NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

KRISTINA GRYBAITĖ

Balsai:
0

Namai, dedikuoti brandžiam žmogui, atspindi kokybę, ilgalaikiškumą ir leidžia pasijusti jaukiai – nesvarbu, ar ilgai šiuose namuose lieki. Norint suteikti šį jausmą, reikia pamatyti ir išnaudoti svarbiausias detales.

Namo išorėje natūralus akmuo simbolizuoja patvarumą, jis tarsi paverčia namą tvirtove jo gyventojams. Pilkai rudų atspalvių konceptas puikiai tinka tvirtiems pamatams, atspindi „tikro namo“ žanrą, bet išlieka artimas švelniam klasikos stiliui. Namo stogui panaudotos kokybiškos ir ilgalaikės čerpės „Eternit“. Kad gyventojams būtų patogu, šalia laiptų įmontuotas „Šiaulių lifto“ keltuvas.

Kambariuose dominuoja balti ir kreminiai atspalviai, veidrodiniai paviršiai – taip erdvė atrodo optiškai didesnė. Krištolas, marmuras, gamtos motyvai – neatsiejamos klasikinio stiliaus dalys, be kurių nebūtų įmanoma įsivaizduoti žmogaus akiai tobulo namų interjero. Visuose namo kambariuose įmontuotos išmaniosios „Jung“ sistemos ir jungikliai. Oro kokybę užtikrina „Samsung“ šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrenginiai.

Svetainės bei virtuvės patalpos pritaikytos subtiliam ir šviesiam interjerui, puoštos marmuru ir krištolu – taip joms suteikiama prabangos ir grožio harmonija. Viso namo interjerui naudotos įmonės „Audrineta“ užuolaidos. Rudi gamtos atspalviai, sukryžminti su balta spalva, neleidžia pasiklysti tarp šviesių atspalvių ir suteikia lengvo buitiškumo ir realumo prieskonį. Virtuvėje įrengtas maišytuvas „Grohe Essence“ – praktiškas ir kokybiškas pasirinkimas.

Vonios kambaryje varijuoja kelių atspalvių klasikiniai elementai – išlaikomas vientisumas su visu namo vidaus įrengimu. Keliais atspalviais tamsesnės kremo bei medžio rudumo spalvos žaismingai dera su stiklo dušo kabina ir rombo formos veidrodžiais – erdvė atrodo didesnė, jauki bei intymi. Išskirtiniai maišytuvai „Grohe Grandera“ puikiai įsilieja į klasikinį šio kambario interjerą. Dušo kabinai panaudota bronzinė furnitūra („Nora Plius“, sendinta bronzos furnitūra), berėmė dušo kabina iš įmonės „Baltijos Brasta“ asortimento. Taip pat vonios kambaryje naudojami išskirtiniai „Geberit“ unitazo rėmai.

Vaikų kambarys, nors ir pritaikytas lakiai bei spalvingai jaunojo gyventojo vaizduotei, išlaiko tamsesnių atspalvių klasikos žanrą, nors lova ir spintelės gali būti puošiamos ir dekoruojamos skirtingais elementais. Tuo šis stilius ir išsiskiria – dekorui išnykus, klasika lieka.

KRISTINA GRYBAITĖ