NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

SANDRA BAREIKYTĖ

Balsai:
0

Gyvenamasis namas užmiestyje suprojektuotas pagal jaunos šeimos poreikius. Jame įdiegtos išmaniosios technologijos užtikrina patogų ir lengvą name esančių sistemų valdymą bei patogų gyvenimą. Namų interjerui pasirinktas modernus minimalistinis stilius. Vyrauja struktūriškos, aiškios linijos, šviesūs ir kontrastingi balto ir tamsaus akmens tonai su akcentiniais gelsvais potėpiais. Dėmesys sutelktas į gamtos panoramą, nes namas suprojektuotas taip, kad panoraminiu vaizdu būtų galima mėgautis pro vitrininius langus. Konstrukciją sudaro du aukštai su palėpe ir erdviu garažu automobiliams. Tačiau namo fasadas lakoniškas, minimalus, susilieja, reflektuoja su aplinka. Namui projektuoti panaudoti toliau aprašomi produktai.

ETERNIT BALTIC plokštinio cemento fasado plokštelės „Dacora“, pagamintos iš natūralių medžiagų, išsiskiria atsparumu atmosferos ir oro sąlygoms, praktiškumu, ilgalaikiškumu ir atitinka architektūrinius bei konstrukcinius reikalavimus. Juodai melsva spalva padengta namo stogo konstrukcija, pasirinkta smailiabriaunio rombo forma namo stogui suteikia modernų ir originalų įvaizdį.

JUNG jungikliai ir elektros lizdai „LS-Design“ vientisai išbaigia interjero spalvinius sprendimus, simbolizuoja modernumą ir laikui nepavaldų dizainą.

BALTIJOS BRASTA patalpų neapkraunanti dušo sienelė „Dora“ iš itin saugaus grūdinto 6 mm storio stiklo su lengvu profiliu prie sienos ir grindų yra lengvai prižiūrima, nuvaloma, turi tvirtą ir stabilią konstrukciją. Pasirinktas melsvo atspalvio stiklas derinamas prie melsvo apšvietimo sprendimų. Išpildant suprojektuotos dušo vietos reikalavimus, pasirinktas standartinių matmenų 90 x 90 užsakymas.

GROHE dizaino linijos „Grohe Red Duo 30145“ maišytuvas su verdančio vandens funkcija pasirinktas dėl patogumo ir išmanumo, palengvinančio buities darbus. Taip pat naudojamos potinkinės kabinamo klozeto puodo sistemos su sumažintu nuleidimo mygtuku „Novo Cosmopolitan S“, turinčiu apšvietimo funkciją. Šie produktai pasirinkti dėl nepriekaištingai estetiškų formų, aukštos kokybės ir ypatingos matinės spalvos „Supersteel“.

SAMSUNG kondicionieriai „Samsung Wind Free“ su oro filtravimo funkcija saugo nuo kaitrios saulės ir užtikrina maksimalų komfortą, jiems būdingas itin tylus veikimas, gražios ir lengvos formos, yra paprastai ir lengvai valdomi bei prižiūrimi.

ŠIAULIŲ LIFTŲ išskirtinio dizaino gaminys – kompaktiškas liftas „Terry Lifestyle Home Lift“ užtikrina funkcionalų judėjimą, norint komfortiškai ir lengvai patekti iš vieno namo lygio į kitą. Parinkus baltą spalvą, liftas tampa tarsi nematomas

GEBERIT dušo latako „ShowerDrain“ minimalistinės grotelės „Cleanline 20“ puikiai įsilieja į vonios kambario interjerą ir garantuoja stabilų ir greitą vandens nutekėjimą. Kvadratinės formos įmontuojama vonia „Acanto“ pasirinkta dėl minimalistinių formų ir patogumo.

AUDRINETA produktai – pilkšvo atspalvio su jaučiama tekstūra užuolaidos „FR Thelma 4“ natūraliai įsikomponuoja į poilsio zonos interjerą, jį papildo ir suteikia minkštumo, vientisumo. Smėlio atspalvio užuolaidos „IFI 71 2619 01“ papildo poilsio zonos interjerą ir dera su kitais gelsvais tonais. Miegamajame baltos spalvos patalynė sukuria švaros, gaivos ir komforto pojūtį.

MUZIKOS EKSPRESAS jungia visus valdomus įrenginius (užuolaidų bėgeliai, klimato kontrolė, televizorius, apšvietimas) su sistema „Control4“, kurią galima valdyti išmaniuoju telefonu ar planšete – tereikia paspausti mygtuką.

SANDRA BAREIKYTĖ