MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Paulina Povilaitytė

Balsai:
0

Biuro koncepcija kurta veganiško šokolado „Ach“ produkcijos įmonei. Projektas apima registratūrą, darbo erdves, pasitarimų kambarį, poilsio ir virtuvės zonas. Pagrindinis projekto tikslas – sukurti unikalią, inovatyvią darbo erdvę, kurioje atsispindėtų šokolado koncepcija. Visame biure naudojamos laužytos formos, kurios asocijuojasi su šokolado gabalėliais. Akcentuojamas registratūros stalas, kuris imituoja į auksinę foliją įpakuotą šokoladą. Biuras ypatingas tuo, kad jame yra ne tik darbo paskirties erdvių, bet taip pat ir erdvių, kurios gali tapti susitikimų bei šokolado degustacijų vietomis.

 

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

ELMO LIGHT. Magnetinė apšvietimo sistema su akcentiniais šviestuvais „Magnum“. Darbo erdvėse naudojami pakabinami linijiniai šviestuvai, skleidžiantys šviesą ir į viršų, ir į apačią.

NARBUTAS. Darbo vietose naudojamos darbo kėdės „Eva“. „Sėsk ir stok“ tipo reguliuojamo aukščio stalai „Easy“, skirti ergonomiškai ir dinamiškai darbo vietai. Poilsio zonoje pasirinkti minkšti biuro baldai („JAZZ Chill Out“). Virtuvės – baro zonoje naudojamos aukštos kėdės „Moon“.

GROHE. WC patalpoje – sienoje montuojamas maišytuvas „Atrio Three-hole basin mixer M-Size“ puikiai tinka prie laisvai pastatomo praustuvo.

GAJA DECOR GROUP. Augalų siena ir pakabinami augalai sukuria gamtai palankų interjero akcentą.

INTERJERO SALA. WC patalpoje – firmos „Noken“ baltas praustuvas „Washbasin Essence C“ ir klozetas „Sanitaryware Mood Toilet“.

DOMUS LUMINA. Ritininės užuolaidos „Twin“ ir „Trio“. Sistemos leidžia sujungti dvi arba tris ritinines užuolaidas į vieną sistemą.

INTERJERO LINIJA. „Amtico Carpet“ – kiliminės plytelės su PVC pagrindu. Naudojami „Invista Antron Lumena 6,6“ nailono siūlai, kurie per ilgą laiką neišsišerpetoja, todėl paviršiaus dizainas išlieka nepakitęs ilgus metus. Puikus dizaino paviršių pasirinkimas. Atsižvelgiant į kolekcijas, tos pačios spalvos gaminama iki 12 skirtingų plytelių, taip išgaunamas daugialypis raštas.

JUNG VILNIUS. KNX kompaktiškas patalpų valdiklis F50 – sistema suteikia galimybę valdyti centralizuotai. Taip pat didelis pasirinkimas įvairių atspalvių elektros lizdų ir jungiklių.

ECOPHON. Pasirinkti laisvai kabantys akustiniai elementai „Ecophon Solo Square“, kurie ne tik atlieka akustinę patalpų funkciją, bet ir slepia inžinerines sistemas. Taip pat naudotos akustinės sieninės plokštės „Ecophon Akusto One SQ“. Jos puikiai sugeria garsą ir neleidžia susidaryti aidui. Akustinės plokštės panaudotos ant sienų ir lubų.

Paulina Povilaitytė

VTDK