MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Lina ir Pavel Balbatunovai

Balsai:
0

Projektuojamas biuras sukurtas IT srityje dirbančiai įmonei. Interjeras kuriamas koncentruojantis į darbuotojų poreikius ir pojūčius. Siekiant sukurti erdvę, kurioje darbuotojai jausis komfortiškai, pasirinkta lengvumą, švelnias spalvas ir erdvumo pojūtį apjungianti koncepcija. Šiame biure taikomas elektroninio biuro principas – atsisakoma popierinių dokumentų saugojimo spintose ir archyvuose.

Dėl įmonės darbo specifikos būtina turėti smulkesnes ir uždaresnes erdves komandoms dirbti, todėl visa patalpų erdvė atskiriama į kabinetus administracijai ir bendrą erdvę su keturiomis celėmis komandiniam darbui, susirinkimams, prezentacijomis. Mediniai celių karkasai aptraukti medžiaga, kuri dėl akustinių savybių mažina biure esantį triukšmą ir aidą. Tokiu būdu siekiama didinti darbuotojų produktyvumą ir kurti jaukias, privatesnes erdves.

 

Produktų pasirinkimas

JUNG. Siekiant užtikrinti geras darbo sąlygas ir stabilizuoti vidaus mikroklimatą patalpose, įrengta „Jung“ KNX sistema, kuri valdo vėdinimo, šildymo ir žaliuzių sistemas. Visos sistemos sąveikauja tarpusavyje, palaiko iš anksto nustatytą patalpų temperatūrą ir reguliuoja kitus parametrus. Kaip akcentas derantis prie spalvoto interjero naudojama mėlynos spalvos „Le Corbusier“ klasikinių jungiklių serija „LS 990“.

DOMUS LUMINA. Kuriant biuro interjerą parinktos vario spalvos žaliuzės. Jų medžiagiškumą deriname su bendra interjero koncepcija. Žaliuzės biuro patalpoms pasirinktos ne tik dėl estetikos, bet ir dėl jų savybės reguliuoti natūralios šviesos sklaidą.

INTERJERO LINIJA. Patalpų grindims parinkta „Amtico“ grindų danga „Traditional Oak“. Šios dangos savybės užtikrina ilgaamžiškumą ir galimybę jas naudoti biuro patalpose, kuriose nuolat vyksta intensyvus judėjimas. Tualeto patalpos grindims parinkta grindų danga „Tapestry“ iš „Amtico“ kolekcijos „Arrow“.

ECOPHON. Luboms parinktas akustinis sprendimas – laisvai kabančios akustinės plokštės „Ecophon SOLO“. Šis sprendimas užtikrina patalpų apsaugą nuo nereikalingo triukšmo. Erdvė virš plokščių nudažyta tamsiai pilka spalva.

GAJA DECOR GROUP. Siekiant į biuro patalpą įnešti gyvumo, pasitarimų ir administratorės celių lubos dekoruojamos natūraliais stabilizuotais augalais, galinčiais išlaikyti puikią išvaizdą iki 10 metų.

ELMO LIGHT. Apšvietimas susideda iš kelių skirtingų apšvietimo zonų. Bendros erdvės apšviečiamos nepasikartojančiu rimtu išdėliotomis LED panelėmis, kurių dydis ir forma atitinka akustines plokštes. Apšvietimas celėse numatomas panaudojant magnetinę sistemą „Magnum“. Lubose įrengtuose magnetiniuose užglaistomuose bėgeliuose keičiantis komandų sudėčiai ir baldų išdėstymui galima integruoti skirtingus šviestuvus. Pasitarimų celėje įrengta analogiška sistema ant pakabinamo bėgelio.

NARBUTAS. Darbo vietoms parinkti stalai iš kolekcijos „Motion“. Prie darbo stalų priderintos kėdės „Air“, o prie pasitarimų stalų – kėdės „Unnia“ iš gamintojų „Inclass“. Trumpam poilsiui skirtose darbo vietose parinkti foteliai „Dunno“.

STIKLITA VILNIUS. Kabinetai nuo bendros erdvės atskiriami medžio-stiklo pertvarų sistema „Trenderwalls“. Medžio rėmui ir durims parinkta natūralaus ąžuolo faneruotė. Pasirinktos vieno stiklo stiklinės pertvaros su berėmiu sujungimu.

INTERJERO SALA. Rūpinantis darbuotojų sveikata ir higiena, tualetuose integruoti sensoriniai ir bekontakčiai sanitariniai prietaisai. Projektui parinktas pastatomas praustuvas ir veidrodis „Noken“. GROHE. Vonios kambariuose integruoti klozetas su apiplovimo funkcija ir sensorinis čiaupas subtiliai įsilieja į interjerą ir yra praktiški bei patogūs naudoti. Sienos dekoruojamos interjero koncepciją atitinkančiomis, švelniai persidengiančiomis spalvomis.

Lina ir Pavel Balbatunovai

architektai I www.archihauzas.lt info@archihauzas.lt