NORBERTAS PAGALYS

Balsai:
0

Aprašas. Šio vonios interjero projekto idėja – sukurti kažką priešinga šiltoms spalvoms, todėl interjere dominuojanti spalva yra pilka. Ji, mano manymu, yra universali, praktiška spalva, nebijanti prisilietimų. Vonios kambarys nėra didelis, tačiau jame telpa visa pagrindinė žmogui reikalinga įranga. Įėjus į vonią iškart matoma dušo kabina, kurioje yra suprojektuotas suoliukas, tinkantis atsisėsti ar pasidėti daiktams. Kairėje pusėje yra vonia, tualetas ir bidė, o dešinėje – spintelė su dviem praustuvais. Vonios interjeras neįpareigojantis, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms.

Pasirinkimas. Apdaila buvo renkama iš „Vainetos ir partnerių“ tiekiamų gaminių. Buvo pasirinktos „Love Ceramic Tiles“ plytelės „Soul“, nes jų spalva ir elegancija geriausiai atspindėjo mano norimą stilių.

Vonia – „Villeroy & Boch“ produktas „My Nature“, tualetas ir bidė – „Villeroy & Boch“ produktas „Architectura“, nes jų kompaktiškumas ir stilius geriausiai atitinka vonios kambario interjerą. Tualeto nuleidimo funkciją atlieka „TECE“ produktas „TECEloop Matt chrome“. Jis patraukė akį savo stilinga forma.

NORBERTAS PAGALYS