„Workspace - smart space" (PASIBAIGĘS)

Saulė Virbickaitė

Balsai:
107

DIZAINO APRAŠAS

Dauguma darboviečių buvo projektuojamos norint žmones atskirti, erdvės planui įtakos turėdavo darbuotojų sta­tusas ir hierarchija. Naujoviškas požiūris į naujos kar­tos laisvai samdomus darbuotojus suteikia galimybę kurti be apribojimų. Projekto NEST atviro plano biuras skatina bendradarbiavimą, sąveiką ir kūrybiškumą. Biuro patalpos išdėstytos pagal darbuotojų veiklos įpročius, pritaiky­tos neįpareigojančiai individualiai veiklai, darbui grupmis ar privačiuose kambariuose ir konferencijų salėse.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

Dangų studija – projektui pasirinktas trumpas ir šviesus Pilote 2 kilimas, austas iš 100 proc. perdirbtų žaliavų, yra ne tik tvarus, bet ir draugiškas aplinkai.

Mapei – paaukštintai biuro erdvei pasirinktos liejamos betoninės grindys, užtikrinančios patvarumą.

Artfiksa– šiuolaikiškos keraminės plytelės Arlequin su­teikia dušo ir WC patalpoms žaismingumo. Tamsi žalia ir netikėta rausva spalvos sukuria žavią eklektiką.

Kamė – dušo erdvei pritaikytas apvalus Lotus veidro­dis su integruota šviesos sistema bei aukšta spintelė iš Natura linijos su paslėptomis rankenėlėmis. Model 15 stiklinė dušo pertvara užtikrina patogią instaliaciją mažose dušo patalpose.

Geberit – WC patalpoms pasirinkti AquaClean Sela unitazai, Preda pisuarai ir Piave sienoje montuojami vandens maišytuvai, garantuojantys taupų ir higienišką vandens naudojimą.

Jung – elektros prietaisams reguliuoti pasirinkta išmani Smart Control 7 sistema, leidžianti lengvai valdyti šviesos stiprumą, muzikos bei garso intensyvumą ir temperatūrą atskirose biuro zonose. Flat Design matinio aliuminio jungikliai lengvai įsilieja į interjero visumą.

Gaja Decor Group – interjero žaliajai poilsio erdvei naudojami stabilizuoti augalai ir samanos, suteikiantys gaivumo pojūtį.

Think Light – bendrajam apšvietimui pasirinkti mini­malistiniai gamintojo Tal Microscoop Track šviestuvai ir apvalios Laurent 10 (Lambert & Fils) lempos, dušo ir WC erdvėse integruoti vos pastebimi, bet neįtikėtinai ryškūs lubose montuojami gamintojo Molto Luce Blind­spot šviestuvai bei dizainerio Kazimir Sconce sukurti Sconce akcentiniai šviestuvai.

Narbutas – bendrose darbo erdvėse parinkti tamsaus medžio Wing stalai ir derančios gamintojo Billiani kėdės Fitt Classic 023. Paaukštintoje patalpos dalyje pasirinkti Proto kolekcijos baldai sukuria neįpareigo­jančios erdvės efektą. Žaliojoje zonoje pritaikyti žais­mingi Levels suoliukai. Biure panaudota itin praktiška, mobili, stiklinė Lintex lenta.

Saulė Virbickaitė

Saulė Virbickaitė | Interjero dizainerė | virbickaite.saule@gmail.com