Lukas Revinskas

Balsai:
77

 

 

VIZIJA.

Namo X konceptas – parametrinė gamtos struktūra miško aplinkoje.

Idėja paremta algoritmo formule, kuri išrinko efektyviausią sprendimą atsižvelgiant į konstrukcijas, padėtį sklype ir ryšį tarp pietinio ir šiaurinio fasadų. Tikslas – suprasti, kaip trikampio formos fasadas konvertuojasi į mansardinio tipo formą. Vakarinė fasado pusė sujungta su rytine fasado puse ir taip formuojama vientisa konstrukcija. Vitrininiai langai panaikina ribą tarp interjero ir gamtos. Tarp miegamųjų zonų ir svetainės bei virtuvės įsiterpia universali laisvalaikio erdvė, kurioje suprojektuotas kino teatras. Interjere naudojamos medžiagos atspindi natūralų miško pojūtį, kurį skaido lauko šviesa. Pastato išorės medžiagiškume pabrėžiau vidinių erdvių išdėstymą, palengvinantį susiekimą tarp vidaus ir išorės. Pietrytinėje pusėje atsiveria terasa, kuri susilieja su šalia esamu vandens telkiniu.

 

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

JUNG. Siekiant elegantiško dizaino objekte pasirinkti „LS Design Jung“ jungikliai ir kištukiniai lizdai su USB krovikliais. Taip pat įdiegta vaizdo ir garso ir apsaugos išmanioji sistema, kurią galima valdyti iš skirtingų vidaus erdvių zonų. Spalvų gama suteikia galimybę priderinti įrenginius prie interjero medžiagiškumo.

COSENTINO. Funkcionalų virtuvės zonų sprendimą papildė „Silestone®“ „Seaport“ betono imitacijos stalviršiai, kurie yra praktiški, gerai prižiūrimi ir dera prie interjero spalvinės kompozicijos.

SAPA. Pastato fasaduose naudojamos SAPA profilių ir langų sistemos atveria galimybes maksimaliai apšviesti patalpas. Profiliai pasižymi aukštos izoliacijos savybėmis ir užtikrina apkrovų atsparumą. SAPA 4150 PH sudaro tvarią aliuminio profilių sistemą.

MEDŽIO APDAILA. Namo zonos atskiriamos grindų dangomis, kurios pabrėžia jaukumą bei suteikia akustinį atsparumą. Miegamojo patalpoje parinkau „Nomad Flo Cordoba“ vinilines grindis, o svetainės ir valgomojo zonoje – „Nomad Flo Minaya“. Grindis galima montuoti ant tinkamai šildomo pagrindo, dėl to malonu būti bet kuriuo sezono metu.

LAUFEN. Vonios kambariuose parinkti minimalistinio dizaino pakabinami klozetai su potinkine nuleidimo sistema. Taip pat funkcionalūs pastatomi praustuvai, kurie lengvai suderinami su kita santechnika.

VILNIAUS EJOTRA. Pastato lauko terasoje naudojamos terasinės grindys, atsparios drėgmei ir temperatūros skirtumams. Parinktas 271 antikinis ąžuolas, technologija išlaiko gerąsias medžio savybes ir ilgai išlieka nepažeistas.

GROHE. Dušo zonose naudojamos GROHE potinkinės sistemos. „Tempesta 250“ su išmaniuoju „smart control“ valdymu ir termostatu, kuris išlaiko vienodą vandens temperatūrą, taip pat chromo apdaila neleidžia pavojingai įkaisti ir kauptis kalkėmis.

DARKSIDEWOOD. Pastato fasadų apdailos įvaizdį formuoja pasirinktas „DARKSIDEWOOD Maumedis Anthrazit“, kuris suteikia natūralumą ir artimą sprendimą miško aplinkai bei išlaiko estetinį ir jaukų vaizdą su natūraliais medžio reljefais.

VITTALLI. Vonios patalpose įrengiamos įtempiamos lubos naudojant „Eurokraab“ sistemą. Tokie sprendiniai suteikia lubų universalumą išvengiant sudūrimo siūlių. Taip sumontuojami idealiai švarūs paviršiai be įtrūkimų, suteikiantys galimybę universaliai apšvietimo sistemai.

BALDAI NAMAMS. Įvairiose interjero zonose yra galimybė minkštai atsisėti, tai suteikia nepriklausomą vietos pasirinkimą. Miegamojo patalpoje parinkti „Metzler Delight“ čiužiniai, suteikiantys miego komfortą ir išlaikantys savo formą bei tamprumą. Miegas – viena iš svarbiausių gyvenimo dalių.

Lukas Revinskas

Lukas Revinskas „P.A. Studio“ Paupio architektūros studija, pastudijo@gmail.com, facebook.com/PA STUDIJA + 370 618 79 658