NERIJUS KAZLAUSKAS

Balsai:
0

Aprašymas: šis vonios kambarys yra projektuojamas individualiame 3 asmenų šeimos name. Pagrindinė vonia yra įrengta pirmame aukšte priestato erdvėje dėl klientų poreikio. Vonios išplanavimas tarsi siekimas švaros ir atsipalaidavimo tikslo link. Dėl to yra padarytas „takelis“ link vonios ir apšviestas lyg tai būtų „raudonas kilimas“. Vonia yra gan erdvi ir paruošta naudotis asmenims, turintiems kokią nors negalę. Kadangi dušo erdvė yra įrengta gan atokiau nuo visko, tai buvo įmontuota tik viena stiklo sienelė, kad nebūtų pritaškyta ant pagrindinės vaikščiojamosios dalies. Tualetas ir bidė yra įrengti kitoje vonios kambario pusėje, kuriems suteikta didesnė erdvė, kad prireikus būtų galima pastatyti neįgaliojo vežimėlį.

Apdailos parinkimas: apdaila buvo parinkta iš Vaineta ir partneriai tiekėjų gaminių. Sienų apatinei apdailai buvo parinktos keramikinės plytelės „Wooden Mate 45×90 MARFIL“, kad suteiktų jaukumo nenaudojant medienos. Grindims buvo parinktos „Nest White 60×60“ keramikinės plytelės dėl šviesaus smėlio imitacijos ir parketlentės „French Walnut 1101“ iš UPOFLOOR dėl kontrastingumo, o kodėl mediena? Dėl šilumos pojūčio.

Įrangos parinkimas: vonia – Villeroy & Bock „AVEO New Generation“ kolekcija 1900x950mm dydžio, elegantiško dizaino vonia parinkta dėl savo apvalios formos, patogumo bei kokybės. Praustuvas – „MY NATURE Surface-mounted washbasin oval“ kolekcija 610x360mm. Kadangi visa vonios technika yra ovalių formų, tai praustuvas buvo renkamas pagal šią kategoriją. Tualetas bei bidė taip pat, kaip ir vonia iš Villeroy & Bock „AVEO New Generation“ kolekcijos dėl tų pačių priežasčių – apvalios formos bei elegantiškas dizainas bei patogumas. WC terminalas – TECEsquere, TECE – DORN BRACHT. Parinkta dėl savo universalumo bei estetikos.

NERIJUS KAZLAUSKAS