MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Karolis Vaikšnys

Balsai:
0

Idėja biuro paskirties patalpoms Vilniuje. Tam, kad darbuotojai dirbtų sklandžiai, aplinka, kurioje jie dirba, turi būti motyvuojanti, nekelianti streso. Kuriant erdves buvo svarbu suformuoti tokias darbo vietas, kuriose žmogus galėtų jaustis jaukiai ir patogiai. Todėl projektuojamame biure ieškota vietos, kur darbuotojai galėtų pailsėti nuo darbų, – poilsio zonos. Taip pat biure turi būti sudarytos galimybės dirbti tiek su grupe, tiek privačiai. Todėl suplanuotos penkios vietos, skirtos darbui vienam. Čia darbuotojas nieko netrukdomas gali įsijausti į savo užduotis.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

INTERJERO SALA. Naudota baltoji keramika tiek moterims, tiek vyrams skirtame WC ir duše.
Klozetas ir bidė iš NOKEN kolekcijos „Sanitaryware LOUNGE 100144293”, praustuvas iš NOKEN kolekcijos “TONO 100188367”, lietaus dušas iš NOKEN kolekcijos “LOUNGE 100165569”.

DOMUS LUMINA. Pasirinktos ritininės užuolaidos padeda kontroliuoti saulės patekimą į patalpas. Taip pat jos naudojamos ir prireikus atskirti vidines konferencijų bei poilsio paskirties patalpas nuo pašalinių žmonių dėmesio. Roletai iš kolekcijos „TWIN IR TRIO“ , spalva BO3010

ELMO LIGHT. Panaudoti šviestuvai tiek hole, tiek darbo vietose sukuria jaukią aplinką, paskirsto šviesą kiekvienam darbuotojui. Naudotas pakabinamas šviestuvas iš kolekcijos „40W LED Surface mounted light ID 632013508

GAJA DECOR GROUP. Pasirinkta „žalia skandinaviškų samanų siena“– tai akcentas, kurį lankytojai mato tik įėję. Prie įėjimo sukurta kompozicija nuteikia jaukiai naujai atėjusiuosius ir sužadina norą grįžti. Kitose patalpose naudoti kiti dekoratyviniai elementai „stabilizuotų augalų kompozicija“.

GROHE. Iš „Grohe“ katalogo pasirinkta sistema „Rainshower® F-Series 40″ AquaSymphony“, sukurianti jaukią aplinką vonios patalpoje. Taipogi panaudoti maišytuvai iš „Grohe“ kolekcijos „Eurocube”

INTERJERO LINIJA. Dėl akustinių savybių buvo pasirinkta „Interjero linija“ kolekcijos grindų danga „Amtico Acoustic“. Susitikimų kabinetuose panaudota danga „Amtico Carpet“.

JUNG VILNIUS. Integruotos visos išmaniosios sistemos, jungtukai ir elektros lizdai. Pasirinkta balta matinė spalva.
Integruota KNX išmaniojo namo sistema.
Sukonstruotas “Jung” 70 x 70 mm dydžio jungiklis iš kolekcijos LS 990, kurį juosia 5 mm išorinis rėmelis, šis klasikinis išbaigtos formos jungiklis prisitaiko ir neužgožia interjero koncepcijos.
Taip pat naudota kolekcijos LS 911 rozečių Sistema su 5 mm išoriniu rėmeliu.

NARBUTAS. Iš didelio „Narbuto“ katalogo atrinkti biuro baldai yra modernūs ir ergonomiški. Pasirinkti kelių spalvų sprendiniai sukuria žaismingumą ir judėjimą patalpose.

Vizualizacijose naudotos darbo kėdės iš Narbuto kolekcijos EVA. II, sėdimoji dalis aptraukta dirbtine oda.

ECOPHON. Akustinės lubos padeda kontroliuoti triukšmą patalpose ir darbuotojams užsiimti tik darbu. Plokštės montuotos atsižvelgiant į originalų biuro dizainą. Sistemą sudaro „Ecophon Focus Dg“ plokštės ir „Connect“ konstrukcija.

Karolis Vaikšnys

Architektūros studentas, KTU