MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Monika Spūdytė

Balsai:
0

„Trijų burių“ pastatas – tai prieplauka Vilniuje dirbantiems žmonėms. Kaip ir kiekvienoje prieplaukoje, čia – gausybė veiksmo ir naujų srovių. Prieplaukoje malonu sustoti, prisišvartavus galima nusiraminti ir atsigaivinti, pasimėgauti saule ir smėliu po kojomis. Krante dažnai susidėlioja mintys ir planai, kaip galima pasiruošti naujam etapui. Saulė, smėlis, harmonija, tvirtumas ir minčių skaidrumas – tuo remiantis buvo kurtas šis interjeras. Riba tarp šiuolaikinio biuro ir namų išnyksta vis dažniau. Biurams stengiamasi suteikti kuo daugiau jaukumo, juose naudojamos minkštos gyvenamųjų namų detalės. Norima sukurti bendruomenę, kuriai būtų jauku dirbti kartu. Šiuo metu tai laikyčiau didžiausia inovacija.

Produktų pasirinkimas

Interjere akcentu tampa geltona ir žalia spalvos. Augalų kompozicijos iš GAJA DECOR GROUP primena, kad mes vis dar ant žemės, o geltona simbolizuoja intelektualumą ir išmintį. Taip pat geltona spalva nuteikia optimistiškai, padeda nukreipti mintis tinkama linkme. Remiantis spalvų psichologija, ji padeda ir susikaupti.

Gelsvu medžiu puošiamos kolonos pabrėžia menamus laivo stiebus. Gelsvos stiklinės atitvaros iš įmonės STIKLITA VILNIUS vizualiai šildo interjerą, užuolaidos jį minkština ir suteikia jaukumo. Norint daugiau privatumo, užuolaidas galima valdyti automatiniu karnizu „Glydea“, parinktu iš DOMUS LUMINA. Šviesi kiliminė danga iš įmonės INTERJERO LINIJA asortimento („Amtico Variations Broadcast“) ir šviesių atspalvių baldai iš NARBUTAS suteikia prabangos moderniame interjere jausmą. Italų gamintojų „Pedrali“ pasitarimų kabinetų kėdės „Ester 695“ yra lengvų ir minkštų formų. Darbo erdvėje taip pat iš „Pedrali“ parinktos šviesios funkcionalios kėdės „Air11“, darbo stalai „Exteso Te“ yra tokios pat šviesiai rusvos spalvos kaip ir kolonos. Virš darbo stalų esančius magnetinius pakabinamuosius baltus bėgelius „Magnum“ iš ELMO LIGHT galima lengvai papildyti juodais taškiniais magnetiniais moduliais. Tai leis lengviau atitikti kiekvieno poreikius.

Visame projekte naudojami JUNG serijos „LS 990 Les Couleurs® Le Corbusier“ elektros lizdai (spalva „Gris Fonce31“). Pilka spalva lengvai pritampa prie interjero.

Maksimaliam našumui užtikrinti buvo siekiama palaikyti darbo ir poilsio santykį. Biurų patalpose atsirado supynės, biliardo stalas, krėslai. Registratūroje taip pat buvo stengtasi sukurti žaismingesnį įspūdį naudojant 70 cm skersmens „White frost“ spalvos ECOPHON akustines plokštes „Ecophon Solo Circle“. Jos ne tik funkciškos, bet ir kuria estetinį vaizdą.

Tualetai, remiantis pirminiu planu, buvo perprojektuoti ir sujungti į vieną bloką su bendromis kriauklėmis. Čiaupai, kaip maži blizgūs akcentai oranžiniame tualete, buvo parinkti iš GROHE, pavadinimu „Allure Single-lever basin mixer 1/2″ M-Size“. Tualete pakabintas subtilus ir lengvas suapvalintų formų veidrodis „Mirrors pure line“ iš įmonės INTERJERO SALA.

Monika Spūdytė

Architektė monikaspudyte@gmail.com