MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Marius Morozovas, Andrew Shostak

Balsai:
0

Industrinis stilius pastaraisiais metai išgyvena tikra renesansą ir pasaulyje pradėtas vadinti dizaino atradimu. Šiuolaikinio dizaino srityje toks stilius atsiskleidžia visai kitomis spalvomis ir tampa kone geidžiamesnis nei modernus. Geležis, metalas, medis – pagrindiniai šio stiliaus komponentai, kuriuos bandoma paslėpti ar net visai užmaskuoti. Šiandien, projektuojant inovatyvų interjerą, industriniai elementai aplinkai suteikia šarmo ir tvirto charakterio.

Projekte eksponuojami inžinerijos ir mechanikos stebuklai sugrąžina į tuos laikus, kai pramonė buvo pagrindinė ir pati svarbiausia šaka. Ji asocijuodavosi su solidumu, patikimumu ir ilgalaikiu naudojimu.

NIT. Viešbutyje naudojamas „Aermec“ daugiafunkcinis šilumos siurblys bei „Aermec“ ventiliatoriai konvektoriai fankoilai su invertiniais varikliais.

GAJA DECOR. Registratūrą puošiame skandinaviško stiliaus vertikaliai apželdinta siena. Toks sprendimas leis svečiams palaikyti ryšį su gamta, pabėgti nuo kasdienio chaoso ir džiaugtis visapusiu poilsiu.

BALTIJOS LIFTAI. Projektuojami du pagrindiniai liftai, pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų, užtikrins aukščiausius saugumo bei kokybės standartus.

INTERJERO LINIJA. Viešbutyje naudojamos marmurinės „Amtico“ grindys su raštais. Klasikinio požiūrio, bet šiuolaikiškos išvaizdos grindys suteikia aplinkai neabejotinos elegancijos.

JUNG. Vonios kambaryje naudojama „Jung Smart Control 7“. Ši technologija leis pažaboti garsą, apšvietimą ir inžinerinius įrenginius.

SAMSUNG. Vonios kambaryje naudojamas „Samsung 360 Cassette“ užtikrins kokybišką šildymą bei vėsinimą. 360 kasetė puikiai tinka bet kokiai vietai.

MUZIKOS EKSPRESAS. Viešbučio vestibiulyje naudojama garso sistema „EVID-S12.1“, atkurianti kokybišką bei švarų garsą. Vonios patalpoje įrengiama nematomų garso kolonėlių sistema LR4G.

RB SOLUTIONS. Poilsio zonoje naudojami natūralios odos klasikiniai Česterfildo stiliaus baldai. Jie puikiai tinka prie vidaus interjero ir sukelia patikimumo bei komforto jausmą.

AKSINTERIER. Vonios kambaryje montuojamos baltos matinės kabamosios lubos. Taip pat prie lubų sumontuotas paslėptas šviesos diodų (LED) linijinis apšvietimas apšvies lubų dekoracijas.

DOMUS LUMINA. Vonios kambaryje naudojame gamintojo medines žaliuzes su elektrine pavara, kad jas būtų galima jungti prie bendros valdymo sistemos ir valdyti išmaniaisiais įrenginiais.

GROHE. Dušo kabinoje integruojame sistemą „Grohe Euphoria XXL“, kuri užtikrins patikimumą ir bus paprastai naudojama. Kokybė, technologijos, dizainas ir gamtos išteklių saugojimas – svarbiausios „Grohe“ vertybės.

LAUFEN. Vonios kambaryje naudojame stačiakampio formos veidrodį „Laufen LB3“. Taip pat – į sieną montuojamą kraną „Laufen Palomba“, puikiai tinkantį prie mūsų kuriamo interjero. „Laufen“ sėkmingai bendradarbiauja su dizaineriais bei architektai, o to rezultatas – itin funkcionalių ir estetiškų produktų asortimentas.

Marius Morozovas, Andrew Shostak

Architektai-interjero dizaineriai, mmorozovas@gmail.com