NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

LORETA LIETVAITĖ

Balsai:
0

Namas X – surenkamojo šeimos namo projektas. Šiuolaikinės architektūros, moderniųjų technologijų, protingo statybos laiko ir išlaidų derinys. Šiuolaikinės šeimos namas, kurio pagrindiniai principai – nesudėtinga architektūra bei konstrukcijos. Lankstus patalpų išdėstymas. Pastatas yra taisyklingos stačiakampio formos. Pirmo aukšto plotas – 100 m², didžiąją dalį sudaro virtuvės, valgomojo ir poilsio zonos. Antrame aukšte – du miegamieji bei sanitariniai mazgai. Namas suprojektuotas taip, kad, esant poreikiui, antro aukšto plotą būtų galima nesudėtingai padidinti.

ETERNIT BALTIC. Namo fasadas dengtas cementinėmis dailylentėmis „Cedral“ iš „Eternit Baltic“.Natūralaus medžio raštus atkartojančios, lengvai montuojamos ir nepūvančios dailylentės yra patraukli ir nesudėtingai prižiūrima ilgalaikė fasado apdailos medžiaga.

JUNG. Kad būtų užtikrintas maksimalus šeimos narių komfortas ir taupomos išlaidos, namuose įdiegta sistema „Jung KNX“. Ji leidžia sujungti visas patalpas į vieną tinklą, kuriame įvairios paskirties įrenginiai palaiko tarpusavio ryšį. Galima patogiai reguliuoti apšvietimą, šildymą, vėdinimą, vidaus ir lauko žaliuzes, saugos sistemą bei daugialypės terpės įrangą pagal individualius poreikius. Namuose taip pat naudoti „Jung Le Corbusier“ klasikinės serijos LS990 jungikliai bei elektros lizdai. Parinkta tamsiai ruda spalva Terre d’ombre brûlée.

MUZIKOS EKSPRESAS. Name taip pat sumontuota puiki garso sistema iš įmonės „Muzikos ekspresas“ – nematomos kolonėlės. Garso kolonėlėse integruota speciali medžiaga „Fidelity Glass™“ gali būti padengta plonu glaisto ir dažų sluoksniu, bet kartu išgauti kokybišką ir sodrų garsą. Nematomos kolonėlės yra nedidelės ir montuojamos tiesiai į sieną. Negadina namų interjero vaizdo ir netampa dar vienu objektu, ant kurio kauptųsi dulkės. Nematomos kolonėlės gali būti montuojamos tiek sienose, tiek lubose.

SAMSUNG. Švariam bei gaiviam orui palaikyti namuose įrengta kondicionavimo sistema „Samsung“. Ji veikia itin tyliai, yra gražių lengvų formų, paprastai ir lengvai valdoma bei prižiūrima.

ŠIAULIŲ LIFTAS. Namas yra dviejų aukštų, todėl, kad jame būtų galima laisvai judėti, šiam projektui buvo pasirinktas liftas „Lifestyle Home“ iš įmonės „Šiaulių liftas“ asortimento. Įmonė turi puikių sprendimų individualiems gyvenamiesiems namams. Lifto spalvą galima lengvai derinti prie esamo interjero.

GROHE. Virtuvėje bei vonios kambariuose naudojamos „Grohe“ vandens maišytuvų sistemos. Virtuvėje – maišytuvas „Essence New“. Modernus dizainas, su patogia ištraukiama dvigubo purškimo galvute bei apsauga nuo nudegimo. Vonios kambariuose naudojami švarių linijų maišytuvai. Duše – „Rainshower 360 DUO“ potinkinė sistema su „SmartControl“ valdymu.

Minimalistinė dušo kabina „Morta“ – įmonės BALTIJOS BRASTA produktas. Nesuskaidytos kabinos sienutės padeda lengviau palaikyti kabinos švarą. Ji puikiai dera vonios kambaryje.

GEBERIT. Vonios santechnikai pasirinktas „Geberit“ WC puodas ir dangtis su apiplovimo funkcija. Modelis „AquaClean Sela“. Potinkinis rėmas „Duofix“ ir nuleidimo mygtukas „Sigma“. Šios įmonės produktai yra inovatyvūs, ilgalaikiai ir palankūs aplinkai.

AUDRINETA. Miegamuosiuose jaukumo suteikia įmonės „Audrineta“ užuolaidos, taip pat prie jų priderintos lovatiesės ir pagalvėlės.

LORETA LIETVAITĖ