O.Gut Design Studio

Balsai:
94

„Namas X“. Tobulėjant žmogui, keičiasi ir jį supanti erdvė. Todėl ateities namas siejamas su technologijomis, gamtos išteklių tausojimu ir funkcionalia interjero erdve. Namas savo inovatoriškais sprendimais padeda žmogui taupyti laiką, tad jis jį gali skirti sau ir šeimai.

IDĖJA. „Namas X“ suprojektuotas kalnuose, supamas miško ir vandens. Tokia vieta pasirinkta tam, kad žmogus, gyvenantis šiame name, galėtų mėgautis natūralia gamta ir pailsėtų nuo spartaus miesto ritmo.
Namo architektūra sukurta taip, kad fasadai atspindėtų visą supančią gamtą, o dideli atsidarantys langai panaikintų ribas tarp lauko ir interjero. Visa terasa ir namas tarsi kabo ore virš vandens, taip architektūrai suteikiama lengvumo. Tiek iš svetainės, tiek iš terasos atsiveria gražiausias vaizdas į kalnus ir mišką. „Namo X“ interjero erdvės suplanuotos taip, kad būtų didelės, funkcionalios ir malonios gyventi. Pirmame aukšte numatyta svetainė su virtuve bei koridorius, antrame – miegamasis, vonia ir vaikų kambarys. Formuojant erdves, norėjosi tam tikrose vietose aptakesnių formų, kurios kurtų originalų ir išskirtinį ateities interjerą.

JUNG. Tai sistema kuri atspindi tiek dizaino, tiek technologines naujoves, kuriant ateities namus. Todėl kuriant „Namą X“ buvo naudojama inovatyviausia „Jung“ sistema KNX. Ji sujungia apšvietimo, šildymo, vėdinimo, užuolaidų ir garso sistemas į vientisą visumą. Interjerui elektros lizdai ir jungikliai parinkti iš kolekcijos „Jung A Flow“.

INTERJERO LINIJA. Projektui naudota kolekcijos „Amtico Ciro“ grindų danga „Parisian Pine“ yra palanki aplinkai ir sveikatai. Norint antrajam namo aukštui suteikti jaukumo, pasirinkta grindyse atvaizduoti medžio raštą.

VALVĖSTA. „Namo X“ terasai pasirinkta grindų danga „Millboard“ savo savybėmis suteiks šiai erdvei ilgalaikiškumo, o medžio tekstūra sukurs jaukumo įspūdį.

CLASSIC LINE DECOR. Interjere naudotos modernios grindjuostės suteikė užbaigtumo, o šviesios spalvos, susiliedamos su sienomis, – visai erdvei lengvumo.

GROHE. Visame name naudojama apsaugos sistema „Grohe Sense Guard“, apsauganti nuo vandens nutekėjimo ar kitos su vandeniu susijusios žalos. Virtuvėje numatytas vandens maišytuvas „Grohe Essence“ su ištraukiamu antgaliu, o, norint interjerui suteikti savitumo ir originalumo, pasirinkta vario spalva. Antrojo aukšto vonios kambaryje kuriant originalų ateities interjerą pasirinktas išmanusis unitazas „Grohe Sensia Arena“ su atskirai montuojamu sienoje programiniu valdikliu. Kaip akcentinė detalė – vario spalvos unitazo mygtukas „Skate Cosmopolitan“. Vonios ir praustuvo zonose pasirinktas maišytuvo „Grohe Allure“ modelis puikiai dera prie viso interjero. Name naudojama dušo potinkinė sistema „Smart Control Cube“ su lietaus dušo viršutine masažine dušo galva atskleidžia „Grohe“ dizaino ir technologijos tendencijas interjere.

O.Gut Design Studio

O.Gut Design Studio | Dizaineriai: Oksana GuT Artūras Akstinas | info@ogut.lt