MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Rasa Linauskaitė

Balsai:
0

Projektuojamo biuro idėja buvo įkvėpta TRX produktų ir kabančių diržų sistemos, kurią taikant galima atlikti įvairius jėgos, ištvermės bei tempimo pratimus, pasinaudojant kūno sunkio jėga ir kūno svoriu. Nauda žmogui – didžiulė, sutvirtinamas visas kūnas: išoriniai, vidiniai, giluminiai raumenys. Siekiant žmonių sveikatinimo bei vis dažniau populiarėjant treniruotėms su TRX sistema, šiais produktais bei kitomis paslaugomis buvo pradėta dalytis ir Lietuvoje. Todėl biuras skirtas sporto srityje dirbančiai įmonei, kuri prekiauja TRX įranga ir siekia platinti šią produkciją bei skatinti sporto užsiėmimus Lietuvoje.

Biuro interjerui pasirinkti modernūs projekto sprendimai, išmaniosios technologijos, palengvinančios darbo našumą ir kuriančios inovatyvios erdvės principą. Taigi biure dirbantys pardavimų vadybininkai gali ne tik lengvai pademonstruoti visą įrangą čia pat, bet ir leisti apsilankiusiems klientams ją išbandyti jaukioje sporto salėje.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

DOMUS LUMINA. Pasirinktas pilkos spalvos ritinines užuolaidas „Twin“ ir „Trio“ galima valdyti kelias iš karto. Be to, ši sistema leidžia jungti skirtingų ilgių ritinines užuolaidas.

ELMO LIGHT. Daugumai erdvių naudojama magnetinė apšvietimo sistema „Magnum“ universali tuo, kad leidžia keisti šviestuvų padėtis ant bėginės dalies, taip pat prireikus juos pašalinti arba pridėti naujų. Darbo zonoje, virš darbuotojų stalų, pasirinkti pakabinamieji 40W LED linijiniai šviestuvai, kaip akcentinis apšvietimas – 12W LED akcentiniai į bėgelį montuojami šviestuvai „Luigi“ – juos galima pakreipti reikiama linkme. Konferencijų salėje ir pagalbinėse patalpose – šviesos plokštės „Kanlux“.

GAJA DECOR GROUP. Gyvų samanų dekoro siena – 100 proc. natūralus akcentas, kuriam nereikia jokios specialios priežiūros. Ji perteikia žalumos jausmą, be to, ypač pagyvina aplinką, yra itin kokybiška ir ilgametė.

GROHE. Sanitariniuose mazguose naudojami serijos „Allure Brilliant Single“ maišytuvai, išsiskiriantys neįprastomis kampuotomis formomis, ir muilo dozatoriai „Essentials“. Virtuvėje panaudotas maišytuvas „Essence Single“ su integruota 360 laipsnių sukimo spyruokle. Be to, darbuotojai aprūpinti termosiniais puodeliais „Blue drinking“ ir vandens gertuvėmis, taip skatinant juos gerti daugiau vandens.

INTERJERO SALA. Sanitariniuose mazguose naudoti „Noken“ linijos „Square“ pakabinamieji praustuvai, pakabinamieji unitazai „Nk concept“ bei WC nuleidimo mechanizmai „Complementos Sensor“. Buvo nepamiršti ir „Noken“ lygių briaunų veidrodžiai „Smart line“, kurie savo forma ir plonumu per daug neišsiskiria ir taip geometrinių formų turinčiame interjere.

NARBUTAS. Bendrojoje zonoje išdėstyti minkštieji baldai „Cumulus“, skirti patogiai prisėsti ir itin tinkantys atvirame biure. Darbo zonoje pasirinkti darbo stalai „Nova U Slide“, kurie gali būti jungiami ir montuojami laidų kanalais, taip pat serijos „Eva“ darbo kėdės, minkštieji baldai „Giro“, o konferencijų salėje – kėdės „Wait“, kurias lengvai galima sudėti vieną ant kitos – itin patogu!

INTERJERO LINIJA. Darbo zonoje ir konferencijų kambaryje naudojama „Amtico Carpet Tile“ kolekcijos „Inscribe“ kiliminė danga, itin pasitarnaujanti garso akustikai. Kitose erdvėse naudojama „Amtico Spacia Acoustic“ serijos „Metropolis Ice“ danga, suteikianti modernumo pojūtį.

JUNG VILNIUS. Biure panaudoti juodos spalvos serijos „LS Les Couleurs® Le Corbusier“ kištukiniai lizdai LC 1520 KI 4320J (su didesnio kontakto apsauga bei spyruokliniais gnybtais standiems ir neapdorotiems lankstiems laidams), RWM 200 juodos spalvos dūmų ir temperatūros jutikliai (suteikia daugiau saugumo ir patogumo, nes itin tiksliai veikia – maksimalus tikro pavojaus signalo tikslumas, baterijos laikas – net 12 metų, ypač palanku aplinkai). Patalpos temperatūros reguliatorius „FanCoil“, atsakingas už optimalią temperatūra patalpoje, ir „Smart radio“ su garsiakalbiu bei „Bluetooth“ ryšiu.

ECOPHON. Darbo zonoje ir konferencijų kambaryje naudojamos akustinės plokštės „Ecophon Focus™ Lp“, tose pačiose erdvėse bei laukiamajame naudojamos stačiakampio formos kabamosios ir puikiai garsą sugeriančios akustinės lubų plokštės.

Rasa Linauskaitė

VTDK