„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Marius Kantakevičius

Balsai:
27

VIZIJA

Lietuvoje vis augant vidurinei klasei, kartu didėja ir poreikis statyti optimalaus tūrio vienaukščius namus, tinkamus gyventi dviem asmenims. Gyvenimas nuošalioje vietoje gamtos apsuptyje kartu įpareigoja pasirinkti ir kokybiškus bei tvarius sprendimus namo viduje. „Dizainas X“ – tai tvaraus gyvenimo idėjos įgyvendinimas su rinkos lyderių demonstruojamais inovatyviais interjero sprendimais.

EASE BALDAI. Svetainėje naudojamas minkštasis kampas ir fotelis „Timjan“ iš „Sits“, išsiskiriantis žaisminga darna su interjeru ir atspindintis naujausias spalvų derinimo tendencijas. Šviesaus ąžuolo kavos staliukas „Coventry“ dera su medžiais už lango. Valgomojo zonoje naudojamas stalas „Mood“ ir kėdės „Pure“ iš „Mobitec“.

GEROS GRINDYS. Projekte dominuoja klasikinės, laiko patikrintos tamsaus ąžuolo grindys.

ARTFIKSA. Vonios kambario zonoje sienoms ir grindims panaudotos stambios plytelės „Artist Antracita“. Pasirinktos dėl praktiškumo ir derinio su vonios įranga bei kambarinėmis gėlėmis.

DIMENSE. Interjero sienų sprendimui pasirinkti „Dimense“ siūlomi iškilūs 3D tapetai su šešiakampio raštu. Inovatyvūs tapetai pagyvina griežtą švaraus interjero vaizdą.

EQUITONE. Fasado apdailai naudotos plokštės „Equitone [tectiva]“ pagarbiai atliepia gamtos aplinką bei moderniai dera su šiuolaikišku pastato projektu. „Equitone [tectiva]“ yra masėje dažytos fasado plokštės šlifuotu paviršiumi ir natūraliai skirtingais medžiagos atspalviais, tad yra ilgalaikės bei dera su aplinka.

GAJA DECOR GROUP. Pasirinktos skandinaviškos samanos sąveikauja su už lango esančia laukine gamta ir sustiprina namo susiliejimo su gamta įspūdį.

RENVERSA. Turkio spalvos užuolaidos žaismingai pagyvina kambario interjerą.

GROHE. Maišytuvui „Allure“ būdinga elegancija ir praktiškumas šiuolaikinio aktyvaus žmogaus akivaizdoje. Tamsiame vonios kambario interjere maišytuvas nesiekia išsiskirti, bet darniai papildyti aplinką.

KAMĖ. Itin atviram vonios kambario interjerui puikiai tiko „Kamė Exclusive“ didelio skersmens veidrodis su galiniu apšvietimu. Šis komponentas forma išsiskiria iš kitų kambario detalių ir tampa gražiu akcentu.

LAUFEN. Gamintojo ilgalaikiai keraminiai produktai pelnė savo gerą vardą. Pasirinktas inovatyvus, draugiškas aplinkai klozetas „Cleanet Riva“, o šalia stovi vonia „Kartell“, puikiai tinkanti atsipalaiduoti, žvelgiant į laukinę gamtą už lango.

JUNG. Klasikinio dizaino LS990 serija išsiskiria korektišku konceptualumu, kuris puikiai tinka moderniam interjerui. Spalva pasirinkta deranti prie bendro dizaino.

THINK LIGHT. Šviestuvas „Avveni Floor 3“ svetainės kambaryje esančiai poilsio zonai suteikia jaukumo ir modernumo pojūtį. Trys skirtingos šviesos kryptys leidžia fotelyje skaityti knygą ir kartu kryptingai apšviečia tolimiausią kambario kampą. Šviestuvo medžiagos – stovas iš chromo ir aukso spalvos gaubtai – dera su šalia esančia minkštąja dalimi.

Marius Kantakevičius

Marius Kantakevičius, tel. nr. +370 636 22 640