JM Design Studio

Balsai:
70

KONCEPCIJOS APRAŠYMAS

„Namas 360“ – tai vieno aukšto, vienalytės formos 120 m2 namas, kurio koncepcija – judėjimas ratu, vidinių erdvių zonavimo naikinimas. Visa tai papildo ovalių, elegantiškai lenktų formų art deco stiliaus foteliukai, kėdės ir akustinės sienelės. Iš pastelinių ir ryškių spalvų peršokančios aksominės spalvos, subtilios aukso spalvos metalinės detalės suteikia erdvei lengvumo bei atsipalaidavimo jausmą. „Namas 360“ – tai susiliejimas su aplinka visu perimetru. Išmanusis namas reiškia ne vien tik balsu valdomą šviesą ar užtemdomus langus, išmanioji „Jung“ sistema valdo akustines audinio sieneles, kurios sukasi aplink savo ašį, atskiria virtuvę nuo svetainės, svetainę nuo miegamojo. Tam, kad žmogaus buvimo zonos nesimatytų iš lauko, languose sumontuota sistema „Smart Glass“. Ji nuo judesio ar valdymo balsu langą akimirksniu paverčia matiniu, be to, langai virsta elektros energiją gaminančiais saulės moduliais.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Visame name stengiamasi panaudoti kuo daugiau „Jung“ išmaniųjų valdymo elementų, įrengiama plokštė „Jung Smart Control 7“, sujungianti inžinerines, apsaugos, apšvietimo ir garso instaliacijas į vieną sistemą. Tik įėjus pasitinka išmaniųjų veidrodžių sistema. Vienas iš veidrodžių pateikia lauko, vidaus temperatūrą, laiką bei kitą aktualią namo būklės informaciją.

 Name naudojama serija jungtukų ir elektros lizdų iš „Jung LS 990 Le Corbusier“ kolekcijos, kurie derinami prie ryškios sienų spalvos. Taip pat įrengiama vidinio ryšio sistema „Siedle“, leidžianti komunikuoti būnant skirtingose vidinėse ir išorinėse pastato zonose.

INTERJERO LINIJA. Kolekcija „Amtico Carpet“ – tai estetika, funkcionalumas bei ilgalaikiškumas. Esami kilimai lengvai pritaikomi interjere. Savitam išdėstymui pasirinkta kilimų kolekcija „Colour Anchor“, kuri dėl skirtingos sudėties ir audinio tipo derinama su ilgesnio plauko kilimu. Plytelėmis suformuojamas apskritimas, o jame klojamas kitokios sudėties kilimas. Likusioje erdvėje baltas marmuras derinamas su medį imituojančiomis vinilinėmis dizaino „Blackened Spa Wood“ grindimis iš kolekcijos „Amtico Spacia“. Juodintos SPA medienos atspalvis derinamas ir prie lauko terasos tamsintų grindų, siekiant sukurti vientisą grindų vaizdą.

VALVĖSTA. Siekiant pratęsti vidaus grindų spalvą, iš kolekcijos „Weathered Oak“ buvo pasirinktos tamsios lentos „Embered“, kurias skiria segmentiniai terasiniai langai, suvažiuojantys į vieną vietą ir atveriantys vaizdą į kiemą.

GROHE. Art deco stiliui pabrėžti naudojami ir lenktos formos potinkiniai kriauklės maišytuvai bei kolekcijos „Atrio“ vonios maišytuvas, išnyrantis iš grindų. Dušo zonoje numatoma dušo galva „3 Pure Luxury AquaSymphony SPA“. Su potinkine sistema „Smart Control“ naudojama ir dušo galvutė „Smart Active“. Virtuvėje sumontuotas maišytuvas, turintis papildomų funkcijų, „Red“ (verdančiam vandeniui) ir „Blue“ (filtruotam, gazuotam vandeniui). Tai puikus pagalbininkas virtuvėje, norint greitai paruošti arbatą ar atsigaivinti filtruotu ir gazuotu vandeniu. Visame pastate planuojama sistema „Grohe Sense Guard“, kad būtų galima apsisaugoti nuo galimų vandens nutekėjimų ir sumažinti gailimą žalą namams.

CLASSIC LINE DECOR. Namo širdis – centras. Todėl pasirinkta papuošti šią zoną. Lubas nuspręsta dekoruoti minimalistiniu PCN – 2110 lenktos formos dekoru. Jis naudojamas ne tik šviestuvui formuoti, bet ir nuleidžiamų pakabinamų lubų kraštui, kuris dengiamas aukso spalvos dažais, papuošti.

GEBERIT. Vonioje ant veidrodinio pjedestalo pastatyta organinės formos stalviršio kriauklė „Geberit myDay“. Duše – „Geberit“ minimalistinio dizaino kanalas „Clean Line“. Šios serijos dušo kanalai ne tik puikiai atrodo, bet yra ir lengvai valomi. Naudojamas „Geberit AquaClean Mera WC“ puodas su apiplovimo funkcija kartu su jutikliniu vandens nuleidimo „Geberit“ dengimo plokšte „Sigma“.

ISKU. Pasirinkus art deco stiliaus ovalias, apskritimo formos detales, reikia tęsti vientisumą. Tad čia puikiai vietą rado apvalus kavos staliukas „Miles“.

THINK LIGHT. Virtuvės ir vonios zonos luboms papuošti pasirinktas minimalistinis ovalo kontūrą atkartojantis pakabinamas šviestuvas „Rudi Loop 02“ iš „Roll & Hill“ kolekcijos, kurio šviesumo lygis reguliuojasi balsu. Miegamojo staliukus puošia pastatomą skulptūrą primenantys šviestuvai „Atlas 01“ taip pat iš „Roll & Hill“ kolekcijos.

JM Design Studio

Dizainerė Jūratė Miliauskaitė Laurinaitienė | 3D vizualizacijos, „JM Design Studio“ | jurate@designjm.eu