MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Jelena Bisikirskienė

Balsai:
0

Pabandžiau įsivaizduoti, kokiame biure norėčiau dirbti pati. Pirmas noras – kad jame būtų šviesu ir niekas neerzintų pavargusių nuo kompiuterio akių. Kad spalvos ir medžiagos būtų žemiškos, kad būtų daug žalios spalvos, kuri teigiamai veikia ne tik emocinę būklę, bet ir mažina akių nuovargį. Augalai neatsiejami nuo mūsų gyvenimo, todėl dažnai biure norisi jų matyti kuo daugiau. Jie išdėstomi prie kiekvieno darbo stalo, kad darbuotojai galėtų mėgautis savo augaliukais. Kadangi pati labai mėgstu geometrines figūras, o mano kūryboje visada vyrauja trikampiai, ne išimtis buvo ir čia. Tik galimybė išplėtoti šią idėją didelėje patalpoje leido pasvajoti apie trikampes pertvaras bei įvairaus medžiagiškumo formas, medžiagų bei geometrinių figūrų galimybes.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

INTERJERO SALA. WC patalpoje pasirinkti įmonės „Noken“ potinkinis klozetas „Essence C 100168170“, praustuvas „Forma Retto 100137912“, veidrodis „Pure Line 100179869“ bei spintelė po kriaukle „Arquitect 100207964“.

DOMUS LUMINA. Biuro idėjai išpildyti pasirinkau medines horizontalias žaliuzes, valdomas elektriniu mechanizmu. Jos ne tik apsaugo nuo saulės, bet ir atlieka šviesos kontroliavimo funkcija. Žaliuzės taip pat naudotos ir posėdžių zonoje, kad prireikus ją galima būtų izoliuoti nuo bendros biuro erdvės.

ELMO LIGHT. Labai šaunu, kad šioje įmonėje yra didelis pasirinkimas šviestuvų, o ypač tokių, kurie leidžia šviestuvą paversti interjero idėjos dalimi.

Pasirinkti šviesos diodų (LED) šviestuvai savo konstrukcija primena trikampio formas. LED juostos įmontuotos į profilius ir formuoja pagrindinį apšvietimą. Darbo zonai apšviesti parinkti specialūs pakabinami pilkos spalvos LED biuro šviestuvai. WC patalpoje pasirinktas pakabinamas šviestuvas „Edmond“.

GAJA DECOR GROUP. Didelis augalų pritaikymo spektras, leidžiantis juos įterpti į sudėtingesnes konstrukcijas arba į vietas, kuriose jie tiesiog neišgyventų. Taigi patalpą pavyko pagyvinti ne tik žalia baldų spalva, bet ir tikrais žaliais augalais bei samanomis, kuriems nereikia ypatingos priežiūros. Šių augalų pranašumas – kad jie reaguoja į patalpos drėgmę. Įmonės atstovas teigia, kad patalpoje esamą drėgmės trūkumą galima lengvai pajusti palietus samanėles.

GROHE. Puikiai dera maišytuvas „Essence Single-lever hard graphite XL-Size 32901A01“. Galima rinktis ne tik iš įvairių spalvų, bet ir technologiją „Grohe SilkMove®“, padedančią maišytuvą labai lengvai valdyti, darančią jį patikimą ir patvarų. Technologija „Grohe StarLight®“ užtikrina, kad maišytuvas nepraras blizgesio net ir po daugelio metų. Taip pat priderintas nuleidimo mygtukas „Skate Cosmopolitan Flush plate“, turintis „Grohe StarLight®“ chromo dangą. Gali būti montuojamas vertikaliai arba horizontaliai. Technologija „Grohe EcoJoy®“ – tobula srovė, naudojant mažiau vandens.

INTERJERO LINIJA. „Amtico Spacia“ – medį, akmenį, metalą imituojančios vinilinės dizaino grindys (PVC). Ekonomiškai naudingas sprendimas, norint ilgalaikių ir puikiai atrodančių grindų. Kloti tokias grindis rekomenduotina viešosiose patalpose: prekybos centruose, biuruose, parduotuvėse, bankuose, pramogų centruose, kavinėse, restoranuose, poilsio ir sveikatingumo klubuose. Puikus pasirinkimas ir namų aplinkai. Savo interjere pasirinkau akmens imitacijos grindis „Gallery Concrete SS5S3071“.

JUNG VILNIUS. Prie bendro interjero pritaikiau žalios spalvos klasikinius jungiklius „Jung LS 990“. Vėdinimo sistemai kontroliuoti pasirinktas baltas patalpos temperatūros reguliatorius „Fancoil“.

NARBUTAS. Panaudota nemažai „Narbuto“ biuro baldų bei kėdžių, minkštasuolių, stalų, kurie idealiai tiko pagal interjero idėją. Baldai lengvi, įvairūs spalvine gama. Pasirinktos posėdžių salės kėdės „Dunas XL Wood“. Poilsio zonoje pasirinkti stalai ir kėdės „Arc“, minkštieji baldai „Tetris“ (100–150 cm). Taip pat numatyti ir darbo stalai „Plana BPA 201“.

SAINT-GOBAIN. Patalpoje pasirinktos „Ecophon Focus“ didelių matmenų akustinės lubų plokštės gražiai susijungia tarpusavyje, sukurdamos vientisų lubų vaizdą. Taip pat jos išsiskiria puikiomis garsą sugeriančiomis savybėmis, kurias būtina užtikrinti daugiafunkcėms patalpoms.

Jelena Bisikirskienė

Interjero dizainerė www.jostudio.lt