Gabrielė Sereikaitė ir Augustė Damašauskienė

Balsai:
103

Apie projektą

„Namas X“ – tai ateities namas, sprendžiantis šiuolaikines problemas. Tai ne didžiulis plotas, kuriame galime sukurti įspūdingus projektus, o riboto ploto būstas, jis skirtas miestiečiui, kuris gyvena miesto ritmu ir nori būti nepriklausomas. Didėjant nekilnojamojo turto poreikiui, namas mieste tampa prabanga, tačiau būstas nebūtinai turi būti didelis – pakaks, kad jame bus visos reikiamos funkcijos. Skubančio žmogaus, kuris yra šiek tiek introvertiškas, namas iš viešosios pusės yra kiek uždaras, tačiau viduje dvelkia laisve. „Namas X“ neturi nereikalingų erdvių, jame daug natūralios dienos šviesos ir telpa viskas, ko reikia kokybiškam gyvenimui. Ateities name visos išmaniosios technologijos sujungtos į patogią visumą, kuri palengviną kasdienybę, neskiriant tam daug laiko. Tarp interjero ir eksterjero vyrauja tam tikras disonansas, bet tai buvo sąmoningas sprendimas, siekiant neišsiskirti iš aplinkos, o namo viduje turėti jaukumą ir harmoniją. Apibendrinant galima teigti, kad šis namas išsprendžia pagrindinę ateities miesto problemą: mažas plotas ir didėjantys žmogaus poreikiai sujungti į patogią, puikiai suplanuotą visumą.

JUNG. Name įrengiama KNX sistema, kuri puikiai sujungia visas reikalingas patalpų valdymo funkcijas ir leidžia vienu prietaisu lengvai valdyti visas išmaniąsias technologijas. Prie namo vartų naudojama vaizdo telefonspynė „Siedle Classic“, išsiskirianti plačiu funkcijų spektru ir paprastu naudojimu. Vos vienu žvilgsniu galima gerai įžiūrėti priešais duris stovintį svečią. Beveik visose namo patalpose įrengti „Smart Radio DAB+ Bluetooth“, kurie leidžia mėgautis muzika, kad ir kur būtum. Taip pat interjerą papildo serijos LS 990 jungikliai ir kištukiniai lizdai, minimalistiniu dizainu susiliejantys su aplinka.

CLASSIC LINE DECOR. Interjere naudojamos klasikinio dizaino grindjuostės SK-4014, luboms – dekoravimo juostos be ornamentų F-PCN-2050. Klasikiniai motyvai taip pat naudojami ir vonios bei miegamojo erdvėje, sienos – tiesios linijos PCR-6008, prieskonio suteikia klasikiniai akcentai CR-5092-2 ir PCR-6072-1.

VALVĖSTA. Lauko terasoms naudojamos terasinės lentos „Millboard“, kurių spalva „Vintage Oak“. Šios lentos paruoštos taip, kad nepūtų atvirame ore, o jų dizainas visiškai atkartoja natūralaus medžio raštą, taip suteikdamos jaukumo ir natūralumo jausmą namo terasoms. 

GEBERIT. Naudojama vonios kambario keramika. Funkcionalus ir lenkto dizaino pakabinamas tualetas „Icon Rimfree“ su novatoriška plovimo technologija. Aukso spalvos mygtukas „Sigma 01“ sukuria prabangos dvelksmą bei pojūtį. Stačiakampio formos kriauklės (serija „Icon lay-on“) paprastos, tiesios formos dar labiau pabrėžia per visą namą einantį linijų žaismą.

GROHE. Vonios kambariui sušvelninti naudojami lenktos, plastiškos formos aukso spalvos maišytuvai. Vonios maišytuvo serija „Atrio“ ir kriauklės maišytuvas iš serijos „Lineare“ puikiai suteikia patalpai žvilgesio bei išskirtinumo. Virtuvėje naudojamas „Grohe Blue“ linijos maišytuvas, kuris ne tik yra nepriekaištingo dizaino, bet ir tiekia filtruotą bei gazuotą vandenį.

ISKU. Valgomojo erdvėje pasirinktos „Milo“ serijos žalio velveto kėdės su art deco stiliaus akcentais. Toje pačioje erdvėje esančią svetainę puošia funkcionali ir moderni „Robust“ serijos sofa, kurios modernus dizainas puikiai tinka prie bendros namo koncepcijos ir sujungia šias dvi erdves į vieną bendrą visumą. Miegamojo erdvėje naudojama suomiško dizaino elektra valdoma lova „Vassa“ puikiai tinka komfortą vertinantiems žmonėms. „Milano“ juodi miegamojo staliukai – ne tik baldas, bet ir puikus patalpos akcentas. 

THINK LIGHT. Miegamojo ir vonios erdvėje naudojami „Apparatus Triad“ pakabinamas bei juodi sieniniai šviestuvai su aukso detalėmis. Stalinis šviestuvas „Roll & Hill“ puikiai dera prie jau erdvėje esančių apvalių formų šviestuvų. Svetainės bendrajam apšvietimui naudojami „Molto Luce“ šviestuvai „2 Go R “ ir užglaistomieji „Blindspot R“.

INTERJERO LINIJA. Projekte naudojamos „Amtico Signature“  LVT grindys, kolekcija „Pleat Almond DC343 Tranquil Grain“, imituojančios natūralų medžio parketą. „ Praktiškos ir puikiai dera prie bendros interjero koncepcijos.

Gabrielė Sereikaitė ir Augustė Damašauskienė

Gabrielė Sereikaitė ir Augustė Damašauskienė | sereikaite.gabriele@gmail.com | 864357458