Paulius Paskačimas

Balsai:
13

Inovatyvus namas – tai racionaliai suplanuota erdvė, kurioje pritaikytos technologijos padeda išspręsti buitines situacijas greičiau ir paprasčiau.

Pasirinkta atviro plano namo koncepcija, todėl ribotas plotas maksimaliai išnaudojamas. Svetainės ir valgomojo zonos atskirtos nuo virtuvės tūriu, kuriame įrengiama techninė ir WC patalpos, taip pat jame integruojama prieškambario spinta ir aukštas virtuvės blokas.

Miegamieji su pagrindiniu vonios kambariu atskirti galerijos tipo koridoriumi.

Siekiant optiškai išplatinti erdvę, visur naudojamos panoraminės langų sistemos. Lauko ir vidaus santykis tampa vientisas. Terasos dar labiau išdidina funkcines zonas.

Projektui panaudoti šie produktai ir išmaniosios sistemos.

GROHE. Virtuvėje pasirinkta maišytuvų serija „Grohe Red“. Gaminys išsiskiria tuo, kad jungiamas prie atskiro karšto vandens boilerio. Vienu prisilietimu galima keisti vandens temperatūrą nuo įprastos iki tinkamos virti, todėl maisto ruošimas tampa dar greitesnis.

Vonios kambaryje naudojama maišytuvų kolekcija „Grohe Atrio“. Kruopščiai rankomis rinkti gaminiai atitinka aukščiausius inžinerinius ir patvarumo standartus. Elegantiška ir gryna forma tinka įvairaus dizaino kambariuose.

Pasirinkta dušo valdymo sistema „Smart Control“ su dušo galvute „Smart Active“ padeda valdyti skirtingus vandens režimus ir leidžia mėgautis masažinėmis vandens procedūromis.

GEBERIT. Naudojamas vonios praustuvas iš naujos „Geberit“ kolekcijos XENO2 išsiskiria patraukliu dizainu. Dėl jo gaminys lengvai valomas, o minimalistinė forma lengvai pritaikoma.

Unitazas ir bidė – iš kolekcijos „iCon“. Pakabinami ant sienos gaminiai atrodo šiuolaikiškai ir palengvina patalpos priežiūrą. Unitazo mygtukas – „Sigma70“ su stiklo paviršiumi.

JUNG. Projekte naudojama jau klasika tapusi elektros lizdų ir jungiklių serija LS 990. Lakoniško dizaino gaminiai nepretenzingi. Siauras rėmelis ir didelis klavišas – jų skiriamasis bruožas. Didelis funkcijų spektras leidžia valdyti įvairius namų aplinkos scenarijus: apšvietimą, šildymą, multimediją.

Visi namo įrenginiai sujungiami į vieną tinklą ir valdomi naudojant kontrolinę plokštę „Smart Control 7“. Namų valdymas tampa paprastas ir greitas: iš vieno taško galima valdyti bet kurios patalpos apšvietimą, automatines užuolaidas ar multimediją, reguliuoti mikroklimatą.

INTERJERO LINIJA. Interjere, išskyrus sanitarinius mazgus, naudojama grindų danga „Amtico PVC“. Dėl atsparumo drėgmei ir deformacijai ji puikiai tinka patalpose, kuriose srautas tarp vidaus ir lauko zonų yra dažnas. Minkštas dangos paviršius gerina patalpų akustines savybes, kas svarbu esant atviro plano tipo patalpoms.

Pasirinkta kolekcija „Signature“ išsiskiria elegantiškumu ir puikiu pritaikymu gyvenamosioms erdvėms, o abstraktaus rašto paviršius „Composite Calcium“ bus ilgalaikis ir universalus.

VALVĖSTA. Lauko terasoms naudojamos terasinės lentos „Millboard“. Gaminama iš mineralinio akmens ir poliuretano kompozito danga išsiskiria stabilumu, ilgalaikiškumu, maža priežiūra, be to, jos paviršius atsparus dėmėms. Pasirinkta šviesti kalkinto ąžuolo spalva („Limed Oak“).

CLASSIC LINE DECOR. Sienų dekoravimas – ne vien paveikslų pakabinimas. Įvairius standartinius gaminius galima naudoti kuriant trijų matmenų kompozicijas. Valgomojo sienai papuošti naudotos lubų rozetės CM-7046. Šešėlių žaismas ant banguotų paviršių suteikia erdvei dinamiškumo.

ISKU. Svetainėje pasirinktos gamintojo „Torkelton“ pakabinamos lentynos „Cube Hylla“. Moduliniai segmentai su durelėmis, stalčiais ar atvirais suskirstymais gali būti komponuojami pagal individualius poreikius.

THINK LIGHT. Bendram patalpų apšvietimui naudojami „downlight“ tipo miniatiūriniai „Molto Luce“ šviestuvai „Blind Spot“. Savo minimalistiniu dizainu jie neteršia lubų ploto ir padeda suformuoti švarią bei vientisą aplinką.

Valgomojo zonoje pakabinamas akcentinis „Apparatus Studio“ šviestuvas „Synapse“. Studija, gaminanti išskirtinio dizaino produktus, nepalieka abejingų.

Miegamajame pasirinkti kanadiečių firmos „Lambert & Fils“ sieniniai šviestuvai „Cliff Wall“. Vidurio amžiaus dizaino gaminiai suteikia prabangos ir jaukumo.

Svetainės zonoje pastatytas jau ikona tapęs „Axo Light“ šviestuvas „Orchid“.

Paulius Paskačimas

Paulius Paskačimas | paulius@paskacimas.com | +37061200834 | www.paskacimas.com | Instagram - paskacimas_com