Matas Miliauskas

Balsai:
217

Ateities žmogų įsivaizduoju kaip didelėje pasiūloje ir milžiniškuose miestuose paskendusį individą. Todėl „Namą X“ norėjau paversti „Namais X“. Tai vieta, kurioje žmogus randa ramybę ir komfortą.

Taigi pasitelkdamas rėmėjų produktus butą Niujorko centre paverčiau ramybės oaze. Lubose įrengiau ertmes, kuriose šviestuvais kuriu stoglangių imitaciją. Šią detalę paverčiau didingu gamtos portalu, tampančiu interjero akcentu.

Visame bute vyrauja natūralios medžiagos – akmuo ir medis. Naudojant aukštos kokybės medžiagas pasiekiamas prabangos jausmas, bet išlaikomas buto lengvumas. Jame derinami skirtingi stiliai bei laikotarpiai, modernios detalės pinasi su klasikinėmis – tai simbolizuoja ateities žmogaus nostalgiją praeičiai.

Pagrindinis namo akcentas – mažai vizualiai pastebimas. Tai visos namo išmaniosios sistemos, be kurių neapsieis nė vieni ateities namai.

JUNG. Patalpoms valdyti naudojama sistema „Jung KNX“. Didžiulis jos pliusas – intuityvus valdiklis. Taip pat estetinį vaizdą perkelia į naują lygmenį neseniai atsiradę centralizuoto valdymo ekranai „Smart Control“, sujungiantys visą KNX sistemą. Patogus ekranų dizainas leidžia lengvai reguliuoti temperatūrą, apšvietimą, žaliuzes ir t. t. Didelė „Jung“ valdiklių spalvinė gama leidžia lengvai rasti tinkamą sprendimą kiekvienai patalpai.

INTERJERO LINIJA. Miegamojo jaukumui sukurti pasirinktos grindų lentos „Rappgo“, kurios turi du esminius pliusus: jos pritaikytos šildomosioms grindims, be to, joms aliejuoti / lakuoti naudojami tik natūralus lakai ir aliejai. Taip pat naudojamos aukščiausios kokybės užuolaidos „Vescom“.

VALVĖSTA. Į visą interjero koncepciją įsilieja ir terasa, kuri yra lyg mažas gamtos kampelis didžiuliame mieste. Jausmą padeda sukurti sendinto ąžuolo „Millboard“ lentos, identiškai atkartojančios tikros medienos įvaizdį, bet neturinčios natūralaus produkto minusų.

GROHE. Namų santechnikai dėl nepriekaištingo dizaino ir funkcionalumo pasirinktos „Grohe“ sistemos. Virtuvėje įrengti du vandens maišytuvai „Red“ ir „Blue“. Jie pasirinkti dėl išmanių papildomų funkcijų. Maišytuvas „Red“ akimirksniu paruošia verdantį vandenį, „Blue“ turi gazuoto vandens funkciją. Vonioje parinktos potinkinės sistemos. Erdvioje dušo kabinoje įrengtas sistemos „Smart Control“ dušas su dušo galvutėmis „Smart Active“. Viename minimalistinio dizaino įrenginyje telpa net trys funkcijos: „ActiveRain“, „PureRain“ ir „ShowerPressure“. Taip pat parinktas maišytuvas „Atrio“.

GEBERIT. Šio rėmėjo produktai pasirinkti dėl kokybės ir dizaino. Vonios kambaryje parinktas praustuvas „Selnova square“ ir „AquaClean“ WC bei vandens nuleidimo mygtukas „Sigma30“.

CLASSIC LINE DECOR. Įnešant į interjerą klasikinių motyvų, buvo pasirinkta sienų dekoravimo juosta PCR-6003. Toks dekoras buvo naudojamas virtuvėje, vonioje ir miegamajame.

ISKU. Valgomojo kėdės pasirinktos iš firmos „Odense“ asortimento. Svetainės kambaryje puikiai įsikomponuoja modulinė sofa „Bellus Robust Colosseum35“.

THINK LIGHT. Interjere apšvietimas užima svarbią poziciją, tad svarbu, kad jis neerzintų akių. Tam puikiai tinka „Molto Luce“ itin mažų matmenų neakinantys užglaistomi šviestuvai. Virtuvei apšviesti naudojami TAL „Spina on“ taškiniai šviestuvai. Miegamojo erdvėje puikiai prie koncepcijos dera pakabinamas šviestuvas „Apparatus Sinapse“.

Matas Miliauskas

Matas Miliauskas | miliauskas.mat@gmail.com | +370 630 54 238