Laimutė Buržinskaitė

Balsai:
8

„Namas X“ – erdvė ateities žmogui. Toks žmogus yra drąsus ir turintis savo nuomonę, jam nėra ko slėpti, jis atviras aplinkai ir vertina komfortą, tačiau negali pakęsti daiktų pertekliaus. Ateities žmogus renkasi kokybę ir judesio laisvę. „Namas X“ iš karto patraukia dėmesį savo spalvine gama – kontrastuojančiomis spalvomis, simbolizuojančiomis ramybę ir aktyvumą. Namo perimetras įstiklintas – taip tarsi pranyksta riba tarp išorės ir vidaus, o vietose, kuriose norisi privatumo, įrengiamos transformuojamos specialaus popieriaus pertvaros. Žmogus gali keisti pertvarų vietą, todėl name atsiranda judančios ir takios erdvės. „Namas X“ – tai kontrastų erdvė, kurioje galima rasti balansą.

JUNG. Kuriant „Namą X“ buvo naudojama „Jung“ sistema KNX. Ji sujungia apšvietimo, šildymo, vėdinimo, užuolaidų ir garso sistemas į vientisą visumą. Elektros lizdai ir jungikliai parinkti iš kolekcijos LS 990, o jų spalvos priderintos prie sienų spalvų.

INTERJERO LINIJA. Projektui naudota kolekcijos „Amtico Signature“ grindų danga „Tempus Echo“ ir „Tempus Soothe“. Derinant dvi kontrastingas spalvas ir plytelių formatus išgautas unikalus grindų piešinys.

VALVĖSTA. „Namo X“ terasai pasirinkta grubios tekstūros juodos spalvos grindų danga „Millboard Weathered Oak“ pratęsia monochrominį grindų piešinį į lauko erdvę.

CLASSIC LINE DECOR. Interjere naudotas jonėninis kolonos kapitelis (RC-10015-4)funkcionuoja kaip dekoro elementas, kuris atspindi gyventojo pomėgius ir suteikia interjerui žaismės.

GROHE. Virtuvės vandens maišytuvas „Grohe RED“ su verdančio bei gazuoto vandens funkcijomis. Vonios praustuvo zonoje pasirinktas sieninio maišytuvo „Grohe Plus“ modelis puikiai dera prie viso interjero savo suapvalintomis formomis. Name naudojama dušo potinkinė sistema „Smart Control“ su sienine dušo galva „Smart Active“.

GEBERIT produktai, tokie kaip daugiafunkcis tualeto bakelis „Monolith“ ir pastatomas tualetas „Sela“ su sistema „AquaClean“, savo solidžiomis formomis vonios interjerui suteikia išskirtinumo.

ISKU modulinė sofa „Robust“ ir pufai „Round“ atspindi ateities žmogaus praktiškumą, kai daiktai naudojami kelioms funkcijoms atlikti ir gali būti transformuojami. Elektra valdoma miegamojo lova „Unelma“ suteikia komforto ir pagerina poilsio kokybę, kurios taip dažnai stinga.

THINK LIGHT siūloma gamintojo „One A“ šviestuvų sistema „Storm System“ leidžia išlaikyti apšvietimo vizualinį vientisumą, naudojant skirtingų tipų šviestuvus. Šiuo atveju parinkti sendinto žalvario korpuso šviestuvai, kurie puikiai dera prie interjero spalvinės gamos. „Roll & Hill“ dizaino šviestuvai „Pole“ ir „Arbor“ interjere žavi formos minimalizmu ir estetika.

Laimutė Buržinskaitė

Architektė Laimutė Buržinskaitė | +370 676 77 457 | laimuteburzinskaite@gmail.com