INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

SANDRA BAREIKYTĖ

Balsai:
0

Modernus penkių žvaigždučių viešbučio kambarys spinduliuoja prabanga ir žemiškumu. Pagrindinė idėja – sukurti jaukią, patogią ir inovatyvią kambario koncepciją. Interjerui sukurti panaudotas rytmečio aušros koloritas, kurio spalvos užburia ir ramina. Vyrauja aukso, marmuro, juodų rėmų detalės. Šio kambario pranašumas – dideli vitrininiai langai, pro kuriuos atsiveria nuostabus miesto horizontas. Funkciškai patalpos suskirstytos į zonas, tačiau jos atskirtos nestandartiškai. Sukurtas integruotas baldas, atskiriantis holą nuo miegamojo, taip pat šiame balde yra įmontuotas televizorius, spinta, lentynos bei dekoratyvinė siena iš samanų. Baldas jungia darbo zoną prie lango, miegamąjį ir vonios kambarį. Vonios kambarys atskirtas stikline konstrukcija, kurios stiklas gali keisti skaidrumą pagal poreikį.

Viešbučio kambario interjero įrangos ir apdailos sprendimai

Panaudotos „Viljandi“ durys EI30/Rw (VAUKSA), tačiau pagal projektą jos dažomos tokia pačia spalva, kaip ir galinė siena pagal RAL paletę. Šiame projekte jos puikiai tinka dėl minimalistinės formos. Durims būdingos priešgaisrinės savybės, jos nepraleidžia garso iki 42 dB, o tai būtina įrengiant standartus atitinkantį viešbučio kambarį.

Grindims panaudotos portugališkos akmens masės plytelės „NEST GREY 60X60“ iš serijos „LOVE“ (VAINETA IR PARTNERIAI) puikiai dera dėl akmens tekstūros ir šiltų atspalvių. Jos suteikia grindims jaukumo ir žemiškumo. Grindims šildyti naudojama COMFORT HEAT produkcija. Kilimėlis CTAE-160 pasirinktas dėl itin paprasto montavimo ir šilumos paskirstymo per visą plotą, taip pat šis kilimėlis naudojamas ir veidrodžiui šildyti. Nepamirštas ir programuojamas termostatas C511T.

Vandens surinkimo sistema – iš TECE BALTIKUM. Dušo trapas „TECEdrainline“ pasirinktas dėl modernaus dizaino ir ypač didelio pralaidumo – 1,2 l/s, su standartą DIN 1253 atitinkančiu vandens lygiu sifone. LAUFEN keramikos gaminiai: dizaino linijos „INO“ subtili, laisvai pastatoma vonia pasirinkta dėl lengvos formos. Šiuolaikiško dizaino santechnika – iš GROHE. Projekte naudojamos potinkinės sistemos: dušo galva „Rainshower® Cosmopolitan 210“, termostatinis dušo maišytuvas „Grohtherm 800“. Universali šoninė sienelė iš BALTIJOS BRASTOS puikiai atitveria dušo zoną. Juodas stiklinės sienelės rėmas dera su sukurtu interjeru. Plyšiniai difuzoriai „TROX Type VSD35-3-AZ“ iš NIT orui tiekti ir jo cirkuliavimui visoje patalpoje užtikrinti išsiskiria tyliu veikimu ir individualiu valdymu.

ENERGY GREEN šviesos diodų (LED) apšvietimas. Pagal individualų projektą suformuoti šviestuvai virš miegamojo lovos – jiems pritaikyta technologija „Human Centric Lighting“, itin prisitaikanti prie natūralaus žmogaus dienos ritmo. Taip pat LED juostos įleidžiamos miegamajame ir vonioje bendram apšvietimui sukurti. JUNG elektros lizdai ir jungikliai „LS range“, balti. Šiems lizdams būdinga ne tik kokybė, bet ir moderni elegancija. Dėl išskirtinio dizaino naudojamas jungiklių rėmelis „A-plus anthracite-aluminium“.

Naudojamos PFLEIDERER kokybiškos laminuotos medienos drožlių plokštės baldams bei dekorui: „R42048 Montenegro Cherry“, vyšnia, iš kolekcijos „Tea For Two“. Šis šiltas medienos su raudonos spalvos potėpiu atspalvis sušildo šaltus melsvus tonus ir sukuria pusiausvyrą. Į interjerą yra įvestas dekoro elementas iš GAJA DECOR GROUP. Suformuota samanų siena ant baldo šono interjerui prideda gyvumo ir egzotiškumo miesto fone. Kambaryje suformuota pertvara leidžia atskirti miegamojo zoną nuo darbo. Šios pertvaros lengva metalinė konstrukcija užpildyta akustiniu užuolaidiniu audiniu iš INTERJERO LINIJOS. Naudojamas „Vescom“ audinys iš kolekcijos „Marmara“ (kodas 8025.02). Jaukumui sukurti taip pat naudojamos užuolaidos iš vienspalvio naktinio audinio (kodas- IFI 35260905) iš AUDINETOS. Vonios kambaryje naudojami balti kilpiniai rankšluostukai iš MK SERVICES.

SANDRA BAREIKYTĖ