MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Kubinis metras

Balsai:
0

„Mėlynasis banginis“ – taip vadiname savo viešbučio erdvės interjerą, kuris parengtas pagal Renato D’Ettorre Architects projektą. Nestandartinių dydžių erdvės, kaip didžiausias žemės gyvūnas, interjerui suteikia didingumo ir nepaprastumo, todėl pabrėžti erdves ir jų formas buvo pagrindinė mūsų užduotis.

Siekdami suvaldyti erdves pasitelkėme monochromijos principą – interjeras kuriamas naudojant tos pačios spalvos skirtingus tonus. Kiekvienas naudojamas objektas ir plokštuma buvo apgalvoti renkantis medžiagiškumus – matiškumu, blizgesiu, grublėtumu ar aksomo švelnumu kūrėme kontrastus ir įvairovę. Norėjome įrodyti, kad minimaliausiomis priemonėmis galima sukurti turtingą interjero dizainą.

INTERJERO LINIJA. Viena pagrindinių medžiagų, padėjusių pasiekti norimą rezultatą, –vinilinė grindų danga „Amtico Paris“. Jos pritaikomumo, atsparumo galimybės leido išlaikyti vientisą dangą visame viešbutyje.

BALTIJOS LIFTAI. Aukštai lifto angai parinkome lengvos konstrukcijos stiklu dengtą lifto šachtą bei liftą. Toks sprendimas įsiliejo į bendrą interjerą, leido pabrėžti architektūros aukštį.

AKSINTERIER. Pasitelkėme medžiagines įtempiamąsias lubas, pasirinkimą lėmė ekologiškumas ir subtilus blizgesys.

GAJA DECOR GROUP. Dėl lankstumo buvo itin paprasta pritaikyti samanas, mėlynos spalvos dekoras puikiai susidraugavo su kitomis interjero detalėmis.

NIT. Siekiant išlaikyti architektūrą, kaip svarbiausią elementą, puikiai tiko praktiškai nematomi grindiniai konvektoriai „Kampmann“. Jie įleisti į grindis neužgožia erdvės ir puikiai atlieka savo funkciją.

SAMSUNG. Panaudoti kondicionieriai „Duct“ – paslėpti ir nematomi, tačiau užtikrinantys maksimalų komfortą.

JUNG. „LS ZERO“ serija ir „Le Corbusier“ spalvų gama – didelė pagalba, stengiantis elektros instaliaciją optiškai paslėpti interjere.

LAUFEN. Vonios kambario karaliumi tapę „Kartell“ serijos baldai susitapatino su bendra koncepcija. Šie inovatyvūs mėlyno skaidraus plastiko baldai tarsi buvo sukurti šiam interjerui. O pastatomas praustuvas „Sonar“ ant RB SOLUTIONS projektuotos spintelės sužibėjo minkšta forma ir subtiliu ritmiškumu.

GROHE. Naudodami šios įmonės produktus įrengėme tualetų kabinas. Pasirinkta potinkinė sistema, pakabinamasis klozetas, bidė dušelis. Taip pat pasirinkta jutiklinė vandens nuleidimo sistema.

DOMUS LUMINA. Išlaikant ritmiką, vonios kambaryje sudėtos žaliuzės. Taip paprasta reguliuoti privatumą ir saulės sklaidą.

MEX pasiūloje radome itin šiuolaikiškas kolonėles „Invisible Art Speakers“, kurios išsprendė tiek garso, tiek kai kurias dekoravimo problemas.

Kubinis metras

Janina Basova, Eivina Lazickaitė, Rūta Švipaitė Interjero dizainerės jana@kubinismetras.lt, eivina@kubinismetras, ruta@kubinismetras.lt