INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

MARGARITA KOVALEVSKAJA, AGNĖ ŠIAUDVYTĖ

Balsai:
0

Pagrindinės gairės, kuriomis rėmėmės kurdami inovatyvaus viešbučio kambario su vonia koncepciją, yra minimalizmas ir šiuolaikinės tendencijos projektuojant interjerą. Siekėme sukurti stilingą, lakonišką kambarį, kuriame būtų ne tik patogu bet ir jauku. Kambarys ir vonia – tai tarsi dvi atskiros patalpos, kurias mes norėjome sujungti į vieną bendrą erdvę, sukurti nestandartinį, mūsų šalies viešbučiuose kiek mažiau matytą variantą.

 

Interjero apdailoje vyrauja santūrūs pilki bei rudi atspalviai. Toks spalvinis sprendimas sukuria lengvą, neįpareigojančią aplinką, kurioje suskamba baldai.

Pradėkime nuo įėjimo į kambarį durų. Pasirinkome visiškai paprastą baltų „Viljandi“ durų modelį be įpareigojančių raštų (VAUKSA). Būtent šis modelis (EI30, 42 dB) išsiskiria gera garso izoliacija bei priešgaisrinėmis savybėmis, kas yra labai svarbu. Lakoniškas durų dizainas – idealus pasirinkimas pagal mūsų interjero koncepciją.

Korpusiniai baldai, suprojektuoti šiam projektui, – modernūs ir paprasti. Pagrindinė žaliava, iš kurios būtų gaminami baldai: dažyto metalo karkasai su LMDP ir skaidraus stiklo elementais. Plokščių laminato spalvą ir tekstūrą rinkomės iš „Pfleiderer“. Labiausiai interjero dizaino koncepciją atitiko kolekcija „Black coffee“ („R20033 Dark Oak“). Didelė „Pfleiderer“ paletė ir gamintojo lankstumas – geriausi puikaus bendradarbiavo bruožai.

Miegamosios kambario dalies sienai prie lovos, kurios atkaltę projektavome per visą kambario aukštį, parinkome šviesią „Vescom“ sienų dangą Tessera (INTERJERO LINIJA). Tai sukuria kontrastą kambaryje ir pilkos spalvos audiniu aptraukta lova tampa pagrindiniu kambario akcentu.

Kambario erdvei gyvumo suteikėme dekoruodami sienos dalį virš stalo augalų kompozicija iš „Gaja Decor Group“. Šis natūralios gamtos elementas yra išskirtinis tuo, kad yra visiškai natūralus ir atitinka visus viešbučiams taikomus reikalavimus.

LED apšvietimas numatytas ir balduose, ir kaip kambario apšvietimas. Miegamojo zonai ir vonios kambariui apšviesti pasirinkome skirtingų skersmenų įleidžiamus LED šviestuvus „Cyclone“ (ENERGY GREEN).

Kadangi siekiame sukurti inovatyvų ir aukščiausių standartų viešbučio kambarį, projektui naudojome gamintojo JUNG jungiklių sistemą, modelį pasirinkome „Flat Design“, aliuminio spalvos.

Viena svarbiausių viešbučio kambario komforto sudedamųjų dalių yra oro gaivumas bei galimybė greitai sušildyti arba atvėsinti patalpą. Projekte naudojome į lubas įmontuojamą fankoilą, įrengėme jį koridoriuje prie įėjimo. Vokiški „Kampmann hotel concept Venkon“ fankoilai išsiskiria tyliu veikimu, patogiu ir ilgalaikiu naudojimu (NIT).

Kambario grindų dangai buvo panaudota gamintojo „MK Services“ PVC grindų danga, imituojanti natūralią medieną (spalva „Nordic Oak“). Nejautrumas avalynei, ilgalaikiškumas – tai pranašumai, būdingi PVC grindims.

Vonios kambario grindų dangai pasirinkome akmens masės plyteles, imituojančias medieną. Tokiu sprendimu norėjome sudaryti vientisumo įspūdį – tarsi tos pačios kambario grindys tęsiasi ir vonioje. Akmens masės plyteles pasirinkome iš „Vaineta ir partneriai“, portugalų gamyklos „Love Tiles“, kolekcija „Fusion“, plytelė „Fusion Beige“.

Vonios kambario sienos, ant kurios kabo WC ir bidė puodai, ir dušo zoną ribojančių sienų apdailai plytelės taip pat buvo parinktos iš „Vaineta ir partneriai“. Portugališkoms sienų plytelėms (kolekcija „Wonder“, plytelė „Mirror Enigma“, ir „Light Branco Brilho“) būdingas išskirtinis dizainas, kuris paprastą vonios kambarį paverčia prabangiu.

Vonios kambario įranga buvo parinkta iš gamintojo „Laufen“, nes šis sanitarinės keramikos prekių ženklas išskiria aukšta kokybe, puikiu dizainu, minimalistinėmis formomis. WC puodas ir bidė buvo pasirinkti pakabinami iš kolekcijos „Laufen Pro“, o vonia ir praustuvai – iš „Laufen Ino“. Šių kolekcijų dizainas labiausiai atitiko mūsų minimalizmo ir lakoniškumo idėją. Ją papildė „Kartell by Laufen“ puikaus dizaino ir kokybės vonios veidrodžiai.

Potinkiniai moduliai pakabinamai keramikai buvo parinkti iš „Tece Baltikum“. Rinkomės „TECE Profil“ produkciją, nes ji yra patvari, stabili ir ilgalaikė.

Taip pat vonios kambario projekte panaudojome – dušo lataką „Tece Drainline“ su įklijuojama plytele. Šį gaminį pasirinkome, nes jis ne tik praktiškas, bet ir estetiškai patrauklus.

Dušo kabina – iš gamintojo „Baltijos Brasta“. Pasirinkome modelį „Nora“ su chromo furnitūra. Ši kabina išsiskiria erdvumu ir paprastumu, taip pat labai aktualu, kad yra galimybė pasigaminti ją nestandartinių matmenų, kas leidžia rasti maksimaliai patogų dydį.

Vonios kambario maišytuvus ir aksesuarus pasirinkome iš gamintojo „Grohe“. Aukščiausios kokybės vokiška santechnika „Grohe“ yra ne tik ilgalaikė, moderni, bet ir žengianti koja kojon su technologijomis bei dizainu. Savo projektui pasirinkome kolekciją „Allure“, nes ji padėjo visiškai sukomplektuoti visą reikiamą santechniką. Duše numatėme termostatinį maišytuvą su dušo rageliu ir lietaus dušo sistemą iš kolekcijos „Grohe Rainshower F-Series“. Tokio tipo dušas atpalaiduoja po sunkios dienos ir leidžia pasimėgauti lietaus efektu.

Norėdami suteikti maksimalų komforto lygį suprojektuotam vonios kambariui, projekte panaudojome „Comfort Heat“ elektrinį grindų šildymo kilimėlį CTAE-160. Šį gamintoją pasirinkome, nes jis turi draugišką gamtai liniją. Be to, kilimėlis plonas – gali būti klijuojamas kartu su plytelių klijais. Toks šildymo būdas vonioje yra be galo patogus ir malonus.

Bet kokios patalpos interjeras neapsieina be užuolaidų, suteikiančių jaukumo ir užbaigtumo jausmą. Užuolaidas kabinome lubų nišoje ant paslėpto bėgelio, be papildomų matomų kabinimo detalių. Naktinių užuolaidų audinį rinkomės standų iš „Audrineta“ kolekcijos „Hilton“. Šis audinys atrodo prabangiai, nesiglamžo, o „blackout“ pamušalas visiškai užtamsina patalpą, kad naktį apsistojęs svečias nejaustų diskomforto dėl už lango sklindančios miesto šviesos.

Visos anksčiau minėtos detalės sukuria darnią, jaukią ir profesionaliai suprojektuotą erdvę, kurioje tiesiog norisi būti.

MARGARITA KOVALEVSKAJA, AGNĖ ŠIAUDVYTĖ