NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

RIMANTAS ŠPOKAS

Balsai:
0

INOVATYVUS NAMAS

Namas X – prabangaus ir išmanaus namo vizija miesto ar priemiesčio teritorijoje esančiame nedideliame 5 arų ploto sklype.

Moderni kelių stačiakampių architektūrinių modulių namo struktūra kuria dinamišką ritmą ir formuoja kiemo bei namo funkcines zonas. Šalia namo įrengtas stačiakampio formos tvenkinys.

Namo struktūra neįprasta dėl pasirinkto vertikalaus planavimo – svetainės ir valgomojo bei virtuvės zonos yra suprojektuotos po žeme. Čia įgyvendintos nekasdienės idėjos: langas su vaizdu į povandeninį tvenkinio pasaulį ir saulės šviesos tunelis, padedantis natūraliai saulės šviesai patekti į po žeme esančią virtuvę.

Pirmame aukšte yra garažas, tambūras, sanitarinis mazgas ir techninė patalpa. Antrame aukšte – miegamasis su panoraminiu langu ir vonios kambarys. Trečias aukštas gali būti skirtas vaikams arba laisvalaikio erdvei.

Visus namo aukštus jungia liftas, kuris tapo centrine projekto ašimi, aplink kurią suprojektuotos visos patalpos.

Namo koncepcija skirta užsakovams, kurie nori turėti savotiškos, kiek neįprastos atmosferos namus su išmaniais ir įdomiais dizaino sprendimais bei maksimaliu funkcionalumo ir komforto paketu.

ETERNIT – pirmo aukšto modulio eksterjero apdailai pasirinktos fasado plokštelės „Eternit Dacora“. Pasirinkimą lėmė puikios techninės jų savybės – patikimai apsaugotas termoizoliacinių medžiagų sluoksnis, užtikrinta ventiliacija ir geras dizainas: tinkamas plokštelių formatas ir graži paviršiaus struktūra.

ŠIAULIŲ LIFTAS – dėl estetinių ir techninių savybių pasirinktas liftas „Aritco S12“. Jis yra kompaktiškas, puikaus dizaino, skirtas 5 asmenims ir tinka pastatams iki 6 aukštų (15 m). Liftas gali būti valdomas mobiliuoju įrenginiu programėle „Smartlift“. Iš „Aritco“ liftų gamybai naudojamų medžiagų 95 % yra perdirbamos. Liftai skirti A klasės pastatams.

JUNG – integruota valdymo sistema. „Jung Smart Panel“ leidžia valdyti visą namų įrangą: apšvietimą, šildymą, langų žaliuzes / užuolaidas, saugos sistemas, garso ir vaizdo pramogas. Jungtukai, elektros lizdai – nepriekaištingo dizaino serija „Flat design Anthracite Dark“ – galimybė lanksčiai projektuoti elektros instaliacijos valdymą, į vieną jungtuko rėmelį įdėti daug valdymo mygtukų. Visa namo įranga gali būti valdoma mobiliuoju įrenginiu.

SAMSUNG – novatoriškieji oro kondicionieriai „Samsung Wind Free“ pasirinkti dėl išskirtinių savybių: neįtikėtinai tylaus ir efektyvaus veikimo, šaldymo be vėjo technologijos.

BALTIJOS BRASTA – labai patogios ir estetiškai patrauklios dušo durys „Greta Plus“, skaidrus stiklas, danga „Greiti lašai“, užtikrinanti gerą vandens nubėgimą nuo stiklo ir lengvesnę priežiūrą.

GROHE – pasirinkti stilingi juodo chromo serijos „Essence“ vandens maišytuvai. Praustuvas ir vonia gaminami iš betono. Maksimaliam komfortui ir malonioms akimirkoms duše naudojama į lubas montuojama dušo galva „Grohe AquaSymphony“ su muzikos, spalvų ir vandens programų įvairove. Valdymas programėle „Grohe Spa“. Dušo grindys su trapu „Grohe“ sistema.

GEBERIT – dėl švaraus dizaino ir komforto pasirinktas potinkinis modulis „Monolith“ juodu stiklu kartu su kabinamuoju klozetu „WC Sela“ su plovimo funkcija.

AUDRINETA – miegamojo panoraminiam langui pasirinktos naktinės šviesos nepraleidžiančios užuolaidos: natūralaus pluošto imitacijos sintetinis audinys, atsparesnis dėvėjimuisi, lengviau prižiūrimas. Numatomas elektrinis užuolaidų valdymas, remiantis technologija „Touch Impulse“, susieta su mobiliuoju įrenginiu.

RIMANTAS ŠPOKAS