MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Marcelina Juočerė

Balsai:
0

Moderni viešbučio erdvė – komfortiškas, erdvus, išmanus viešbutis, pritaikytas verslo ir privatiems klientams, atspindintis poreikį apsistoti miesto centre, arti verslo centrų, ir tuo pačiu jausti senamiesčio atmosferą, džiaugtis išskirtiniu privatumu. Mūsų idėja – MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ, supama miesto ir esanti šalia senamiesčio. Viešbutis jungia skirtingų laikotarpių architektūrą. Bendra erdvė suprojektuota moderniame, inovatyviame pastato korpuse, skirtame gausiems žmonių srautams ir jų poreikiams.

MUZIKOS EKSPRESAS. Sistema EVID-PC 6.2 – viskas išgirsta, bet vargu ar matoma. Tai itin aukštos kokybės garsiakalbiai, užtikrinantys kokybišką garso diapazoną ir idealiai tinkantys naudoti didelėse viešosiose erdvėse.

SAMSUNG. Šilumos siurblys CAC 360 CST užtikrina vienodą oro cirkuliaciją ir vėdinimą kiekvienoje patalpos vietoje. Šis šilumos siurblys švelniai skleidžia vėsų arba šiltą orą ir nesudaro jokių šaltų skersvėjų, jam būdingas išskirtinis ir modernus dizainas.

GAJA DECOR GROUP. Lubų dekorui naudojami išskirtinio dizaino itin aukštos kokybės stabilizuotų augalų segmentai, suteikiantys interjerui unikalų gaivios gamtos pojūtį.

JUNG. Elektroninis stiprintuvas „Multi Room APM“, naudojamas su aštuoniais garsiakalbių išėjimais, suteikiantis įspūdingą garso akustiką patalpose, be to, labai lengvai valdomas. Apšvietimo valdymui reguliuoti naudojama nuotolinio valdymo sistema „Zig Bee“ leidžia lengvai valdyti šviesos srautą iš bet kokio nuotolio.

INTERJERO LINIJA. Naudojamos vinilinės grindų plytelės „Spotlight“ išsiskiria puikiu dėvėjimusi ir estetiškumu, tinka kaip ilgalaikis sprendimas.

DOMUS LUMINA. Projekte pritaikėme fasado ritinines užuolaidas su sistema „ZIP“, idealiai tinkančia naudoti visuomeninių pastatų langams, nes yra itin lengvai valdoma nuotoliniu būdu ir efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių.

BALTIJOS LIFTAI. Kad butų lengviau patekti į viešbučio kambarius, pasirinktas įmonės „Baltijos liftai“ modernus stiklinis liftas. Tai elegantiškas sprendimas, neužgožiantis pastato architektūros.

AKSINTERIER. Iš šviesai laidžios įtempiamųjų lubų medžiagos buvo sukurti modernūs, nuotoliniu būdu valdomi šviestuvai.

LAUFEN. Praustuvė „Laufen PROS“ – itin subtilaus dizaino, elegantiško lengvumo gaminys, atitinkantis aukščiausius keliamus reikalavimus.

GROHE. Sistema „Grohe Sense“ – modernus sprendimas viešbučio vonios kambariui. Naudojama sistema aptinka vandens nuotėkį, automatiškai jį sustabdo ir iš karto praneša į Jūsų mobilųjį telefoną.

RB SOLUTIONS. Projektuoti viešbučio priėmimo erdvės baldai.

NIT. Panaudoti grindiniai konvektoriai „Kampmann“ yra beveik nepastebimi

Marcelina Juočerė

„RB Solutions” Architektų komanda, www.rbsolutions.lt, marcelina@rbsolutions.lt