INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

PAVEL BALBATUNOV IR LINA BALBATUNOVA

Balsai:
1

LAIKINOSIOS SOSTINĖS VIEŠBUTIS

Idėja

Projektuojamame viešbučio numeryje šiuolaikiškai interpretuojama Kauno tarpukario dvasia.

Naudojamos medžiagos ir formos perkelia į tuometį laikotarpį: metalas, kuriantis grakščius kontūrus, suapvalintos formos, blizgantys paviršiai. Kambaryje vyrauja laisvos pasaulėžiūros principas, erdvės neuždaromos sienomis, bet suskirstomos į zonas pasitelkiant baldus. Praustuvo baldas skiria dvi zonas – kambario ir vonios. Siekiant išlaikyti viešbučio kambario vientisumą ir paslėpti kasdienio gyvenimo detales, tokie elementai, kaip plaukų džiovintuvas, baras, įmontuojami į baldus.

www.archihauzas.lt

Medžiagiškumas ir technologijos

Apdaila. Viešbučio kambaryje naudojami „Vescom“ viniliniai tapetai iš „Interjero linijos“. Jie pasirinkti dėl estetinių savybių ir praktiškumo, yra lengvai valomi, nesimato tapetų sandūros. Vonios ir tualeto erdvėje naudojamos plytelės iš „Vaineta ir partneriai“ – „Casa Ceramica – Unica Nomad Papiro“. Šios plytelės puikiai dera su bendra viešbučio kambario idėja.

Kambario zonoje naudojama PVC danga „Champagne Oak“ iš tiekėjo „MK Services“. Ši danga yra ilgalaikė ir ilgai išsaugo savo estetines savybes.

Viešbučio kambario ir tualeto durys „Viljandi“ pasirinktos dėl to, kad šios durys atitinka visus viešbučiams keliamus reikalavimus (VAUKSA).

Vonios zonoje naudojama „Gaja Decor Group“ produkcija – skandinaviškų samanų paveikslas. Tai 100 % natūralus produktas, kuriam nereikia priežiūros. Skandinaviškos samanos slopina garsą ir reguliuoja drėgmės santykį patalpoje. Todėl jos vonios zonoje atlieka ne tik grožio, bet ir drėgmės hidrometro paskirtį. Taip pat slopina iš numerio sklindantį triukšmą.

Norint užtikrinti svečių komfortą, viešbutyje įdiegta išmaniojo viešbučio sistema pagal JUNG – 5* integruota valdymo sistema. Jungtukai ir elektros lizdai – „LS 990 Le Corbusier 32140“.

Vonios kambarys. Vonios keramika parenkama iš gamintojo „Laufen“. Pasirinkta keramikos serija „Ilbagnoalessi One“ puikiai atspindi kuriamo interjero idėją, savo forma įkūnija prabangos skonį.

Santechnika – praustuvo čiaupas, vonios čiaupas, dušo sistema – pasirinkta iš gamintojo „Grohe“. Iš didelio asortimento buvo atsirinkta interjero idėją atitinkanti santechnika iš kolekcijos „Essence“. Dušo latakas – paslėptas „TECE Drainline“. Tai nuostabus sprendimas, norint išlaikyti vientisą grindų plytelių vaizdą. Taip pat iš „TECE“ pasirinktas potinkinis modulis pakabinamai keramikai, vandens nuleidimo plokštelė „TECElux Mini“ su bekontakčiu nuleidimo mechanizmu „touch-free“ (TECE BALTIKUM).

Norint išlaikyti kuo atviresnę vonios zoną, buvo pasirinkta „Baltijos Brastos“ atvira dušo kabina „Dora“.

Baldai, apšvietimas, audiniai. Baldams buvo naudojamos „Pfleiderer“ baldinės plokštės. Tai dėvėjimuisi atspari ir ekonomiška produkcija. Iš didelio asortimento išsirinkta plokštė „Satin Wood grey“.

Užuolaidoms, lovatiesei, patalynei numatomi naudoti „Audrinetos“ audiniai. Ispaniškos medžiagos puikiai atitinka interjero idėją ir nuotaiką.

Inžinerinės sistemos. Vėdinimo sistema įrengiama po pakabinamosiomis lubomis įstatant plyšinius difuzorius su grotelėmis „X-GRILLE Cover“. Plyšiniai difuzoriai prijungti prie bendros viešbučio sistemos. Ant sienos prie įėjimo į numerį įrengiamas vėdinimo sistemos valdymas „Aermec VMF“. Taip išlaikoma viešbučio kambario estetika ir komfortas (NIT).

Apšvietimui naudojami „Energy Green“ LED sprendimai. Rašomojo stalo zonoje virš veidrodžių į U profilio metalinius profilius įleidžiamas LED apšvietimas. Tai puikus būdas be papildomų elementų išspręsti apšvietos keliamus reikalavimus. Vonios zonoje lubose įrengiamos įleidžiamos LED juostos. Pasirenkami PDS ZM LED profiliai IP67 klasės.

Numeryje numatomos „Comfort Heat“ šildomosios grindys. Įrengiant CTAE-18 šildymo kabelius po PVC danga ir plytelėmis, taip užtikrinamas viešbučio svečių komfortas ir patogumas. Atskiro numerio šildymas įjungiamas į bendrą viso pastato šildymo sistemą su ETI-1221 elektroniniu termostatu.

PAVEL BALBATUNOV IR LINA BALBATUNOVA