MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Margarita Kovalevskaja ir Juozapas Vilius Sladkevičius

Balsai:
0

Pasirinkta zona: bendra svečių priėmimo erdvė su bendruoju sanitariniu mazgu.

Modernus viešbutis – atgaiva kiekvienam keliautojui. Savo projekto koncepcijai pasirinkome poilsiavietės klasės („Resort“) viešbutį. Viešbučio erdvė yra supama pušyno, nuteikianti atsipalaiduoti ir pailsėti. Viešbutis orientuotas į užsienio ir Lietuvos klientus, kurie nusiteikę pailsėti nuo miesto šurmulio. Galimos viešbučio lokacijos: kurortiniai miestai, rekreacinės teritorijos, esančios netoli miesto ribų, pajūrio teritorija.

Poilsiui ir rekreacijai geriausiai nuteikia santūrus gamtinių atspalvių interjeras bei apdailos medžiagos. Būtent dėl šios priežasties holo ir sanitarinio mazgo grindims pasirinkome INTERJERO LINIJOS „Atmico“ medžio imitacijos vinilines grindis iš kolekcijos „Signature“, spalva „Cornish oak“. Šios grindys ilgalaikės, sugeriančios garsą, o tai itin svarbu aukštesnėms viešosioms erdvėms.

Nepriekaištingoms viešbučio luboms pasirinkome AKSINTERIER matines baltas įtempiamąsias lubas. Jos yra itin lygios ir praktiškos, nes ilgainiui neatsiranda įtrūkių. Naudojant „Aksinterier“ siūlomus aliuminio profilius AL05 ir AL03, įtempiamąsias lubas galima įrengti ne tik ant horizontalių lubų, bet ir ant šlaitinių.

Esant dideliam langų plotui, būtina apsaugoti viešąsias erdves nuo tiesioginių saulės spindulių. Šiai problemai išspręsti pasirinkome DOMUS LUMINA saulės kontrolės lamelių sistemas. Šios sistemos nereikia techniškai prižiūrėti, lamelės apsaugo ir nuo lietaus, sniego bei vėjo.

Viešbučio svečių patogumu pasirūpins BALTIJOS LIFTŲ siūlomas itin modernus stiklinis liftas „MP GO! Evolution“. Pasirinkome šį variantą, nes jis kokybiškas ir estetiškai patrauklus. Toks liftas – tai ne tik paprastas funkcionalumas, bet ir interjero puošmena.

Į gamtos apsupto viešbučio interjerą visada norisi įtraukti kuo daugiau natūralių medžiagų, tai puikiai padeda padaryti GAJA DECOR GROUP siūlomi stabilizuoti augalai. Natūralūs augalai, kuriems nereikia daug priežiūros, – tai puiki priemonė, galinti suteikti interjerui gaivos ir originalumo.

Launžo zonoje patogių fotelių grupes papildo RB SOLUTIONS staliukai „Užtemimas“. Juodo metalo ir akmens stalviršio santykis ypač gerai papildo kuriamą gamtos tąsos įvaizdį.

Projekte naudojome subtilius ir be galo šiuolaikiškus JUNG serijos „LS“ diodų lempų šviesinius signalus ir informacinius skydelius. Šis produktas ne tik padeda orientuotis viešbučio svečiams, bet ir tampa išskirtine projekto detale.

Šių laikų moderniame viešbutyje stengiamasi panaudoti kuo daugiau integruotos įrangos ir santechnikos. Bendrajam sanitariniam mazgui pasirinkome potinkinius GROHE jutiklinius maišytuvus „Eurosmart Cosmopolitan E Infra-red“. Jiems būdinga aukšta kokybė bei galimybė nuotoliniu būdu valdyti įvairias funkcijas, pavyzdžiui, vandens srovės bėgimo laiko intervalą.

Iš LAUFEN pasirinkome po stalviršiu paklijuojamą praustuvą „Laufen Pro“. Nepriekaištingo dizaino keramika ne tik pabrėžia viešbučio aukštą lygį, bet ir yra praktiška bei patogi eksploatuoti.

Norėdami sukurti maksimalų komforto ir estetinio vaizdo santykį suprojektuotam holui panaudojome NIT parnerio „Kampmann“ grindinius konvektorius „Katherm modular system“. Veiksmingas šildymas, šalto oro atitvarų suformavimas – tai vienos svarbiausių šios sistemos savybių, neminint estetiškumo.

Foniniam garsui pasirinkome MEX garsiakalbius „Electro-Voice EVID C44“, įrengiamus lubose. Pasirinkti garsiakalbiai turi geriausių savo klasėje garso sklaidos savybių.

Maloniam klimatui palaikyti pasitelkėme SAMSUNG klimato sistemą „A3050“. Tai energiją taupanti, tyli ir pažangi technologija.

Margarita Kovalevskaja ir Juozapas Vilius Sladkevičius

Architektai margarita.kovalevskaja@gmail.com juozapas.sladkevicius@gmail.com