INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

KRISTINA BALAIŠYTĖ IR VAIDA KANDRATAVIČIŪTĖ

Balsai:
0

Interjero koncepcija kurta standartiniam dviviečiui keturių žvaigždučių viešbučio kambariui. Rafinuotai stilistikai pasirinktos ramios žemiškos spalvos („Audrinetos“ dieninės ir naktinės portjeros bei „MK Services“, „Interjero linija“ grindų ir sienų danga puikiai dera tarpusavyje ir išpildo bendrą pasirinktą stilistinę nuotaiką). Natūralių paviršių analogai (korpusiniams baldams naudojamos „Pfleiderer Pianoman HPL“) tiek medžiagiškai, tiek technologiškai leidžia sukurti įdomius dekoravimo sprendimus (plokštes) sienoms ir individualiai projektuotiems korpusiniams baldams, o medžiagos tekstūriškumą, spalvingumą konceptualiai atkartoja „Vauksa“ priešgaisrinės ir garsą izoliuojančios „Viljandi“ durys, kurios ne tik išpildo interjero dizaino vizualius sprendimus, bet ir atitinka STR/EN normas ir yra sertifikuotos Lietuvoje (SPS, GTC).

Kuriamą interjerą siekta pateikti kaip itin kokybišką tiek stiliaus sprendimais, tiek panaudotais funkciniais inžineriniais sprendimais, tokiais kaip apšvietimas, projektuotas remiantis koncepcija „Human-centric lighting“, t. y. kai apšvietimas pritaikomas prie žmogaus cirkadinio ritmo, su keičiamu baltos spalvos šviesos spektru. Svečias gali savarankiškai pasirinkti ir nusistatyti tokį apšvietimą, kuris skatintų greičiau užmigti arba kaip tik palaikytų aktyvumą („Energy Green“). Specializuoti kompanijos NIT automatizuoto vėdinimo / vėsinimo sprendimai išlaiko individualų komforto jausmą kambaryje bet kokiu sezonu ir yra praktiškai nepastebimi interjere, kaip ir JUNG apšvietimo valdymo sistema, puikiai deranti prie erdvės nuotaikos.

Vonios kambarys yra gana svarbus indikatorius kokybei nustatyti emociniu lygmeniu, tad projektuojant jį atsižvelgta į estetinę švarą ir funkcinius patogumus. „Comfort Heat“ šildomosios grindys, „Tece Baltikum“ idealiai veikiančios tylios potinkinės sistemos – tai, ko nematome, bet interjero funkcijai yra svarbi detalė. Atskirai skirtingiems svečių įpročiams įrengta „Baltijos Brastos“ dušo kabina su dušo sistema „Grohe“ ir atsipalaiduoti po ilgų kelionių skirta „Laufen“ dizaino linijos „Ino“ vonia, kurianti prabangos jausmą. Prabangą ir stilistinę nuotaiką papildo „Vaineta ir partneriai“ marmuro efekto akmens masės plytelės „Casalgrande calacatta“. Estetikos įspūdį vonios kambaryje palaiko parinkta baltos spalvos vinilinė sienų danga VESCOM Protect, skirta patalpoms su ypatingos švaros poreikiu (Interjero Linija).

Interjero koncepciją užbaigia ekologiški, aplinkai draugiški žali „Gaja Decor Group“ augalų sprendimai.

KRISTINA BALAIŠYTĖ IR VAIDA KANDRATAVIČIŪTĖ