„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Nerijus Jonkus

Balsai:
76

VIZIJA

Nedidelio ploto vienaukščiai namai tik įgauna populiarumą ir pagreitį dėl savo patogumo juose gyventi. Šiuolaikiniai poreikiai, galimybė turėti patogų būstą ir kokybišką aplinką tik auga. Miesto plėtros planai leidžia statyti ir realizuoti nedidelio ploto namus ir įgyvendinti idėjas. „Dizainas X“ – tai požiūris į ateities galimybes ir medžiagas, kurių rinkoje tik daugėja. Jos kinta, keičiasi medžiagų dizainas, atsparumas, patvarumas ir konstrukcinės naudojimo galimybės.

EQUITONE/CEDRAL. „Equitone [linea]“ yra unikali 3D formuota fasado medžiaga, įdomi ir dizaino, ir konstrukcijos atžvilgiu. Stogui panaudotos kvadratinės plokštelės „Cedral“ dera su frezuotomis fasado plokštėmis ir jas papildo.

GEROS GRINDYS. Vonios patalpos grindys išklijuotos plytelėmis „Briana Ros“, sienos – plytelėmis „Chester Black“.

ARTFIKSA. Dušo ir miegamojo kambario vonios patalpose naudojamos medienos imitacijos plytelės „Strand Natural“. Visose patalpose grindys numatomos „Oriana Nogal“.

EASE BALDAI. Svetainėje naudojamios pusbario kėdės ir svetainės „Mobitec” kėdės LENA, minkštas kampas ir fotelis NOVA iš „Sits” bei interjerą papildantis modernus lengvo dizaino ECLIPSE stalas iš „Mobitec”.

DIMENSE. Miegamajame naudojamas 3D spausdintas sienų dekoras DIMENSE puikiai papildo interjerą tekstūra ir ritmu.

GAJA DECOR. Vonios kambario aplinkai pagyvinti naudojama žalia stabilizuotų augalų vertikalaus apželdinimo sienelė suteikia šiltumo mėgaujantis vandens procedūromis.

GROHE. Vonioje naudojami maišytuvai „Grohe Alura“, dušo kabinoje pasirinkta santechnika „Euphoria Cube“. Virtuvėje maišytuvas „EasyTouch“ su filtravimo sistema.

JUNG. Modernūs patogaus namo sprendimai neatsiejami nuo sistemos JUNG KNX. Panaudoti išmanieji užuolaidų, šildymo, ventiliavimo apšvietimo scenarijų sprendimai.

KAMĖ. Vonios patalpoje pasirinkta spintelė „Amber“ su medienos imitacijos rankenėlėmis, kurios puikiai dera prie medienos imitacijos plytelėmis klijuotos sienelės ir veidrodžio su apšvietimu. Industrinio stiliaus „Kamė“ dušo sienelė puikiai grafiškai papildo ornamentuotas grindų plyteles.

LAUFEN. Miegamojo vonios patalpoje pasirinktas „Laufen“ unitazas „Pro Rimless“. Bendro naudojimo sanitarinėje patalpoje įrengta visa „Laufen“ santechnika „Ilbagnoalesi One“, bidė, WC, plautuvė ir spintelė.

RENVERSA. Užuolaidos iš natūralaus atspalvio ir aiškios tekstūros audinių valdomos elektriniais automatizuotais mechanizmais su sistemos JUNG KNX programuojamais scenarijais.

THINK LIGHT. Visas interjeras užbaigiamas apšvietimo planavimu. Apšvietimo sistema „Satter Paladio“ svetainės zonoje, magnetinio bėgelio sistema leidžia individualiai keisti aplinkos apšvietimą, keisti ir pridėti įvairių elementų, kurie lengvai integruojami, esant kitokiam šviesos poreikiui. Virtuvės zonoje montuojami sistemos „Avveni Spot“ šviestuvai. Šviestuvas „Roll And Hill Counterweight Pedant“ papildo interjere esančio stalo formas. Miegamajame naudoti akcentiniai šviestuvai „Pille Pd“, šviestuvai prie veidrodžio „Anio W“. Lauke naudojami šviestuvai „Loum Hoot F“.

Nerijus Jonkus

Nerijus Jonkus, 8 680 91 692, nerijus.jonkus@gmail.com