INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

MARTYNAS OLŠAUSKAS

Balsai:
0

Projektuojamas erdvus viešbučio kambarys su vonia. Buvo siekiama sukurti išskirtinės estetinės kokybės interjerą, kuriame vonios kambarys neturi ribų ir yra organiškai integruojamas bendroje erdvėje. Interjero projektavimo stadijoje apgalvotas ir kompleksiškai išspręstas funkcinis suskirstymas zonomis, koloritas, parinkti tarpusavyje derantys formų, medžiagiškumo ir kompoziciniai elementai, sukuriantys harmoningą visumą. Interjerui išskirtinumo suteikia šalia vonios pastatytas židinys, veikiantis vandens garų principu. Siekiant suteikti interjerui individualumo, visa baldinė įranga yra suprojektuota konkrečiai šiam kambariui. Vonios kambariui sukurta originali moderni skulptūra papildo interjero kompoziciją. Grakščių proporcijų veidrodžiai su dvigubu rėmu ir integruotu apšvietimu bei chromuotos detalės interjere kuria nepamirštamas šviesos ir atspindžių kompozicijas.

Medžiagų ir įrangos pasirinkimas

TECE BALTIKUM. Duše naudojamas latakas „TECEdrainline“ su juodo stiklo dangteliu. Integruotas latakas atrodo šiuolaikiškai ir dera prie modernaus interjero. Nuleidimo plokštelė „TECElux Mini“ su bekontakčiu „touch-free“ nuleidimo mechanizmu montuojama vienoje plokštumoje su plytelėmis. Atstumo jutiklis, atpažinęs prie tualeto priėjusį asmenį, įjungia šviečiantį mygtuko plotą.

COMFORT HEAT. Vonios kambaryje naudojamas grindinio šildymo kilimėlis CTAE-160 ir išmanusis termostatas „ComfortTouch“ su 2 colių spalvotu jutikliniu ekranu užtikrina maksimalų komfortą. Už veidrodžių montuojami šildymo kilimėliai padeda išvengti rasojimo.

VAINETA IR PARTNERIAI. Vonios erdvėje parinktos akmens masės plytelės iš „LEA Ceramiche“ kolekcijos „Slimtech Timeless Marble“. Spalvų derinys saikingas, sukuriantis prabangią baltų ir pilkų tonų harmoniją. Įspūdingi plytelių matmenys (3 x 1 m) leidžia pasiekti reikiamą nuotaiką. Spalvos „Statuario White“ ir „Pietra Gray“.

PFLEIDERER. Kambaryje naudojamos tamsios baldinės plokštės „R48006 Glamour Wood dark“ ir „R20232 Sapphire Oak“ suteikia interjerui saikingos prabangos.

JUNG VILNIUS. Viešbučio kambaryje panaudoti nauji JUNG gaminiai iš serijos „LS Zero“. Šios serijos ypatybė – jungiklius ir elektros lizdus visiškai įmontuoti sienos arba baldų plokštumoje. Toks jungiklių montavimo principas atrodo itin šiuolaikiškai. Specializuotu centriniu valdikliu intuityviai valdomos kambario inžinerinės sistemos.

AUDRINETA. Užuolaidoms parinktas pilkos spalvos blizgus audinys IFI 43 1926 02. Maksimaliam patogumui užtikrinti nišoje montuojami motorizuoti karnizai su technologija „Smart Touch Impulse“. Užtraukus užuolaidas, suformuojama klostuota siena, kuri apšviečiama nišoje integruotu šviesos diodų (LED) šviesos šaltiniu. Lovatiesei parinktas pilkas atlasinis audinys, siūlėmis sudalintas kvadratais.

NIT. Ventiliacijai naudojamos gamintojo „TROX Technik“ grotelės „Type X-Grille Cover“ užtikrina komfortą ir išskirtinį estetinį vaizdą.

LAUFEN. Vonios erdvėje montuojama dizaino linijos „Kartell By Laufen“ sanitarinė keramika ir maišytuvai suteikia vientisumo ir harmonijos. Ant žemės pastatomi praustuvai ir maišytuvai su stikline lentynėle atrodo labai šiuolaikiškai. Akrilo kėdutės „Tangerine Orange“ ir „Smoky Grey“ suteikia erdvei žaismingumo.

MK SERVICES. Kambario grindims parinkta PVC danga „Smoke Oak“. Danga atrodo natūraliai ir atitinka keliamus atsparumo reikalavimus.

VAUKSA. Parinktas lakoniškas VILJANDI vidaus durų modelis „Sile“, dažytas tamsiai pilka spalva. Durų aukštis padidintas iki 2500 mm. Taip gaunama grakšti proporcija, kuriai nereikia papildomų detalių ar dekoro elementų.

GROHE. Duše ant sienos tvirtinama dušo sistema „Rainshower F-Series System 254“ išsiskiria minimalistiniu dizainu, suskambančiu ant sodriai pilkos sienos ir atkartojančiu joje vertikaliai integruotą LED juostą.

BALTIJOS BRASTA. Planuojama vonios erdvė yra didelė, todėl buvo parinkta dušo kabina „Milda“. Slankiosios dušo kabinos yra patogus ir stilingas sprendimas. Kabina vizualiai neperkrauta konstrukcijomis.

ENERGY GREEN. Pagrindiniam patalų apšvietimui naudojama integruojama profilių sistema „TEKNIK V1 Mounting profile“, „LOKOM profile“ ir LED juostos. Lubose matoma tik siaura juostelė, leidžianti išgauti geometrines figūras lubų ir sienų plokštumose. Dušo sienoje per visą aukštį integruojamas hermetiškas LED profilis HR-ALU, specialiai sukurtas įmontuoti į keramikines plyteles.

GAJA DECOR GROUP. Vonios zonoje šalia praustuvų ir lovos galvūgalio konstrukcijoje integruojamos vertikalios žaliosios juostos su krašte integruotu LED apšvietimu. Tai dekoratyvūs elementai iš skandinaviškų samanų, stabilizuotų specialia technologija. Interjerui dekoruoti naudojami iš samanų pagaminti rutuliai, pastatyti ant ažūrinių metalinių stovelių.

INTERJERO LINIJA. Sienoms pasirinktos „Vescom“ vinilinės dangos yra ilgalaikės, plaunamos, atitinka higienos reikalavimus, atsparios ugniai, estetiškos. Kolekcijos „Trinity 1066.17“ ir „Tonga 1015.09“ dangos juostelių struktūra pabrėžia vertikalumą ir dera su baldiniais elementais.

MARTYNAS OLŠAUSKAS