Mano Iglu

Balsai:
34

„Namo X“ idėjinė ašis – komfortas, harmonija su gamta beir inovacijos. Šis namas atitinka ne tik šiandien vyraujančias gyvenimo tendencijas, bet kartu tai ir žvilgsnis į rytojaus namus. Čia palengva tirpsta riba tarp interjero ir eksterjero, žmogus kuria tampreglaudesnį ryšį su gamta. Interjere gausu augmenalijos beir natūralių medžiagų. Visuomenėje įsivyraujant tvaraus vartojimo tendencijoms, tampa aktualu prieskonines žoles, daržoves ir vaisius užsiauginti patiems. Tad daržovių bei prieskonių lysvės įkuriamos čia pat terasoje, kurios tarsi pereina į vidines namo erdves. Name gausu išmaniųjų technologijų: išmaniosios vandens sistemos, garso beir šviesos efektai. Patalpose beveik nėra užuolaidų, tačiau vaizdinis barjeras sukuriamas pasitelkiant įmontuojamas projekcijas languose – jos padeda sukurti vandens srovės įspūdį, tarytumsi slėptumeisi po kriokliu. Taip pat išmaniosios vaizdo projekcijos leidžia kurti interjero nuotaiką pasirinkus meno kūrinius: – mums įprasti paveikslai ir jų reprodukcijos perkeliami į skaitmeninę erdvę. Kai kurios aprašytos technologijos dar tik ateities vizija, tačiau daugelis jų jau sėkmingai užėmė vietas mūsų namuose.

Produktų pasirinkimas

JUNG. Ši įmonė siūlo itin patogius ir inovatyvius sprendimus namams. Visuose namuose ne tik parinkti ergonomiški bei šiuolaikinio dizaino jungikliai ir kištukiniai lizdai, taip pat pasirinkta išmaniųjų namų sistema, padedanti kurti komfortą. KNX sistemos sujungia namo ir multimedijų funkcijas į bendrą tinklą, todėl jų valdymas tampa lengvas ir patogus.

THINK LIGHT. Apšvietimo sistemos padeda sukurti jaukią namų atmosferą. „Storm System“ leidžia šviestuvus, daviklius, garso kolonėles ir kitus elementus montuoti į vienodus montavimo žiedus, tai suteikia namams vientisumo įspūdį. Išskirtiniai šviestuvai „One A“ su natūralia oda ne tik kuria jaukią atmosferą ties stalais, bet ir tampa santūriu, tačiau ryškiu akcentu. Miegamojo zonoje parinktas dar vienas šio gamintojo šviestuvas – stalinė lempa su belaidžio įkrovimo funkcija.

GROHE. Išmanieji vandens maišytuvai ir potinkinės sistemos kuria komfortą estetinėmis priemonėmis. Itin stilingi „Atrio“ kolekcijos maišytuvai žavi savo lakoniškumu, o kartu ir novatoriškumu. Dušo sistema su dušo galvute „Smart Control“ ir „Smart Active“ – naujas požiūris į kasdienius ritualus. Virtuvės maišytuvas pasirinktas dėl inovatyvumo ir, žinoma, estetikos. Šis vandens maišytuvas palaiko „FootControl“ ir „EasyTouch“ funkcijas, kurios taip maloniai palengvina buitį.

GEBERIT. Vonios kambario keramika ir baldai iš „Citterio“ kolekcijos išsiskiria ergonomiškumu bei lakoniškomis formomis. Jie tarsi atkartoja gamos motyvus. Kuriant šio namo interjerą, ypač daug dėmesio skirta formoms. Nuleidimo mygtukas – „Sigma 20“.

ISKU. Baldai pasirinkti dėl aukštos kokybės ir minimalistinio dizaino. Jie itin tiksliai atspindi namo idėjinę dvasią – komfortas ir kokybė. Valgomojo stalas iš kolekcijos „Torkelson Fly“ savo natūraliomis formomis neapsunkina interjero. Šalia stovinti lentyna „Steel“ pratęsia vyraujančias nuotaikas. Svetainės zonoje parinktos sofos „Bellus Slim“, per vidurį staliukas „Crescent“. Šis derinys puikiai išbaigia bendrą erdvės interjero koncepciją. Miegamojo zonoje kuriama jau visai kita nuotaika. Čia parinkta dvigulė lova „Unigold Haave“ kontrastuoja su medine siena. Šalia stovintys staliukai „Bergen“ ąžuoliniu paviršiumi tampa jungiamąja grandimi.

CLASSIC LINE DECOR. Gipso rozetės miegamojo zonai suteikia lengvos prabangos įspūdį. Nors iš esmės pats elementas yra tikrosios klasikos pavyzdys, tačiau moderniame interjere jis suteikia ypatingą prieskonį.

INTERJERO LINIJA. Visuose kambariuose, vonioje ir miegamojo sienai parinktos „Amtico“ vinilinės grindys, kurioms nereikia ypatingos priežiūros. Jos tiksliai imituoja natūralias medžiagas, tinka šildomosioms grindims ir neblunka. Tai itin aktualu esant dideliems langams. Bendrosioms erdvėms išrinktos saulėje balinto ąžuolo spalvos grindys „Amtico First“, suteikiančios natūralumo ir lengvumo įspūdį. Vonios kambariui parinktos grindys iš „Amtico Signature“ kolekcijos „Back to Black“. Iš tos pačios kolekcijos pasirinkta ir akcentinės miegamojo sienos „French Weave“ dizaino danga.

VALVĖSTA. Terasos grindys pasirinktos dėl aukštos kokybės. Sendinto ąžuolo („Weathered Oak“) terasos lentos iš „Millboard“ gamintojo yra tarsi vidaus erdvių pratęsimas su švelniu gamtos stichijų pėdsaku. Sendinto ąžuolo faktūra itin gražiai dera su terasos augalija.

Mano Iglu

Rasa Baranauskienė | +37064030680 | www.manoiglu.lt