Sandra Dailydaitė

Balsai:
20

 

VIZIJA

Laimingas tas, kuris laimingas namuose. Tai modernus namas, suprojektuotas erdvaus sklypo pakraštyje, kuris glaudžiasi prie užburiančio miško ir leidžia mėgautis absoliučiu privatumu. Tai neįprasto grožio gamta – kvepiantis, samanotas miškas su visais metų laikais žaliuojančiomis pušimis ir nuostabūs vaizdai pro langus, tapsiantys neatskiriama namų dalimi. Namas tarsi persmelktas oro ir šviesos, apsuptas natūralaus gamtos kraštovaizdžio.

Namų interjeras atsiskleidžia itin protinguose, gerai apgalvotuose sprendimuose, garantuojančiuose čia gyvenančios šeimos pasitenkinimą kasdienybe. Buvo koncentruotasi į kokybę, patogumą, funkciją ir ryšį su gamta.

Namo erdvės suskirstytos į patogias zonas, techninė – skalbykla, katilinė, sandėliukas. Svetainė su didele virtuve. Prabangus tėvų miegamasis su drabužine ir vonios kambariu. Du vaikų kambariai, tačiau dar neįrengti. Erdvus vonios kambarys su nuostabiu vaizdu į gamtą.

PARTNERIŲ PRODUKTAI:

COSENTINO. Stilingame, šviesiame vidaus interjere juntama kokybė. Pasirinktas elegantiškas virtuvės stalviršis ir sienelė iš „Cosentino“ natūralaus akmens marmuro kolekcijos „Silestone®“ „Empenador Dark“.

GEROS GRINDYS. Jaukumo suteikiančios laminuotos grindys „Kaindl Classic Touch Wide 8.0 Ąžuolas Waterford“.

GROHE. Santechnika šiame objekte buvo pasirinkta iš GROHE. Maišytuvai iš GROHE „Atrio“ kolekcijos, potinkiniai GROHE „Grohtherm SmartControl Cube“ dušo komplektai, GROHE „Allure“ vonios maišytuvas iš grindų. Taip pat virtuvėje buvo pasirinkta GROHE „Blue Home“ sistema – tai puikus skonis tiesiai iš maišytuvo, filtruotas ir atvėsintas negazuotas, silpnai gazuotas arba gazuotas vanduo. Tai yra elegantiško, nesenstančio dizaino ir pažangių funkcijų simbiozė, kurią ypač malonu naudoti.

JUNG. Siekiant sutaupyti vietos objekte buvo pasirinkti JUNG jungikliai ir kištukiniai lizdai su USB krovikliais. Taip pat įdiegta JUNG KNX išmanioji namo sistema, kurią visada galima papildyti ir praplėsti jos funkcionalumą. Namai, kurie rūpinasi šeimininku.

LAUFEN. Pasirinkti LAUFEN „Living“ iš apačios montuojamas praustuvas vonios kambariuose, „Laufen“ klozetai ir bidė su potinkinio rėmo komplektais.

UAB VILNIAUS EJOTRA. Namo terasoje pasirinktos terasinės grindys iš medžio dulkių ir plastiko granulių mišinio, kuris panaikina blogąsias ir išlaiko gerąsias medžio savybes.

VITTALI. Visos lubos objekte buvo pasirinktos įtempiamos.

SAPA. Langų profiliai iš UAB „Hydro Buildings Systems Lithuania“ / SAPA.

BALDAI NAMAMS. Buvo pasirinktas svetainės baldų komplektas „Nabucco“ iš UAB „Dusėtai“.

DARKSIDEWOOD. Siekiant suteikti šilumos, natūralumo ir gamtai artimesnių sprendimų interjerui buvo pasirinkta deginta mediena iš DARKSIDEWOOD.

Sandra Dailydaitė

Interjero dizainerė Sandra Dailydaitė ir dizainerės asistentė Kamilė Ežerskytė dailydaite.sandra@gmail.com + 370 679 80 654