčiai sprendimai. Šiam tikslui pasirinkta išmanioji KNX sistema ir išmanieji valdymo ekranai „Smart Control“.

ALUCOBOND. Didelė produktų gausa ir individualus prisitaikymas leidžia įgyvendinti sudėtingiausias fasadų idėjas. Kupolų uždaros dalies fasadams pasirinktos aliuminio kompozito plokštės „Alucobond plus“ (4 mm) „Natural“ kolekcija „Reflect“. Atspindintis paviršius paslepia pastatus, suliedamas juos su aplinka.

ARTFIKSA. Minimalistinei interjero aplinkai atskleisti ir sukurti individualius interjero dizaino sprendinius leidžia „Artfiksa“ ispaniškos keraminės ir akmens masės plytelės.

Registratūrai pasirinktos didelių matmenų „Prissmacer River“ akmens masės plytelės, kuriančios ramią, prislopintų saulės atspalvių atmosferą.

Marso apartamentams naudota ryškesnė „Prissmacer“ kolekcija „Dayak“.

DOMUS LUMINA. Kai norisi gryno oro ir jokio zyzimo, į pagalbą galima pasitelkti „Domus Lumina“ tinklelius nuo vabzdžių. Estetiniams sprendimams įgyvendinti rinkomės plisuotus tinklelius, nes jie neriboja matomumo ir atveria vaizdą, yra ilgalaikiai ir patikimi. Veikia kaip stumdomosios durys.

EJOTRA. Pagrindinis registratūros pastatas sudarytas iš dviejų dalių – viršutinis stiklinis kupolas ir viduje mažesnis perskeltas pilnai uždaras kupolas. Kad į suformuotas patalpas (sanitarinį mazgą, specialisto kabinetą ir ramybės zoną) patektų dienos šviesos, pasirinkome „Ejotra“ produktus „Solatube Brighten Up“, pritaikytus mažesnėms patalpoms.

GAJA DECOR. Kai aplinka pilna augalų, norisi šios žalumos ir tekstūros parsinešti ir į vidų. Nereikalaujančios priežiūros stabilizuotų augalų dekoracijos puikiai tinka kiekviename interjere. „Saulės“ pastate naudojome skandinaviškų samanų suformuotus geltonų ir oranžinių atspalvių burbulus kaip dekoracijas prie registratūros ir sanitariniame mazge.

Apartamentuose „Marsas“ naudojome dekoratyvinius natūralius stabilizuotus medžius.

INTERJERO LINIJA. Registratūros akcentinei sienai panaudota „Vescom Protect“ vinilinė sienų danga su apsaugine plėvele, kuri leidžia paviršius dezinfekuoti stipriomis cheminėmis priemonėmis jų nepažeidžiant. Išryškinta horizontalių linijų tarsi spindulių tekstūra ir lengvas geltonas atspalvis tapo ryškiu interjero akcentu. Pasirinkta „Tonga“ kolekcija 1082.04.

Apartamentų pastatų grindims pasirinkta „Amtico Signature“ kolekcija, nes dėl didelio įvairių matmenų pasirinkimo galima sukurti vientisą paviršių. Be to, gamintojo sukurtuose dizainuose galima pasirinkti savas, norimas spalvas, taip formuojant išskirtinį, vienetinį interjerą.

LAUFEN. Elegantiškų linijų, plonos keramikos gaminiai dera prie supančios gamtos ir futuristinio minimalizmo. Neįgaliųjų poreikiams pritaikyta „Liberty“ kolekcija, iš kurios pasirinkome praustuvą „Laufen Pro Liberty 811950“.

Prie jo pritaikėme „Twintronic“ kolekcijos potinkinį maišytuvą. Šios kolekcijos maišytuvai naudojami ir apartamentuose.

Unitazas su higieninio dušo funkcija, pakabinamas, be vandens paskirstymo apvado (angl. rimless), su itin lengvai nuimama, lėtai nusileidžiančia sėdyne ir dangčiu, su jutikliniu nuotolinio valdymo pulteliu ir dangtyje integruotu esminių funkcijų sukiojamu / spaudžiamu valdikliu Kolekcija „Cleanet Riva 820691“.

Bekontaktis vandens nuleidimas dabar jau tampa būtinybe. Tam naudojome „Laufen“ motininės kompanijos „Roca“ sensorinį valdiklį „In-Wall PL4 DUAL“.

Apartamentų pagrindinėje zonoje panaudota „Laufen“ įleidžiama vonia iš kolekcijos „Ilbagnoalessi One“.

NARBUTAS.

Gausus kokybiškų ir aukščiausio lygio dizainerių sukurtų baldų pasirinkimas leidžia sukurti išskirtinius interjerus.

Pagrindiniam pastatui – „Saulei“ – pasirinkti ispanų gamintojo „Missana“ minkštasuoliai „Quetzal“ (dizaineris Marc Venot) kaip aliuzija į saulę. Minimalistiniai „+Halle“ staliukai „Proto“ (dizaineris Nick Ross). Ir registratūros kėdės „ENEA Coma 4L“ („Lluscà Design“).

Kupole „Marsas“ norėjosi ryškesnių baldų. Todėl pasirinkome italų įmonės „Kristalia“ minkštasuolius „Brioni“ (sukurta dizainerių Paolo Lucidi ir Luca Pevere).

Prie baro tipo stalo parinkome plastiškų linijų garsaus dizainerio Karimo Rashido kėdes „Kaloo“.

CORIAN. Registratūros priimamojo stalui, norint išgauti švarias, lenktas linijas, pasirinkta „Corian“ lieto akmens medžiaga „Smoke Drift Prima“.

E-DURYS. Minimalistiniam stiliui pabrėžti naudojamos nematomos durys „Integro 50“. Pritaikytos įvairiems aukščiams ir pločiams. Nudažytos sienų spalva jos pranyksta interjere ir sudaro vientisumo įspūdį.

SALDA. Dėl santykinai nedidelių patalpų pasirinktas rekuperatorius „Amber Air Compact 1-CXP“, kuris leidžia sutaupyti vietos montuojant ir sumontuoti rekuperatorių po lubomis ar priglaudžiant prie sienos techninėse patalpose.

Interjero dizaino studija „Bloom House“

Interjero dizaino studija „Bloom House“ Interjero dizainerės: Greta Jočytė, Roberta Sidarkevičiūtė, Rima Pozingė rima@bloomhouse.lt 8 650 30 191