MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Raminta Vitkūnė ir Eglė Mulevičiūtė

Balsai:
0

Projektuojamas biuras verslo centre „3 Burės“. Interjerui pasirinktos ramios žemiškos spalvos, kokybiškos ilgalaikės medžiagos ir subtilūs akcentai. Apgalvotos ir kruopščiai parinktos stilistinės detalės žaidžia su klasikinėmis medžiagomis ir santūriomis spalvomis. Racionalus patalpų zonavimas kuria efektyvią darbo aplinką ir užtikrina darbuotojų našumą. Pasirinkta dizaino stilistika neįpareigojama darbo specifikos, yra universali ir prisitaikanti prie šiuolaikinio darbuotojo poreikių. Moderni ir jauki erdvė ideali savirealizacijai ir tobulėjimui.

Produktų pasirinkimas

DOMUS LUMINA. Projekte pasirinktos užuolaidos su automatiniu karnizu „Glydea“ leidžia greitai ir nesudėtingai izoliuoti konferencijų patalpą.

ELMO LIGHT šviesos sprendimai pasirinkti tiek bendros paskirties, tiek darbo zonose. Virš darbo stalų kabinami šviesos diodų (LED) profiliniai šviestuvai, o koridoriuje ir poilsio erdvėje naudojama magnetinė apšvietimo sistema „Magnum“ su LED juostų moduliais ir akcentiniais prožektoriais.

GAJA DECOR GROUP. Projekte naudojami stabilizuoti bonsai kuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą.

GROHE. Sanitariniame mazge pasirinkti naudojimą ir priežiūrą palengvinantys infraraudonieji šiuolaikiško dizaino nuleidimo mygtukai ir maišytuvai

INTERJERO LINIJA. Pagrindinėje biuro erdvėje naudojama vinilinė grindų danga „Amtico“. Būtent ši danga pasirinkta dėl ilgalaikiškumo, atsparumo ir estetikos. Konferencijų erdvėje pasirinktos kiliminės plytelės su PVC pagrindu.

JUNG. Projekte pasirinkta jungtukų ir elektros lizdų serija „Le Corbusier,“ kurios įvairiaspalvė paletė pritaikoma prie kuriamo biuro interjero. Apšviestos informacinės rodyklės su šviesos diodais leidžia lengviau orientuotis patalpoje.

NARBUTAS. Darbo erdvėje naudojami funkcionalūs biuro baldų sistemos stalai slankiuoju (atitraukiamu) stalviršiu, skirti patogiau laidų kanalams išdėstyti, elektros blokui pasiekti bei laidams išvedžioti „NOVA U Slide“.

STIKLITA VILNIUS. Biure naudojamos stiklinės pertvaros su raudonu rėmu – vienas pagrindinių interjero akcentų. Modernios spalvoto rėmo pertvaros kontrastuoja su klasikinėmis medžiagomis.

INTERJERO SALA. Sanitariniame mazge pasirinkta santechnika iš salono „Interjero sala“. Naudojami įleidžiami praustuvai ir klozetai.

ECOPHON. Darbo zonoje naudojamos garsą sugeriančios akustinės plokštės mažina šnekėjimo garso sklidimą. Plokštės lengvai pritaikomos prie projektuojamo biuro interjero dėl didelio spalvų pasirinkimo.

Raminta Vitkūnė ir Eglė Mulevičiūtė

Interjero dizainerė, Architektė, www.studiotrys.com info@studiotrys.com