IRMA PEČIULYTĖ

Balsai:
1

Aprašas. Vonios interjeras buvo įkvėptas gamtos jaukumo jausmo ir iškilių gamtos formų pojūčių. Todėl šio vonios kambario paletę sudaro rudi atspalviai, primenantys mums žemę ir medžius. Taip pat interjere pasitelktos iškilios formos, tokios kaip akmenukų plytelės vonios zonoje bei iškilios sienų plytelės, imituojančios akmeninę sieną.

Tokiame vonios interjere žmogus turėtų jausti, kaip kūnas atsipalaiduoja po dienos vargų ir įtempto gyvenimo ritmo. Žmogų turėtų veikti raminantys ir šilti rudos spalvos tonai bei malonūs prisilietimai prie natūralių, iškilių apdailos dangų. Tai suteiks poilsio gamtoje pojūtį.

Apdailos parinkimas. Apdaila buvo renkama iš „Vaineta ir partneriai“ tiekėjų gaminių. Grindų plytelės – „Proyeccion Bronce“ (45 x 45) iš „Cerámica SALONI“. Pasitelkus šias plyteles, interjere atskiriamos praustuvo ir dušo zona nuo vonios zonos. Galinei vonios sienai ir prie klozeto priaugintai sienelei naudotos „Treves Vision“ plytelės (31 x 60) iš kolekcijos „Cerámica SALONI“. Šios plytelės interjerui suteikia faktūriško jaukumo ir žaismingumo.

Įrangos parinkimas. Vonia – iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „My Nature“. Ši vonia pasirinkta dėl savo lengvos apvalios formos, interjerui suteikiančios gamtiško jaukumo. Praustuvas – taip pat iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Aveo New Generation“. Unitazas pasirinktas iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Subway 2.0“. Tokį sprendimą lėmė jo apvalainos formos, derančios prie kitų interjere esančių įrenginių. Prie unitazo įmontuota funkcionali vandens nuleidimo plokštelė „TECEloop“ iš „Tece Baltikum“. Taip pat iš įmonės „Tece Baltikum“ panaudotas ir dušo latakas „TECEdrainline“, kurio kompozicinės grotelės yra „steel“ tipo. Naudojant lataką estetiškai išsprendžiama vandens nubėgimo sistema.

IRMA PEČIULYTĖ