MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Jelena Bisikirskienė

Balsai:
0

Pagrindinė idėja, projektuojant viešbučio SPA erdvę, – sukurti ne tik prabanga alsuojančią, modernią, bet kartu ir jaukią bei patogią aplinką poilsiautojui. Pasirinkau pilkos ir žalios spalvų atspalvius su aukso bei medžio detalėmis. Norėjau sukurti unikalią ir išskirtinę poilsio erdvę.

GAJA DECOR GROUP. Naudojau stabilizuotų augalų kompoziciją ir įdėjau ją į baltas sienų juostas. Taip norėjau sukurti pilkos sienos ir augalų kontrastą, išgauti gyvus paveikslus. Stabilizuotų augalų pranašumas – ne tik tai, kad jie pagyvina aplinką, sukuria unikalius akcentus, bet ir jų priežiūra yra minimali.

DOMUS LUMINA. Užuolaidoms naudojau automatinių karnizų sistemą, kad bet kuriuo momentu būtų galima užtraukti 3 m aukščio užuolaidas be jokių pastangų. Taip pat šios įmonės naktinis audinys DLR47 puikiai dera prie bendros samanų idėjos.

INTERJERO LINIJOS.Grindims parinkta vinilinė grindų danga „Amtico Acoustic“, turinti garsą sugeriantį pagrindą. Didelėse ir erdviose patalpose su aukštomis lubomis tokios grindys turi didelį pranašumą. Be to, jos labai gražios ir šiuolaikiškos, idealiai atitiko mano plytelių raštą, spalviškai gražiai derėjo prie bendro konteksto. Puikus atsparumo vandeniui rodiklis nenukenčiant nei vaizdui nei jaukumui.

AKSINTERIER. Kadangi lubas sugalvojau padaryti šiek tiek neįprasto dizaino, vidiniam kubui įrengti prireikė blizgių įtempiamųjų lubų, joms panaudoti profiliai iš „Aksinterier“.Profilio AL 02 S reikėjo tam, kad būtų galima gražiai suvesti gipso ir įtempiamąsias lubas. Apšvietimui prireikė „AL 02 S out“. LED apšvietimo elementai įmontuoti kvadratu ir sukuria įspūdį tarsi šviestų pačios lubos.

NIT. Ne ką mažiau svarbų vaidmenį atliko ir šildymo bei vėdinimo sistemos. Čia pritaikiau įmonės produktą „Katherm NK“, montuojamą į grindis ir matomą tik per groteles. Sistema montuota prie langų, tad nereikėjo galvoti, kaip ją paslėpti, nes ji grindyse beveik nematoma.

SAMSUNG. Pasirinkau kondicionierių „Samsung AR 9000“. Jis ne tik tyliai veikia, yra modernus, bet ir neužima daug vietos. Taip pat turi ypač tankų filtrą „Full HD“, surenkantį iki 90 % dulkių ir bakterijų. Kondicionierius turi automatinės temperatūros kontrolės režimą. Jo savybės tikrai labai svarbios SPA erdvei, kad oras visada būtų švarus ir gaivus, jaučiama maloni vėsa.

JUNG Romantiškai šviesai sukurti arba prireikus paryškinti šviesas pasinaudojau įmonės jungtuku su šviesos reguliatoriumi. Patiko ir tai, kad jis puikiai spalviškai dera prie sienų. Taip pat, kad būtų patogu naudotis internetu, įrengti „Jung“ elektros lizdai su belaidžiu internetu ir elektros lizdai su USB jungtimi telefonui įkrauti.

MEX. Labai patrauklios tarsi šviestuviukai įmonės foninio garso kolonėlės EVID–P2,1 puikiai tiko prie interjero. Didelės pritaikymo galimybės leidžia kurti gražų interjerą, naudojant šias detales.

LAUFEN. Nors vizualizacijose ir nematomos, bet be galo svarbios ir kitos detalės, interjere turinčios nemažos įtakos grožiui bei estetikai. Ovalo formos grakšti ir elegantiška kriauklė „Ino 812302“, jutiklinis maišytuvas „Twintronic“, leidžiantis neprisilietus įjungti vandenį. Visa tai labai praverčia SPA darbuotojams.

GROHE. Duše panaudota dušo sistema „Grohe Euphoria System 260“.Aukso spalvos, kad derėtų prie detalių, taip pat būtų ir funkcionali bei praktiška.

RB SOLUTIONS. Iš dekoro detalių parinkau puikų žurnalinį staliuką, pavadintą „Užtemimas“. Prie fotelio esantis nedidelis, bet labai skoningas staliukas pravers kaip interjero detalė bei žvakėms pasistatyti arba prireikus įkrauti telefoną.

BALTIJOS LIFTAI. Žinoma, nė vienas viešbutis neapsieina be liftų, padedančių klientams pasiekti ne tik savo kambarius, bet ir atvykti į SPA procedūras. Juos prižiūrėti ir atnaujinti padės įmonė, turinti ilgametę liftų priežiūros patirtį. Profesionalai techniškai prižiūri naujo tipo kėlimo įrenginius, kad ir kokio modelio ar tipo jie būtų.

Jelena Bisikirskienė

Interjero dizainerė, www.jostudio.lt, jelena@jostudio.lt