„Workspace - smart space" (PASIBAIGĘS)

DESDE

Balsai:
97

Workspace – smart space.

Tai vieta laisvai samdomiems darbuotojams (angl. freelancers), norintiems dirbti jiems patogiu laiku.

Erdvė projektuojama taip, kad būtų galima tenkinti dirbančiųjų poreikius, kintančius pagal darbo pobūdį ar apimtį. Dėl to darbo erdvėje atsisakoma įprastų sienomis ar stiklu įrėmintų kabinetų, o privatumui suteikti naudojamos Narbutas akustinės sienelės. Šio gamintojo baldai naudojami ir jaukiai darbiniai aplinkai užtikrinti bei poilsio minutę atsipūsti. Poilsio zonoje parinkti EMU gamintojo baldai.

Darbo kokybei užtikrinti padeda ir partnerio Jung išmaniosios sistemos. Produktai žavi savo techninėmis galimybėmis ir naudojamų medžiagų gausa. Didelė spalvų paletė leidžia sukurti patrauklų akiai interjerą. Prie jungiklių dizaino pritaikyti Think Light šviestuvai. Pasirinkome „StormSystem“ šviestuvus. Virtuvėlėje namų jaukumui sukurti parinkome sieninius „Storm Light Art“ šviestuvus. Ties baru pakabinome „Storm P350“. Juos naudojame ir sanitarinėse patalpose kartu su lubiniais „Storm Light Short“ šviestuvais.

Bendrą apšvietimą sukūrėme naudodami Think Light atstovaujamo gamintojo „Tal Ludo“ („Led up down“) profilius. Darbo vietas apšvietėme „Molto Luce“ gamintojo pastatomais šviestuvais „Lens F“. Tai leidžia keisti darbo vietų padėtį iš esmės.

Visoje erdvėje, išskyrus posėdžių sales ir poilsio zoną, išlietos MAPEI betoninės grindys. Cementiniai paviršiai suteikia galimybę ieškoti neįprastų sprendimų. Būtent apie tai – inovatyvi MAPEI idėja. Dėl puikių eksploatacinių savybių, tokių kaip mechaninis atsparumas ir atsparumas nusidėvėjimui, sukuriamos vientisos, besiūlės grindys.

Posėdžių salėms ir poilsio zonoje pasirinkome kiliminės dangos plyteles iš „Dangų studijos“. „Balsan“ gamintojo „Nexus“ kiliminės plytelės išsiskiria ypač dideliu atsparumu nusidėvėjimui, o kambariui suteikia jaukumo įspūdį. Ir vėl grįžtame prie to, kad jas galima lengvai surinkti ir taip pat lengvai išrinkti, esant poreikiui.

Sanitarinėse patalpose pasirinkome Artfiksa atstovaujamų ispanų gamintojų „Azuvi“ ir „Ceramica ribesalbes“ plyteles. Pasteliniai augalų motyvai suteikia atogrąžų kraštų dvelksmo, o medžio imitacija – jaukumo.

Kamė vonios baldai D-LINE – tik tai, kas tikrai reikalinga. Ramios matinės spalvos, tyliai, lengvu spustelėjimu atsidarančios spintelės. Puikus pasirinkimas. Prie šių ypač subtilių baldų savo vietą atranda ir dušo kabina.

Vonios kambaryje pasirinkta Geberit firmos keramika, WC vandens nuleidimo jungtukai. Geberit vandens nuleidimo mygtukas ne tik puikiai atrodo, bet ir yra universalus. „CleanLine“ serijos Geberit dušo kanalai ne tik puikiai atrodo, bet ir lengvai valomi.

O viską užbaigiame erdvę dekoruodami Gaja Decor Group stabilizuotų augalų kompozicijomis.

Summary

Workspace – smart space.

This is a place for freelancers who want to work at a time that suits them. The space is designed to meet the needs of employees, which vary depending on the nature or scope of the work. As a result, conventional wall- or glass-framed cabinets are abandoned and acoustic walls are used to provide privacy.

The project uses brands or products represented by the following partners:

  • Narbutas – furniture;
  • Jung – switches and smart technologies;
  • Think light – lighting;
  • Mapei – concrete floor covering in work areas and kitchens;
  • Dangų studija – carpet tiles in the meeting rooms and lounge area;
  • Azulėja – ceramic tiles in sanitary facilities;
  • Kamė – bathroom furniture and showers;
  • Geberit – bathroom plumbing, ceramics, flush button;
  • Gaja decor group – stabilized plants.

DESDE

Milda Utupiene | +37065051383 | Info@desde.lt | www.desde.lt