INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

MONIKA JUKNIENĖ

Balsai:
0

Šis 52 m2 ploto, 5 žvaigždučių dvivietis viešbučio kambarys turi 16 m2 vonią su unikalia asmenine SPA dušo technologija. Įrengtas darbo stalas su mini baru, TV bei poilsio zona. Interjeras papuoštas A. Kriščiūno tapyba su Franko Sinatros atvaizdais, suteikiančiais elegancijos ir solidumo. Tradiciniai elementai (medinės sienų plokštės, prislopintų spalvų gama, modernaus dizaino santechnika) dera su naujausių technologijų apšvietimo, vėdinimo, grindų šildymo, vandens nuleidimo, elektronine užuolaidų valdymo sistema bei inovatyviu išmaniojo namo sprendimu, specialiai pritaikytu viešbučių industrijai.

 

Medžiagų ir įrangos pasirinkimas

NIT plyšiniai difuzoriai „TROX Type VSD15“, AERMEC fankoilai ir grotelių „X-GRILLE Cover“ sprendimai parinkti dėl aukštos kokybės ir techninių charakteristikų, lengvo įrengimo ir valdymo bei ypač tylaus veikimo, užtikrinančių optimalų komfortą.

COMFORT HEAT kilimėliai CTAE-160 grindims ir vonios veidrodžiui šildyti užtikrina mažesnes pradines investicijas nei įrengiant tradicinę šildymo sistemą ir apsaugo veidrodį nuo rasojimo. Parinktas termostatas „Comfort Touch“ išsiskiria intuityviu, animuotu, 12 kalbų programuojamu meniu su galimybe temperatūrą nustatyti iš anksto reikiamu laiku.

BALTIJOS BRASTOS 8 mm stiklo sienelė dušui, gaminama pagal užsakymą, pasirinkta dėl išskirtinio gamintojo pasiūlymo pagaminti nestandartinių reikalingų matmenų gaminį ir ypatingo technologinio sienelės tvirtinimo būdo (prie sienos ir grindyse) paslėptais profiliais.

ENERGY GREEN aukštos kokybės tinkuojami LED profiliai KOZEL, suprojektuoti prie gipso konstrukcijų ant sienos ir lubose, skirti pagrindiniam apšvietimui kurti. Sprendimas parinktas dėl išskirtinių ypatybių – sumontavus profilį kraštai tinkuojami ir nudažomi pasirinkta sienų ar lubų spalva, lieka matoma tik šviečianti profilio dalis.

GROHE prabangi SPA dušo technologija „AquaSymphony“ akimirkai leidžia pabėgti į vandens, spalvų ir atpalaiduojančių garsų žaismo pasaulį. Maudymasis tampa potyriu – esi apgaubiamas vaivorykštės spalvų ir mėgstamiausios muzikos garsų. Sprendimas parinktas dėl sukeliamų teigiamų emocijų. Valdymas su programėle „GROHE SPA App“.

GAJA DECOR GROUP augalai yra 100 % organiniai ir natūralūs, nes stabilizacijos metu naudojamas glicerolis ir valgomieji dažai. Šiame projekte naudoti stabilizuoti rožių žiedai suteikia gyvumo ir gaivumo.

VAUKSA durys „ Viljandi“ FD09 pasirinktos dėl puikių techninių charakteristikų: garso izoliacijos skalė Rw=35–45 dB, priešgaisriniai reikalavimai LI30, apsaugos nuo dūmų reikalavimai Sm/Sa ir tinkamos apdailos – galimybės dažyti norima spalva.

TECE BALTIKUM prie sienos įrengiamas nerūdijančiojo plieno latakas „TECE Drainline“ su įklijuojama tokia pat plytele, kokiomis išklotos grindys. Minimalistinio dizaino „TECEluxmini“ WC vandens nuleidimo plokštelė parinkta dėl puikių savybių: itin higieniška, nes naudojama bekontaktė nuleidimo technologija, ir judesio detektorius su naktinio apšvietimo funkcija.

AUDRINETA tekstilė – užuolaidos „FRLouise15“ kambaryje ir „FR Thelma 39“ vonios patalpoje, parinkti baltos spalvos rankšluosčiai ir chalatai, nes savo faktūra ir spalviniais sprendimais išbaigė bendrą interjero kontekstą. Elektrinė užuolaidų valdymo sistema garantuoja komfortą.

INTERJERO LINIJA šviesios pastelės vinilinė „Vescom” sienų danga (1071.07) pritaikyta vonios zonoje, sukuria spalvų harmoniją kambaryje ir tampa stilingu bei šiuolaikišku vonios-paveikslo žaismo akcentu.

VAINETA IR PARTNERIAI kolekcijos „Lea Ceramiche Dreaming“ akmens masės plytelėmis CALACATTA SHINE padengtos grindys ir dalis sienų vonios patalpoje. Plytelės pasirinktos dėl tinkamo marmuro rašto, švelnios spalvinės gamos, kuri suteikia puošnumo ir solidumo.

PFLEIDERER medžio imitacijos baldinė plokštė „R42009 Bloomed Cherry planked“ pasirinkta dėl labai geros kokybės ir šiltų medaus tonų spalvos.

MK SERVICES kiliminė grindų danga „CIRCLES IN MOTION 17009-A01“ pasirinkta dėl tinkamos spalvinės gamos, išskirtinio rašto, aukšto atsparumo dėvėjimuisi ir lengvos priežiūros.

LAUFEN santechninės keramikos gaminiai: potinkinis pakabinamas unitazas, bidė iš dizaino linijos LAUFEN PRO ir baldinis praustuvas LIVING parinkti dėl modernumo, puikaus estetinio vaizdo ir aukštos kokybės.

JUNG LS990 jungikliai pasirinkti dėl stilingo dizaino. Išmanioji technologija SMART CONTROL7 valdo visus inžinerinius įrenginius: kambario apšvietimą, klimatą, užuolaidų / žaliuzių atitraukimą, muziką, TV, žadintuvą, televizijos kanalų perjungimą. 7 colių ekrane klientas mato užsakytų paslaugų sąrašą ir mokėtiną sumą, gali užsisakyti kambario išvalymo laiką, taksi, funkciją „netrukdyti“, nusistatyti meniu gimtąja kalba, pasirinkti valdymo lygį (paprastesni elementai senjorams). Sprendimas parinktas, nes sukuria svečiui maksimaliai poreikius atitinkančią individualią aplinką, garantuoja ekonomiškumą (taupo energijos sąnaudas).

MONIKA JUKNIENĖ