MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Laimutė Burzinskaitė

Balsai:
0

Biuras, kuriame norisi būti

Šiuolaikiniam darbuotojui labai svarbi erdvė, kurioje jis dirba, todėl ji turi būti ir patogi, ir funkcionali, ir ergonomiška, ir stilinga. Darbo erdvė turi įkvėpti, skatinti drąsą, ugdyti estetinį pojūtį. Šiuo biuro interjeru norėta sujungti du skirtingus polius – betoninį miesto šaltį ir gamtišką šilumą, gyvybę, todėl dominuoja pilki atspalviai, o juos atsveria rausvi, gelsvi, žali akcentai. Be estetinio aspekto, reikia ir tinkamai profesionaliai suprojektuoti biurą. Šiam tikslui pasiekti naudotos laisvai kabančios akustinės lubų plokštės „ECOPHON Solo Baffle“, kurios puikiai sugeria garsą, sklindantį patalpoje, o tai spręsti būtina atviro tipo biuro erdvėse.

Miestietiškam stiliui paryškinti pasirinkta betoną atkartojanti vinilinė grindų danga „Amtico Signature“ iš INTERJERO LINIJOS salono. Tai ilgalaikė danga, puikiai atliksianti savo funkcijas ne vienus metus.

Kad būtų dirbama ergonomiškai ir tausojama sveikata, pasirinkti NARBUTO reguliuojamo aukščio stalai „Motion“ su akustinėmis pertvaromis. Reguliuojamo aukščio stalai prisitaiko prie kiekvieno dirbančiojo individualių kūno proporcijų, todėl užtikrina patogią ir sveiką darbo dieną. Minkštų baldų bei kėdžių viziją išpildė puikaus dizaino „Narbuto“ atstovaujami gamintojai: „Softline“, „Inclass“, „Pedrali“, „Interstuhl“.

Dienos šviesai suvaldyti, esant vitrininiams langams, pasitelktos DOMUS LUMINA medinės horizontalios žaliuzės, kurios ne tik atrodo estetiškai, bet ir sulaiko tiek karštį, tiek šaltį. Be to, mažina pastato suvartojamą energiją.

Kaip funkcinis apšvietimas virš darbo vietų panaudota ELMO LIGHT pakabinamo magnetinio bėgelio sistema „Magnum“, išsiskirianti galimybe transformuoti šviesos tipą bei vietą. Posėdžių kabinetuose pritaikytas magnetinis glaistomas berėmis bėgelis išpildo „švaraus“ dizaino poreikį.

Visam biurui valdyti pasirinkti JUNG VILNIUS sistemų valdymo prietaisai, o visi „Les Couleurs® Le Corbusier“ paletės spalvomis dažyti LS-990 valdikliai stilingai įsilieja į bendrą interjero spalvų gamą.

Norėjosi, kad darbuotojų higienos patalpose derėtų tiek miesto atspalviai, tiek gamtiški elementai, todėl vienas iš sprendimų buvo organiškos formos praustuvas „Noken Lounge“ iš INTERJERO SALOS bei nestandartinės žaliosios lubos iš GAJA DECOR GROUP, kurios puikiai atsveria betonines grindis bei sienas. Prie organiškų formų praustuvo puikiai dera GROHE čiaupas „Eurodisc joy“, kurio išskirtinė forma iš karto patraukia akį, o spalvą, vietoje tradicinės chromo apdailos, galima rinktis baltą. Kad naudojimasis tualetu būtų diskretiškas, kas itin svarbu biuro patalpose, parinktas technologijos „Grohe Whisper“ potinkinis rėmas „Rapid SL“ bei klasikinio dizaino mygtukas „Skate Cosmopolitan S“.

Biuras, kuriame norisi būti, – misija įmanoma.

Laimutė Burzinskaitė

Architektė, interjero dizainerė laimuteburzinskaite@gmail.com