MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Radvilė Tirevičiūtė ir Laura Dabravalskytė

Balsai:
0

Biuro interjeras kuriamas šiandienos ir rytojaus kartai. Kartai, kuri tampa vis laisvesnė ir, padedant inovacijoms, nepriklausoma judėti darbo vietos atžvilgiu. Kuriamas atvirojo tipo biuro konceptas, užtikrinantis galimybę rinktis erdves pagal darbo specifiką ar užduotį. Dažnėjant biurų kaitai, atsisakome nereikalingų pertvarų ir erdves skaidome baldiniais sprendimais. Kuriame biuro aplinką, kuri įkvepia ir skatina dalytis, kurti gerovę. Projektuojamame biure numatytos stacionarios darbo vietos, vietos svečiams, garso ir vaizdo konferencijoms, virtuvės ir poilsio zonos, posėdžių salės. Stiprindami santykį su klientu, projektuojame biurą be registratūros, nes kiekvienas darbuotojas savo svečią pasitinka asmeniškai.

Produktų pasirinkimas

ECOPHON. Biuro akustiniam ir vizualiniam sienų sprendimams pasirinkome funkcionalias bei modernaus dizaino Ecophon kūrinį – Akusto One plokštes. Šios plokštės gaminamos su dviejų tipų paviršiumi: Texona ir Akutex™ FT, todėl turime galimybę perkelti įmonės vizualines vertybes, paveikslus ir kitą grafinę medžiagą tiesiai ant sienų. Tai ne tik akustinė nauda biurui, bet tuo pačiu ir labai svarbus vizualinis sprendimas ant sienų.

GAJA DECOR GROUP. Dekoratyvinis medis interjere – esminė detalė, kurianti jaukumą bei įnešanti šiuolaikiškumo, nesukeldama papildomų rūpesčių, nes augalai yra stabilizuoti ir jiems visiškai nereikia specialios priežiūros.

INTERJERO LINIJA. Pasirinkti akustiniai „Annette Douglas“ dizaino užuolaidiniai audiniai skirti ne tik papuošti konferencijų salėms bei suteikti privatumo, bet ir pagerinti akustines savybes, kai garso sugeriamumo indeksas α w 0,5–0,6.

DOMUS LUMINA. Dėl galimybės efektyviai reguliuoti šviesos srautą ir vizualiai kurdami interjero tąsą pasirinkome specialiu laku dengtas medines žaliuzes.

ELMO LIGHT. Tiek kaip bendras, tiek kaip akcentinis patalpų apšvietimas naudojama inovatyvi ir unikali magnetine

apšvietimo sistema „Magnum“. Ši universali sistema palanki ir paprasta vartotojui, nes leidžia keisti šviestuvų vietas, šviesos pasiskirstymą ir, esant reikalui, lengvai pridėti ar pašalinti šviestuvus, esančius ant bėginės magnetinės sistemos „Magnum“.

JUNG. Pasirinkta KNX technologija leidžia centralizuotai ir individualiai susieti bei valdyti atskirus modulius. „Jung KNX“ komponentai suteikia visapusiškų, ateities požiūriu tvarių sprendimų valdymo, grafinio atvaizdavimo ir statybos technologijų organizavimo sferose.

NARBUTAS. Linijos „T-EASY“ baldai puikiai tinka dinamiškai darbo aplinkai kurti, kur, atsižvelgiant į darbo pobūdį, ergonomiški elektra reguliuojami stalai leidžia dirbti stok–sėsk principu ir keisti kūno poziciją.

STIKLITA VILNIUS. Naudojant modulines sustumiamas pertvaras, posėdžių zoną galima sudalinti į tris atskiras erdves arba visas jas atvėrus pritaikyti vidiniams mokymams ar įmonės šventėms.

GROHE. WC patalpai pasirinkome išskirtinio dizaino infraraudonųjų spindulių jutiklinius maišytuvus iš „Eurocube E“ kolekcijos. Dušo maišytuvas „Smart Control“ pagal poreikį sureguliuos vandens srautą.

INTERJERO SALA. Vonios kambario zonoje naudojami aukštos kokybės modernūs serijos „Systempool K“ aksesuarai. Pasirinktas vertikalus veidrodis „Imagine“ lengvai įsilieja į kambario dizainą ir sustiprina vientiso interjero įspūdį.

Radvilė Tirevičiūtė ir Laura Dabravalskytė

Interjero dizaino studija „DVI Design“ info@dvidesign.lt