JURGITA STAUSKAITĖ

Balsai:
0

Aprašas. Projektuojama vonia įrengiama naujame, moderniame name. Vonia yra erdvi, joje nemažai laisvos vietos – pakankamai ir neįgaliam žmogui su vežimėliu. Vonios kambaryje yra dušas, vonia, praustuvas, daiktams susidėti skirtos spintelės, bidė, tualetas ir gyvatukas. Tualetas karkasine pertvara atskirtas nuo vonios.

Pasirinkimas. Apdailai pasirinkau „Vainetos ir partnerių“ tiekiamus gaminius. Tai – gamintojų „Casalgrande Padana“ plytelės. Sieninės plytelės, 30 x 60 mm, „Slate Green“ ir „Slate Grey“, suteikia sienoms savotiško subtilumo ir padaro jas išskirtines. Grindinės plytelės, 30 x30 mm, taip pat gamintojų „Casalgrande Padana“ – „Texture C White“ suteikia kambariui šviesumo. Tai svarbu, nes vonios kambaryje nėra langų, o šviesa, krisdama nuo šviestuvų ir atsimušdama nuo grindų, suteikia jam daugiau šviesos. Vonios baldų spintelės – gamintojų „Villeroy & Boch“ iš linijos „Subway“.

Vonios įrangą parinkau iš dviejų gamintojų tiekiamų produktų: „Villeroy & Boch“ – subtili, elegantiška, suapvalintų formų vonia „Aveo“, praustuvas „Architectura“ taip pat glotnių, suapvalintų formų. Unitazas su bidė funkcija „TECEone“ suteikia vonios kambariui kompaktiškumo ir išskirtinumo. Jis sutaupo daug erdvės. Tai labai funkcionalus gaminys.

JURGITA STAUSKAITĖ