Cubo Studio | Greta Šustauskaitė

Balsai:
181

„Namas X“ – tai Rokiškio rajone miškų ir ežerų apsuptyje suprojektuotas modernus ir inovatyvus vieno aukšto gyvenamasis namas.

Jo erdvės išdėstytos taip, kad būtų kuo labiau funkcionalios. Tik įėjus į pastatą mus pasitinka erdvus, per visą namo ilgį besidriekiantis koridorius. Iš jo pirmiausia patenkame į holo zoną, kiek paėję – į bendrą svetainės, valgomojo ir virtuvės erdvę. Ramybės bei privatumo poilsio erdvės – tėvų miegamasis su drabužine ir vaiko kambarys – orientuotos atokiau. Nuo pagrindinės namo erdvės šias patalpas skiria vonios bei darbo kambariai.

Interjere dominuoja subtilūs prigesinti žalios, rusvos ir pilkai rudos spalvų tonai. Akcentams pasirinktos auksinė ir juoda spalvos. Žalia simbolizuoja technologijų ir gamtos sintezę, praeitį ir ateitį, gamtos išsaugojimo idėją. Rusva siejama su žeme, pagyvina erdves, suteikia interjerui jaukumo. Aukso ir juoda spalvos kontrasto principu tarsi užbaigia erdves.

Interjero medžiagiškumas orientuotas į ilgalaikiškumą ir praktiškumą. Akmuo derinamas su natūraliu medžiu ir metalu. Individualiai projektuojamų baldų fasadai gaminami iš dažytos MDF plokštės, o minkštiesiems baldams ir užuolaidoms pasirinkti neutralūs pilkų tonų gobelenai.

Pagrindiniu interjero akcentu tampa kiekvienoje erdvėje atsikartojantys blizgaus aukso elementai. Holo siena, dekoruota žvilgančio metalo plokštėmis, nedidelei erdvei suteikia gylio, o virtuvės salai – lengvumo. Toks pat metalas naudojamas ir vonios praustuvo baldo stalviršiui, darbo kambario pufui ir tam tikroms stalo detalėms. Jis suteikia interjerui modernumo bei išskirtinumo.

INTERJERO LINIJA. Bendrai svetainės ir valgomojo erdvei, miegamajam su drabužine, vaikų kambariui ir darbo zonai parinkta „Amtico Signature“ LVT/vinilinių dizaino grindų kolekcija „Toulouse Oak“, grindų dizainas  „Ribbon Pleat Verbena“.

VALVĖSTA. Terasos grindų danga – iš „Millboard“ kolekcijos. Klasikinio rašto grindų danga tiksliai atkartoja subtilius natūralios medienos raštus, o spalva „Smoked Oak“ puikiai juos pabrėžia.

THINK LIGHT. Name suprojektuotas trijų sluoksnių apšvietimas. Bendrojo apšvietimo funkciją atlieka „Vibia“ kryptiniai lubų šviestuvai „45° lamps“. Šviestuvai pagaminti iš juodai dažyto aliuminio, o vidus padengtas matiniu auksu, todėl puikiai dera prie bendro interjero koncepto. Dekoratyvinio apšvietimo funkciją atlieka virš virtuvės salos ir valgomojo stalo pakabinti „CVL Luminaires“ lubiniai šviestuvai „Cercle et Trait by Pool“ bei „Vibia“ sieniniai šviestuvai „Pin“ ir „Thin Line“. Minimalistinis šviestuvų dizainas neapsunkina ir neužgožia interjero, todėl puikiai atlieka savo funkciją.

ISKU. Dėl metalo detalių ir subtilaus dizaino holui parinkta kabykla „Torkelson“ bei suoliukas iš kolekcijos „Town“.

CLASSIC LINE DECOR. Minimalistinio dizaino grindjuostės SK-4009 pabrėžia grindų ir sienų kontrastą, o dekoratyvinės juostos PCR-6005 suteikia erdvėms prabangos.

JUNG. Siekiant taupyti namo energiją, apšvietimo, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir saugos įranga sujungta į vieną protingo namo sistemą KNX. Suderinus sistemos scenarijus, jie valdomi „Jung“ jungikliais, kurie suprojektuoti prie kiekvieno įėjimo į patalpą. Pasirinkti serijos LS 990 metaliniai jungikliai ir kištukiniai lizdai „Dark“.

GROHE. Dėl nepriekaištingų estetinių formų, aukštos kokybės ir ypatingos matinės spalvos „Brushed Hard Graphite“ vonios kambariui pasirinkti dizaino linijos „Essence New“ maišytuvai. Virtuvės maišytuvas parinktas iš tos pačios kolekcijos, tačiau, kaip atsvara blizgaus aukso elementų turinčiai salai, maišytuvui pasirinkta spalva „Cool Sunrise“.

GEBERIT. Vonios kambariui parinktas baltos spalvos pakabinamas klozetas ir išmanusis dangtis „Geberit AquaClean Tuma Comfort“. Vandens nuleidimo mygtukas „Geberit Sigma 01“ pasirinktas dėl išraiškingo dizaino ir juodos spalvos.

Cubo Studio | Greta Šustauskaitė

Greta Šustauskaitė | „CUBO Studio“ | Instagram -  gkcubostudio | gkcubostudio@gmail.com | +370 62 658 349